1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. Võidusõidurajal sündinud
Kiirtee
SÕIDUOMADUSED

SÜNDINUD VÕIDUSÕIDURAJAL

Kuidas luua autosid, mis soodustavad ainulaadseid ja meelierutavaid sõiduelamusi? Neid võidusõidurajal kavandades ja täiustades. Me paneme oma sõidukid proovile täpselt samas kohas, kus rallimaailma legendid panevad südame kiiremini põksuma, purustavad rekordeid ja nopivad võite.

FUJI RINGRADA JA NÜRBURGRING

Suurem osa meie katsetest tehakse Jaapani legendaarsel Fuji ringrajal. See on üks maailma kõige raskemaid võidusõiduradasid, mille nimest tuleneb F-filosoofias kasutatav F.

Katsetusi tehakse ka Euroopas, kuulsal Nürburgringil Saksamaal. LFA Nürburgringi erimudel oli suurepärane austusavaldus sellele kohale. See on erakordne ja erakordselt haruldane. Neid toodeti üldse vaid 50 sõidukit.


Ka uus Lexuse luksuskupee LC tegi oma kuulsa debüüdi iga-aastasel Nürburgringi 24 tunni sõidul. Seda esitleti võidusõidueelsel proloogi paraadil.

SÕIDUMEISTER

Lexuses tunnustatakse katsete tegemist kui hinnatud oskust ja võimet. Meie arvates on see sõiduomaduste aluseks. Katsed vaatavad üle meie takumi meistrid, kes on meisterlikkusega lähedalt seotud.

Selle tõestuseks, kui tähtsaks me katsetamist peame, on see, et Lexuse president Akio Toyoda on ka meie sõidumeister. Ta istub iga mudeli rooli ja teeb lõpliku otsuse selle sõiduomaduste kohta. Peamiselt keskendub ta oma emotsionaalsele rännakule iga sõidukiga. Kas see liigutab teda ja kas see liigutaks teid?

ÜLIEMOTSIONAALSED TRADITSIOONID

Lexus LFA on igas mõttes superauto. See jätkab ja tugevdab meie võidusõiduautodest inspireeritud uuenduste traditsioone. See ambitsioonika visiooni oskusliku teostuse ehe näide peegeldab meie kire veidi pöörast iseloomujoont, mis sunnib meid piire edasi nihutama.

LFA-s on täiuslikult väljendatud meie soov luua ülim side auto ja juhi vahel. Ent selle murranguline vaim ja omadused mõjutavad sügavalt ka teisi meie mudelivaliku sõidukeid, kaasa arvatud meie F-mudeleid. See, mis saab LFA-ga alguse, jõuab varsti mujale. Ajame taga parimaid, kõige meelierutavamaid sõiduomadusi kogu Lexuse mudelivalikus. Selleks oleme muutnud võidusõiduraja F-mudelite uuendamise laboriks..

RAFINEERITUD SÕIDUOMADUSED

Ajame taga parimaid, kõige meelierutavamaid sõiduomadusi kogu Lexuse mudelivalikus. Selleks oleme muutnud võidusõiduraja F-mudelite uuendamise laboriks.