1. New Cars
 2. UX
Kiirvalik
Kiirvalik
Hind alates
42100.0

Kütusekulu

5.3 l/100km

CO₂

120 g/km

SUUREPÄRASED OMADUSED

Avasta linnamaasturi UX seitse suurepärast omadust.                                                                                                             

TUTVU LÄHEMALT TÄTOVEERITUD UX-iga

Lexus avalikustas maailma esimese tätoveeritud auto.                                                                                 

MAKSIMAALNE OHUTUS

Lexus UX sai Euro NCAPilt maksimaalse 5-tärnilise hinnangu.                                                                               

VÄLIMUS

KOLMEOSALISED LED-ESITULED

Kompaktsed kolmeosalised LED-tuled ning L-tähe kujulised päevasõidutuled presenteerivad uhkelt Lexusele omast nooleotsa motiivi. Need erinevateks ilmastikuoludeks mõeldud tuled aitavad tagada hea vaatevälja isegi udu korral.

KATUSELUUK

Naudi sõitu elektriliselt avatava klaasist katuseluugiga, mis muudab salongi avaramaks ja valgemaks ning aitab UX-is sõitjatel tunda ennast vabalt.

KATUSEREELINGUD

Alumiiniumist katusereelingud loovad kauni kuju, mis jookseb sujuvalt mööda UX-i katusejoont.

UX-i rattakoopa liistudel on siledad küljed ning servad, mis juhivad sujuvalt õhuvoolusid ning hoiavad autokere stabiilsena nii kurvides, rida vahetades kui ka otse liikudes.
UX 250h iselaadival hübriidil on ülitõhus 2,0-liitrine neljasilindriline bensiinimootor. Süsteemil on kompaktne ja kerge käigukast ning võimsuse juhtimisseade, mis on loodud minimeerima kuumuse ja hõõrdumise tagajärjel tekkivaid energiakadusid. Nikkelmetallhübriidakut kasutatakse koos uuendatud konstruktsiooni ja kompaktsema jahutussüsteemiga. Saadaval esi- või nelikveolisena (E-Four).
UX-il olev kokkupõrke ennetussüsteem suudab nüüd tuvastada isegi jalakäijaid öisel ajal ja jalgrattureid päevasel ajal. Uuenduste käigus on suurendatud kaamerate tundlikkust ja vaateulatust, et vältida kokkupõrkeid pimedal ajal, näiteks siis, kui jalakäija jääb märkamatuks vastutuleva sõiduki tulede tõttu. Lisaks on suurendatud ka millimeeterlaineradari ulatust, et märgata kergemini jalgrattureid.

ÕHUVOOLUSID STABILISEERIV TAGATULI

Lai tuli auto tagaosas loob muljetavaldava välisilme ja parandab aerodünaamikat. Tuli toimib ühtlasi spoilerina, tagades stabiilsuse ka risttuultes.

KÄED-VABAD ELEKTRILINE TAGALUUK

UX on saadaval käed-vabad tagaluugi avamistehnoloogiaga, millega saab tagaluugi avada lihtsa jalaviibutusega põrkeraua all asuva sensori ees. Seda juhul, kui kaasas on auto nutivõti.

VEDRUSTUS

MacPherson-tüüpi esivedrustus ning topeltõõtsharkidega vedrustus auto tagaosas loovad koos ülima mugavuse ning täpse juhitavuse. F SPORT mudelitel on spetsiaalselt häälestatud vedrustus koos kohandatud vedrude, stabilisaatorvarda ning tagumiste amortisaatoritega. Adaptive Variable Suspension süsteem sisaldab ka summutuskontrolli. Auto käitumise jälgimisega kohandatakse vedrustust vastavalt teeoludele pehmemaks, sportlikumaks, jäigemaks või kombineeritakse kõik olemasolevad võimalused.

UX-il on oma klassi kõige madalam raskuskese. Lisaks on vähendatud kere konstruktsiooni kaalu nt kergest alumiiniumist külguste, tiibade, kapoti ja mittemetallilise tagaluugi abil.

SISEMUS

JUHIKESKNE SALONG

Istu uue UX-i juhikohale ning juba leiadki end ideaalsest sõidupositsioonist, kus mugav juhiiste annab ka suurepärase ülevaate teel toimuvast. Ühes käsitsi õmmeldud nahkrooliga, on käikude vahetamine labade abil kiire ning sportlik. Gaasipedaal reageerib hetkega tänu Lexuse shift-by-wire tehnoloogiale ning kompaktse maasturi ergonoomiline armatuurlaud on disainitud nii minimaalsena kui võimalik, et hoida kõik segajad eemal. Lisaks on mitmeid uudseid funktsioone, mis muudavad sõidu veelgi nauditavamaks – juhtmevaba telefoni laadimine ja juhtmevaba valgustusega ventilatsiooniava nupp.

ESIISTMETE SEADISTUS

Naudi mugavamat sõitu ergonoomilisel juhikohal, et vähendada tekkivat väsimust ning tajuda ideaalselt sõiduki iseloomu. Kuni kaheksa erinevat võimalust istme seadistamiseks lubab valida just Sulle sobivaima positsiooni.

