1. Uued autod
 2. UX
Kiirtee
Kiirtee
Hind alates
43 500 €

Kütusekulu

5.3 l/100km

CO₂

120 g/km
Uusima Lexus UX-iga sõitmine on midagi palju enamat kui lihtsalt liikumine. Kõikjal Sinu ümber on silmapaistvad tehnilised saavutused alates Lexuse neljanda põlvkonna iselaadivast hübriidajamist kuni ülijäiga šassiini. Auto mootori müratu töö, ühtlane kiirendus ja täpne erksus linnatänavatel on võrratud. Lexuse disainerid on näinud kõvasti vaeva, et luua efektse esivõrega ainulaadne ja luksuslik kompaktne linnamaastur. Nende pingutuste tulemused torkavad silma ka detailides, nagu LED-tagatuled, mille stiilne aerodünaamika annab aimu suurepärasest sõiduvõimest. 

UX-i GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Lexuse edasimüüjaga.

SÕIDUOMADUSED 

LEXUSE SÕIDUKOGEMUS

Uus iselaadiv hübriid UX 250h paistab silma erakordse sujuvuse ja peaaegu müratu sõidu poolest. Lexusele omase sõiduelamuse saavutamiseks on sõidukit mitu kuud testitud sama Lexuse takumi ehk meisterjuhiga, kes aukartustäratavast LC kupeest kõik välja võlus. Tulemuseks on sportlikkus, mida kompaktselt linnamaasturilt ei oskakski oodata. 

LEXUSE 4. PÕLVKONNA ISELAADIV HÜBRIID 

UX 250h jõuallikaks on Lexuse iselaadiv hübriidajam, mis arendab 184 DIN hj ja saab energia ülitõhusalt 2,0-liitriselt 4-silindriliselt ottomootorilt. Esiveo või nelikveoga E-FOUR süsteemil on kompaktne sillaga kokku ehitatud käigukast ja juhtseade, mis on loodud soojus- ja hõõrdumiskadude minimeerimiseks. Kasutatakse parendatud konstruktsiooni ja jahutussüsteemiga nikkelmetallhübriidakut. 

HÜBRIID-JÕUÜLEKANNE

See järgmise põlvkonna hübriidajam ühendab 2,0-liitrise bensiinimootori kahe elektrimootori-generaatoriga ning selle sisehõõrdumine on 25% väiksem kui varasematel Lexuse süsteemidel. Funktsioon Sequential Shiftmatic annab kuueastmelise mootorpidurduse võimaluse ning käsikäigukastiga sarnaneva käiguvahetustunde, kusjuures käiguvahetuseks saab kasutada nii roolilabasid kui ka käiguvalitsa S-asendit. 

Uus, parendatud konstruktsiooni ja jahutussüsteemiga nikkelmetallhübriidaku asub UX 250h tagaistme all. Aku asukoht annab võimaluse pagasiruumi mahtu muuta ning aitab kaasa auto madala raskuskeskme saavutamisele. 

UX 250h on saadaval kas esiveolisena või elektrilise nelikveoga E-FOUR. Süsteem E-FOUR kasutab tagasillal omaette spetsiaalset elektrimootorit-generaatorit. Veojõu sujuv jaotus esi- ja tagasilla vahel tagab stabiilsema sõidu isegi tõusudel või lumistel teedel ning kütusekulu on seejuures väiksem kui tavalistel nelikveosüsteemidel.

JULGE DISAIN

ILU JA FUNKTSIONAALSUS

Lexuse disainerid on näinud kõvasti vaeva, et luua silmatorkav luksuslik kompaktne linnamaastur, millel on meeliköitev dünaamiline välimus. Nende pingutuste tulemused torkavad silma ka detailides, nagu LED-tagatuled, mille stiilne aerodünaamika annab aimu suurepärasest sõiduvõimest ja juhitavusest. Siin on ühendatud ilu ja funktsionaalsus ja see on UX 250h põhiolemus.

F SPORT / F SPORT Design

Uue värvkattega Sonic Platinum püüab UX pilke rohkem kui eales varem, sõiduki dünaamilist ja saledat välimust rõhutavad sportlikud 18-tollised kergmetallveljed ja rattakoobaste kerevärvi liistud. UX-i mudelisarjale lisab uut särtsu mudeli F SPORT Design stiilne F-võrgust esivõre ja efektne kahetooniline katus, mis omakorda rõhutab auto dünaamilist hoiakut.

17-TOLLISED VENTILEERIVAD VELJED AERO

Nendel musta värvi ventileerivatel velgedel on mõlemal pool kodaraid labad – Lexuse jaoks esmakordselt. Laba kuju põhineb Gurney labal, mis paigaldatakse vormel 1 võidusõiduautode tagatiivale, et reguleerida õhuvoolu ja tekitada sobivaid keeriseid, mis suurendavad survejõudu. See uuenduslik veljekonstruktsioon võimaldab kindlamat sõitu – tagab stabiilse pidurdusvõime, tõhustab jahutust ja vähendab turbulentsi.

