1. Discover Lexus
  2. Performance
Kiirtee
AVASTA LEXUS

SÕIDUOMADUSED

Sõiduomadused tähendavad midagi enamat kui vaid kiirus. See on sõidukiga, teega ja oma meeltega tõeliselt ühenduses olemise tunne. Meie Lexuses võtame endale ülesandeks sind sinna viia.

Iga F SPORTi mudeli loomisel on inspiratsiooniallikaks olnud LFA superauto, RC F ja GS F, täiustades Lexuse mudelivaliku juba pilkupüüdvat välimust sportlikuma kujundusega. Lexuse F-filosoofiat on segatud igasse F SPORTi jõulise välisilme, sportliku juhikoha ja spetsiaalselt täiustatud juhitavuse kaudu, et parandada sinu kui juhi jaoks meelierutavat välimust ja tunnetust.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?carType=12742793-5df4-4a5e-8617-70595e2a32fd%2C3dd2fe7d-1044-430f-849a-66ec202beb4c

TÕELISELT MEELIERUTAV

 

Kirg teeb meist inimesed. Samuti ajendab see meid looma hämmastavaid autosid. Kuigi meie inseneritöö on väga tehniline ja seda kannustavad uuendused, siis mudeli kavandamisel, valmistamisel ja katsetamisel paneme sellesse kõigepealt aistingud ja naudingu. Kas sõiduk liigutab sind? Igas mõttes? Kas see lööb emotsioonid lõkkele? Arvud ja tehnilised andmed on küll olulised, kuid lõppkokkuvõttes loeb Lexuse jaoks tegelikult see, kuidas iga sõiduk tundub.