ESIKLAASINÄIDIK (HUD)

Suur värviline esiklaasinäidik on selgesti loetav ka kõige eredama päikesega ning annab Sulle koheselt vajaliku informatsiooni. Sõiduki andmed kuvatakse otse esiklaasile.

3D-graafika ning mitmete kaardivalikutega Lexuse premium navigatsioonisüsteemiga kaasneb avar 10,3-tolline ekraan, standardmudelitel aga 7-tolline LED-ekraan.
Vali oma stiil. Sõidurežiimi valikulüliti on paigutatud mugavalt rooli ümbrusse, et saaksid segamatult tegeleda juhtimisega ning hoida oma tähelepanu teel. Standardvarustusega mudelitel on valikus kolm režiimi: Eco, Normal ja Sport. UX F SPORT paketiga autodel on valikus koguni viis režiimi: Eco, Normal, Custom, Sport S ning Sport S+.
S-Flow kliimaseade reguleerib Sinu UX-i salongi temperatuuri vastavalt ümbritsevatele oludele, tagades seeläbi ülima mugavuse ning mõistliku kütusekulu. Näiteks suudab süsteem tuvastada, kui autoistmed on hõivatud ning reguleerida selle järgi temperatuuri. Peale selle puhastab Nanoe-tehnoloogial põhinev kliimaseadme kesksüsteem autos olevat õhku, aidates seeläbi niisutada õrnalt nahka ja juukseid.
Luksuslik kolme kodaraga rool valmis Takumide käe all ning selle täiustamiseks salvestati paljude testsõitude käigus peopesa survet roolile. Kogu rool on kaetud täisnahaga ning on saadaval ka soojendusega külmadeks hommikuteks. Roolil olevatest juhtnuppudest saab kontrollida mitmeid lisafunktsioone.
Igal UX-i õhuventilatsiooni restil on õhuvoolu juhtimiseks nupp, mis tagab parema õhu liikumise ning vähendab tekkivat müra. Luxury varustustasemel on ventilatsiooniava nupp valgustatud juhtmevabade LED-idega.
Keskekraani saab kontrollida puutepadja kui ka häälkäskluste abil. Ekraani puhul on erilist rõhku pandud selle loomulikule kasutamisele ja seetõttu on olemas nutitelefonidele sarnased funktsioonid, näiteks topeltpuudutus või sirvimine.
Juhtmete pärast ei ole enam tarvis pead murda. Keskkonsooli alaosas asuv Qi-ühildavusega juhtmevaba laadija võimaldab oma nutiseadmele särtsu juurde anda eriti lihtsalt – aseta vaid oma telefon laadija peale.
Armatuurlaua ornamentika on inspireeritud Jaapani käsitööpaberi washi iseloomulikust tekstuurist. Paljudes traditsioonilistes Jaapani kunstiliikides kasutatavat washi't leiab ka sealse pärandkultuuri järgijate kodudest. Soovi korral saab armatuurlauale valida ka nahkviimistluse.
Hoia ideaalset temperatuuri. Külmadeks päevadeks on saadaval istmesoojendused nii juhile kui kaassõitjale. Soojema ilma korral puhutakse salongi automaatselt külma õhku, et Sind kiiremini maha jahutada.

Muuda oma Lexus ühendatud autoks. Lexus Link äpp võimaldab ligipääsu erinevatele teenustele:

 • Sõiduanalüütika: Peab arvestust Sinu teekonna, sõidustiili ja ärireiside kohta
 • Leia minu auto: Tuvastab Sinu Lexuse asukoha ja juhatab Sind selleni
 • Teenused ja hooldus: Aitab Sul oma UX-i eest hoolt kanda
 • Autole jagamine: Võimaldab Sul planeerida teekonda teises seadmes ja saata oma Lexusele. Lisaks on võimalik saada juhiseid, kuidas jõuda jalgsi soovitud sihtkohta
 • Hübriidi juhised: Nõuanded UX 250h juhile, kuidas vähendada kahjulikke emissioone ja kütusekulu
Apple CarPlay ja Android Auto abil on võimalik UX-i 10,3-tollise ekraani kaudu kuvada ja pääseda ligi mõningatele nutitelefoni rakendustele.

NAHKISTMED / SASHIKO TEPPIMINE

UX-i valikus olev pehme nahkpolster on inspireeritud traditsioonilisest Jaapani Sashiko-õmblustehnikast, mida kasutatakse ka judo ja kendo rõivaste tegemiseks. Tepitud nahkpolster on kaunistatud matemaatiliselt täpsete mustritega, millega istmete välimust veelgi rõhutada.

TAGUMINE KÄETUGI                                                                                     

60:40 suhtega kokkuklapitavatel tagaistmetel reisijad saavad lisamugavusena kasutada tagumist käetuge koos kahe suure topsihoidjaga.