Esituledel on kompaktsed kolme projektoriga LED-moodulid ja L-kujulised päevatuled, millel on Lexusele iseloomulik nooleotsa kuju. Need mitmesugusteks ilmastikuoludeks mõeldud tuled aitavad tagada hea vaatevälja isegi udu korral.

UX 250h tagalaternaplokil on täiustatud disain, mis on ühtlasi nii pilkupüüdev kui ka aerodünaamiliselt tõhus. Laternasse integreeritud „uimed“ vähendavad õhusurve muutusi umbes 16%, aidates kaasa auto tagaosa suurepärasele stabiilsusele nii kurvides kui ka külgtuules. Iseloomuliku välimuse saamiseks moodustavad 120 valgusdioodi ühe pideva valgusjoone, mis kitseneb keskpunkti suunas ja on kõige kitsamas kohas 3 mm lai.

UUENDUSLIK TEHNOLOOGIA

ELEKTRIAJAMIGA TAGALUUK

                                                                                     Et pakiruumi oleks võimalikult mugav kasutada, on UX saadaval elektrilise tagaluugiga. 

KLIIMASEADE S-FLOW / KLIIMAHALDUR

                                                                  Kliimaseade S-Flow haldab nutikalt Sinu UX-i sisekliimat ja reguleerib seda välisolude järgi, tagades suurepärase mugavuse ja säästes kütust. See võib näiteks tuvastada, missugused istmed on hõivatud, ja reguleerida vastavalt sellele sisekliimat. Kliimahaldur eraldab ka väikseid nanoe™ X-osakesi, aidates hävitada viiruseid ja baktereid ning vähendades lõhnu ja samal ajal niisutades sõitjate juukseid ning nahka.

MARK LEVINSON®-i 13 KÕLARIGA AUDIOSÜSTEEM

UX-is on Mark Levinson®-i 13 kõlariga audiosüsteem Premium Surround Sound, mille võimsus on 915 vatti ja heli erakordselt kvaliteetne. Süsteemi iga elektrikomponendi jaoks taotleti ideaalset konstruktsiooni, et saavutada heli lineaarmoonutus (THD, signaali moonutuse näitaja) 0,1% või vähem. Süsteem sisaldab 12 kanaliga (8 kanalit kasutatud) D-klassi võimendit, koormusel 4 Ω on iga kanali väljundvõimsus 150 W. Selline suur võimsus võimaldab suuri kõlareid täpselt reguleerida ja luua selge ning võimsa heli. 

Lexus Linki multimeediasüsteem kasutab Sinu kaartide ja liiklusandmete korrapäraseks värskendamiseks pilvenavigatsiooni. Uut multimeediasüsteemi on kiirem ja lihtsam kasutada, sellel on parem lahutusvõime nii 8-tollise (Lexus Link Connect koos pilvenavigatsiooniga) kui ka suure 12,3-tollise puuteekraani (sisseehitatud navigeerimisfunktsiooniga Lexus Link Pro) puhul. Liiklemise hõlbustamiseks on saadaval sellised teenused nagu reaalajas liiklusteave, ilmaennustused ning parkimiskohtade ja tanklate otsing.

Tere tulemast rakendusse Lexus Link – uude ühenduvuse maailma, mis on loodud täiendama meie ainulaadset omotenashi-klienditeenindust. Selle nutikad ja kohandatud funktsioonid aitavad Sul reisi planeerida, parkimiskohti leida, hooldust planeerida või isegi oma sõidustiili parandada. UX-iga liigeldes saad kasutada nutikaid digiteenuseid.

 • Sõiduanalüüs: jälgib Sinu sõite ja sõidustiili ning võimaldab salvestada töösõite
 • Hübriidijuhendaja: aitab UX 250h-ga tõhusamalt sõita
 • Leia mu auto: otsib Sinu Lexuse üles ja juhatab Sind selle juurde tagasi
 • Jaga autoga: võimaldab Sul planeerida marsruuti mõnes muus seadmes ja saata selle oma Lexusele, samas kui funktsioon Autost ukseni juhatab Sind jalgsi lõppsihtkohta
 • Märgutuled: selgitab iga hoiatustule tähendust ning toiminguid, mida peaksid tegema
 • Auto olek: teavitab Sind, kui oled jätnud autoaknad lahti või unustanud esituled välja lülitada. Lisaks saad vaadata, kas auto on lukus
 • Akuvalvur: jälgib Sinu auto 12 V aku laetuse taset
 • Kliimaseadme kaugjuhtimine: kõigis UX-i versioonides on olemas kliimaseadme, roolisoojenduse, istmesoojenduse ja sõitjateruumi temperatuuri kaugreguleerimise võimalus
 • Juhtimispult: saad mugavalt toas olles kaugjuhtimise teel aktiveerida esiklaasi soojenduse, ohutuled ning avada ja sulgeda UX-i luku

