1. Manufacturers warranty
Kiirtee
GARANTII

LEXUSE GARANTII

Kõik Lexuse autod on tuntud luksuslikkuse ning vastupidavuse poolest. Sinu meelerahuks on meie sõidukid kaetud garantiiga.

Lexus Relax garantii kuni 10 aastaks*

Igale uuele ja kasutatud Lexusele kehtib Lexus Relax garantii kuni 10 aastat. Selle 10-aastase perioodi sisse kuulub uue auto puhul Lexuse 3-aastane tootjagarantii, mis hakkab kehtima sõiduki registreerimiskuupäeval. Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Lexus Relax garantii, kui ka edasised korralised hooldused tehakse Lexuse esinduses. Iga Lexuse esinduses tehtud hooldusega kaasneb täiendav 12-kuuline / 15 000km garantii ja seda kuni sõiduki 185 000 kilomeetrise läbisõiduni või 10 aasta vanuseks saamiseni, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

Lisaks Lexus Relax garantiile kehtivad Lexuse sõidukitele ka all olevad garantiikatted:

3-aastane tootjagarantii**

Anname Sinu Lexusele tootjagarantii kolmeks aastaks või kuni 100 000 km täitumiseni. Esimesel aastal läbisõidupiirangut pole. Garantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud rikked.

Kuni 10-aastane hübriidi veojõuaku garantii**

Hübriidtehnoloogia teerajajana oleme oma hübriidi veojõuaku vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii. Nii võid kindel olla, et Sinu Lexuse hübriidsüsteem on alati töökorras.

Garantii kehtib korraga ühe aasta või kuni 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto Lexuse ametlikku esindusse hooldusesse, kus kontrollitakse hübriidi veojõuaku seisukorda. Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima. Nii saab garantiid pikendada kuni 10 aastat. Pane tähele, et hübriidi veojõuaku seisukorra kontroll Lexuse ametlikus esinduses hoolduse teostamisel on Sinu jaoks tasuta.

Kehtib kõikidele uutele Lexuse mudelitele, mis on ostetud Baltikumi Lexuse esindusest alates 01.01.2019.

Enne 01.01.2019 Baltikumist ostetud ja väljastpoolt Balti riike ostetud hübriidautode hübriidi veojõuaku lisakaitset on võimalik pikendada lisatasu eest veel kuni 5-aastaks peale hübriidkomponentide tehasegarantii (5 aastat / kuni 100 000 km) lõppemist kui hooldada autot regulaarselt Lexuse esinduses ning hoolduse käigus lasta teostada ka hübriidsüsteemi ülevaatus.

Kuni 8-aastane elektrisõidukite veojõuaku tootjagarantii**

Elektrisõidukite veojõuaku garantii katab aku mahutavuse vähenemise alla 70% selle algsest mahust ja kestab kuni 8 aastat alates sõiduki esmaregistreerimise kuupäevast või kuni 160 000 km läbisõiduni (olenevalt sellest, kumb saabub varem; esimesel aastal piiramatu).

5-aastane hübriidisüsteemi garantii**

Garantii katab kõik tootmisvigade tõttu tekkinud hübriidsüsteemi komponentide ja hübriidi veojõuaku rikked, mis tekivad tavapärasel kasutamisel. Garantii kehtib 5 aastat või kuni 100 000 km, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

12-aastane korrosioonigarantii**

12-aastane piiramatu läbisõiduga korrosioonigarantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki kerepaneelidele (see tähendab keret läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt).

3-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii**

Kolmeaastane värvigarantii hõlmab tootmisvigadest tulenevat pinnaroostet ja värvidefekte, mis ilmnevad värvitud kerepaneelidel kolme aasta jooksul läbisõidust olenemata.

3-aastane garantii Lexuse originaallisavarustusele**

Uuele autole paigaldatud Lexuse originaallisavarustusele kehtib kolmeaastane garantii ja see hõlmab tootmisvigu.

 

* Lexus Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022. Kõik tingimused, k.a piirangud, leiad siitOpens in new window.
** Täpsemate tingimuste ja info saamiseks võta ühendust Lexuse ametliku esindusega.