MARK LEVINSONI HELISÜSTEEM                                                                                      

UX-i 915-vatise võimsusega ja 13-kõlariga Mark Levinsoni helisüsteem toodab äärmiselt kvaliteetset heli. Süsteemi kõiki elektrilisi komponente disainiti eesmärgiga saavutada helimoonutuseks (THD, signaali moonutamise indikaator) 0,1% või vähem.

Veelgi turvalisema sõidu tagamiseks kuulub UX-i standardvarustusse kaheksa turvapatja. Nende hulgas on juhi ja kõrvalistuja turvapadjad, põlvede turvapadjad, külgede turvapadjad ees ning turvakardinad, mis katavad külgaknaid.

Omaniku eelised

Meie proovisõidu lubadus

Pärast proovisõitu Lexusega on ainult üks küsimus, mis on oluline: kuidas see paneb Sind ennast tundma? Sõida meie linnamaasturiga UX ja saad aru, mida me mõtleme.

UX-i GALERII

Avasta julge ja elegantse disainiga linnamaastur UX.

1/ vali mootor
1/ vali mootor

2 valikut

2 valikut

 • UX 250h

  2.0L HEV 20H- (178 HP) hübriid-bensiin

  Continuously Variable Transmission | 4X2

  Kuva rohkem Kuva vähem

  5.3 (l/100km)

  Kütusekulu

  120 (g/km)

  CO₂

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX 250h AWD

  2.0L HEV 20H- (178 HP) hübriid-bensiin

  Continuously Variable Transmission | 4X4

  Kuva rohkem Kuva vähem

  5.8 (l/100km)

  Kütusekulu

  131 (g/km)

  CO₂

  Kuva rohkem Kuva vähem

2/ vali sõiduk
2/ vali sõiduk

6 valikut

6 valikut

 • UX 250h Comfort

  Wagon 5 Doors

  Alates

  42100.0

  • 17-tollised viie laia kodaraga hõbedased valuveljed, 215/60 R17 rehvid
  • Bi-LED-esituled
  • Eesmised LED-udutuled
  • LED-päevatuled (DRL)
  • Vihmaanduriga klaasipuhastid
  • Automaatsed kaugtuled (AHB)
  • Dünaamiline radariga kiirushoidik (DRCC)
  • Liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA)

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX 250h Premium

  Wagon 5 Doors

  Alates

  46700.0

  • 18-tollised viie laia kodara ja eritöötlusega valuveljed, 225/50 R18 rehvid
  • Kurvituled
  • Toonklaas tagaaknal ja tagumistel küljeakendel
  • Juhtmeta laadija
  • Naturaalnahast istmekatted
  • Soojendusega rool
  • Võtmeta sisenemissüsteem

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX 250h AWD Comfort

  Wagon 5 Doors

  Alates

  43600.0

  • 17-tollised viie laia kodaraga hõbedased valuveljed, 215/60 R17 rehvid
  • Bi-LED-esituled
  • Eesmised LED-udutuled
  • LED-päevatuled (DRL)
  • Vihmaanduriga klaasipuhastid
  • Automaatsed kaugtuled (AHB)
  • Dünaamiline radariga kiirushoidik (DRCC)
  • Liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA)

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX 250h AWD Premium

  Wagon 5 Doors

  Alates

  48200.0

  • 18-tollised viie laia kodara ja eritöötlusega valuveljed, 225/50 R18 rehvid
  • Kurvituled
  • Toonklaas tagaaknal ja tagumistel küljeakendel
  • Juhtmeta laadija
  • Naturaalnahast istmekatted
  • Soojendusega rool
  • Võtmeta sisenemissüsteem

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX 250h AWD F SPORT

  Wagon 5 Doors

  Alates

  53200.0

  • 18-tollised F SPORTi kujundusega valuveljed, 225/50 R18 rehvid
  • Eripärane F-võrgu iluvõre
  • Kolme LED-lambiga esituled
  • Kohanduvate kaugtulede süsteem (AHS)
  • Elektriliselt mitmes suunas reguleeritavad esiistmed
  • F SPORTi kangast / Tahara viimistlusega istmekatted
  • F SPORTi kujundusega esiistmed
  • Käiguvahetuslabad

  Kuva rohkem Kuva vähem

 • UX 250h AWD Luxury

  Wagon 5 Doors

  Alates

  54600.0

  • 18-tollised viie laia kodara ja eritöötlusega valuveljed, 225/50 R18 rehvid
  • Eesmised suurepäraste tööomadustega amortisaatorid
  • Kohanduva jäikusega vedrustus (AVS)
  • Nutikad parkimisandurid ees ja taga
  • Pimeala monitor (BSM) koos tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemiga (RCTA)
  • Tagumised suurepäraste tööomadustega amortisaatorid
  • 10,3-tolline multimeediaekraan
  • 13 kõlariga Mark Levinson® Premium Surroundi helisüsteem

  Kuva rohkem Kuva vähem

Teised mudelid

NX
NX Comfort
Alates 50 200 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
Alates 70 200 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?model=nx%2Crx%2Crxl