Sõiduki andmed kuvatakse värviliselt otse tuuleklaasile. Tuuleklaasinäidiku 260 x 97,5 mm suurune ekraan võimaldab juhil ilma pilku teelt pööramata vaadata selliseid andmeid nagu navigeerimisjuhised, helisüsteemi seaded või turvafunktsioonid.

OHUTUS

LEXUS SAFETY SYSTEM + / NCAP-i 5 TÄRNI

UX on varustatud uuendusliku ohutussüsteemiga Lexus Safety System +, mis sisaldab kokkupõrkeennetussüsteemi. Süsteem suudab nüüd jalakäijaid tuvastada ööpäev läbi ning  jalgrattureid päevasel ajal. Tänu sellele tagab UX oma klassi sõidukite seas parima turvalisuse ja on saanud mainekalt Euro NCAP-ilt viietärnise hinnangu. Lexus Safety System + sisaldab: kokkupõrkeennetussüsteemi koos jalakäijate tuvastamisega, dünaamilist radariga kiirushoidikut, liiklusmärgiabi, rajahoidmisabi, tulede automaatvahetust, ohuolukordade roolimisabi ja ristmikul pööramise abi.

KOKKUPÕRKEENNETUSSÜSTEEM

Kokkupõrkeennetussüsteem suudab nüüd tuvastada jalakäijaid ööpäev läbi ja jalgrattureid päevasel ajal. Selle saavutamiseks on suurendatud kaamera tundlikkust ja dünaamilist ulatust näiteks juhuks, kui vastutuleva sõiduki ees olevat jalakäijat on sõiduki tulede tõttu raske näha. Lisaks on suurendatud millimeeterlaineradari töönurka, mis võimaldab tuvastada jalgrattaid. Kui kokkupõrke tõenäosus on suur, rakendab süsteem pidurid automaatselt.

DÜNAAMILINE RADARIGA KIIRUSHOIDIK

Süsteem kasutab eessõitva sõiduki tuvastamiseks ja sobiva pikivahe hoidmiseks millimeeterlaineradarit ning kaamerat. Kui eessõitev sõiduk peatub, peatab süsteem ka UX-i. Kui eessõitja uuesti liikuma hakkab, jätkab ka UX liikumist. See süsteem vähendab juhi koormust olukordades, mis nõuavad sagedast peatumist ja paigaltvõttu.

UX 250h liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA) tunneb ära liiklusmärgid ja juhile kuvatakse vastav teave universaalnäidikul. Kui see on ühendatud dünaamilise radariga kiirushoidikuga, saab valitud kiiruse kiiresti seada vastavusse liiklusmärkide jälgimise süsteemi tuvastatud kiiruspiiranguga. Vaja on vaid üht nupuvajutust. Liiklusmärkide jälgimise süsteem tuvastab kõik olulised liiklusmärgid ja hoiatused, ka elektroluminestsents- ja vilkuvad märgid.

Sõiduraja hoidmise abisüsteem (LTA) aitab juhil hoida UX 250h sõiduraja keskel. See abistab ka järsemates kurvides sõitmisel. Kui süsteem tuvastab, et UX võib sõidurajalt kõrvale kalduda, käivitub rajahoidmisabi ning aitab autol tagasi sõiduraja keskele liikuda.

Turvalisust on veelgi parandatud ja UX-i põhivarustuses on 8 turvapatja. Nende hulka kuuluvad juhi ja kaassõitja turvapadjad ning põlveturvapadjad, eesmised külgturvapadjad ja kõiki külgaknaid katvad turvakardinad.
LEXUS JA JOY CROOKES

LEXUS TEEB OMA VIIMASES UX-I KAMPAANIAS KOOSTÖÖD MUUSIKU JOY CROOKESIGA

Koge, mis tunne on sõita UX-iga

Broneeri proovisõit Lexus UX-iga ja koge tõeliselt nauditavat sõitu.
1. VALI MOOTOR
1. VALI MOOTOR

2 valikut

2 valikut

 • UX 250h

  2.0 Lexus Hybrid Drive hübriid-bensiin

  Continuously Variable Transmission | 4X2

  Kuva rohkem Kuva vähem

  5.3 l/100km

  Kütusekulu

  120 g/km

  CO₂

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX 250h AWD

  2.0 Lexus Hybrid Drive hübriid-bensiin

  Continuously Variable Transmission | 4X4

  Kuva rohkem Kuva vähem

  5.8 l/100km

  Kütusekulu

  131 g/km

  CO₂

  Kuva rohkem Kuva vähem

2. VALI SÕIDUK
2. VALI SÕIDUK

8 valikut

8 valikut

 • UX - Comfort - SUV 5-ust
  Comfort

  SUV 5-ust

  Alates

  43500.0

  • 17-tollised valuveljed, mustad, viie laia kodaraga, 215/60 R17 rehvid
  • Eesmised udutuled, LED
  • Esituled, bi-LED
  • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  • Automaatsed kaugtuled (AHB)
  • Sõidurežiimi valik, ECO/Normal/Sport
  • 8-tolline puutetundlik ekraan
  • Lexus Link Connect

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX - F SPORT Design - SUV 5-ust
  F SPORT Design

  SUV 5-ust

  Alates

  48910.0

  • 18-tollised valuveljed, F SPORT, 225/50 RF18 rehvid
  • Eesmine kaitseraud, F SPORT
  • Eesmised udutuled, LED
  • Esituled, bi-LED
  • F SPORTI logo esitiibadel
  • F-võrgu iluvõre
  • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  • Jet Black kaitseraua ja iluvõre viimistlus

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX - Premium - SUV 5-ust
  Premium

  SUV 5-ust

  Alates

  48100.0

  • 18-tollised valuveljed, eritöötlusega, viie laia kodaraga, 225/50 RF18 rehvid
  • Eesmised udutuled, LED
  • Esituled, bi-LED
  • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  • Kurvituled, LED
  • Lombituled
  • Toonklaas
  • Automaatsed kaugtuled (AHB)

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX - Comfort - SUV 5-ust
  Comfort

  SUV 5-ust

  Alates

  45000.0

  • 17-tollised valuveljed, mustad, viie laia kodaraga, 215/60 R17 rehvid
  • Eesmised udutuled, LED
  • Esituled, bi-LED
  • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  • Automaatsed kaugtuled (AHB)
  • Sõidurežiimi valik, ECO/Normal/Sport
  • 8-tolline puutetundlik ekraan
  • Lexus Link Connect

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX - F SPORT - SUV 5-ust
  F SPORT

  SUV 5-ust

  Alates

  54600.0

  • 18-tollised valuveljed, F SPORT, 225/50 RF18 rehvid
  • Eesmine kaitseraud, F SPORT
  • Eesmised udutuled, LED
  • Esituled, kolmekordne LED
  • F-võrgu iluvõre
  • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  • Jet Black kaitseraua ja iluvõre viimistlus
  • Kerevärvi rattakoopaliistud

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX - F SPORT Design - SUV 5-ust
  F SPORT Design

  SUV 5-ust

  Alates

  50410.0

  • 18-tollised valuveljed, F SPORT, 225/50 RF18 rehvid
  • Eesmine kaitseraud, F SPORT
  • Eesmised udutuled, LED
  • Esituled, bi-LED
  • F SPORTI logo esitiibadel
  • F-võrgu iluvõre
  • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  • Jet Black kaitseraua ja iluvõre viimistlus

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX - Luxury - SUV 5-ust
  Luxury

  SUV 5-ust

  Alates

  56000.0

  • 18-tollised valuveljed, eritöötlusega, viie laia kodaraga, 225/50 RF18 rehvid
  • Akustiline klaas, esiklaas ja eesmine küljeklaas
  • Eesmised udutuled, LED
  • Esituled, kolmekordne LED
  • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  • Kerevärvi rattakoopaliistud
  • Kurvituled, LED
  • Lombituled

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX - Premium - SUV 5-ust
  Premium

  SUV 5-ust

  Alates

  49600.0

  • 18-tollised valuveljed, eritöötlusega, viie laia kodaraga, 225/50 RF18 rehvid
  • Eesmised udutuled, LED
  • Esituled, bi-LED
  • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  • Kurvituled, LED
  • Lombituled
  • Toonklaas
  • Automaatsed kaugtuled (AHB)

  Kuva rohkem Kuva vähem

Vaata lisaks

KÕIGI AEGADE PARIM UX

Lexus UX-i uuendatud mudel tähendab uut tehnikat, veelgi paremat juhitavust ja rohkem valikuvõimalusi.

 

VIIS MILJONIT LUKSUSLIKKU LINNAMAASTURIT

Lexus müüb luksuslikke linnamaastureid maailmas ligikaudu 90 riigis ning ületas 2020. aastal 5 miljoni piiri selliste mudelitega nagu UX, NX, RX, GX ja LX.                                              

UX ART

Lexus tutvustab maailma esimest „tätoveeritud“ autot.