1. Owners
  2. Warranty & insurance
  3. Lexus relax
Kiirtee
GARANTII

LEXUS RELAX

Lexus Relax garantii algab Lexuse esinduses tehtud regulaarse hooldusega ja see kestab 1 aasta või kuni 15000 km läbimiseni, kumb täitub enne. Jätkates iga-aastaste korraliste hooldustega Lexuse esinduses saab Relax garantiid pikendada kuni auto 10-aastaseks saamiseni või kuni 185 000 kilomeetri läbimiseni.

Lexus Relax annab Su uuele või kasutatud Lexusele kuni 10-aastase garantii ning tagab meelerahu pikkadeks aastateks

LEXUS RELAX – TÄIELIK MEELERAHU

  • Lexus Relax on 10-aastane garantii uutele ja kasutatud Lexuse sõidukitele.
  • Lexus Relax garantii algab Lexuse esinduses tehtud regulaarse hooldusega ja see kestab kuni 12 kuud või  kuni 15 000 km läbimiseni, kumb täitub enne. Korrates regulaarhooldust igal aastal või iga järgneva 15 000 km läbimisel, saab Relax garantiid pikendada kuni auto 10-aastaseks saamiseni või kuni 185 000 kilomeetri läbimiseni.
  • Lexus Relax aitab hoida Sinu auto järelturuväärtust.
  • Kõik Lexus Relax garantiiga seotud hooldus- ja garantiitööd on teostatud Lexuse esindustes, Lexuse originaalosadega, sertifitseeritud Lexuse tehnikute poolt ning vastavalt tootja poolt seatud kõrgetele standarditele.
  • Lexus Relax garantii aktiveerub ka välismaalt sisse toodud kasutatud autodele.
  • Lexus Relax garantii laieneb pärast Baltikumi Lexuse ametlikus remonditöökojas tehtud korralist hooldust ka siis, kui varasema hoolduse kohta puuduvad andmed. 
  • Lexus Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022.

GARANTII KUNI 10 AASTAKS VÕI KUNI 185 000 KM TÄITUMISENI

Korduma kippuvad küsimused

Ei. Lexus pakub 3-aastast (või 100 000 km) tootja garantiid ja 3-aastast 24/7 maanteeabi igale uuele autole. Lexus Relax pakub garantiid 1 aastaks või 15 000 km täitumiseni tingimustel, mis on kirjas Lexus Relax garantii tingimuste brošüüris.

Siiski, Lexuse Relax garantii on Lexus sõidukite lisagarantii, mis hakkab kehtima pärast ametlikus Lexuse remonditöökojas tehtud korralist hooldust, kui 3-aastane tootja garantii on lõppenud või sõiduki läbisõit on üle 100 000 kilomeetri.

Kui Sinu Lexus vastab kõikidele Lexus Relax garantii brošüüris kirjeldatud tingimustele, siis hakkab Lexus Relax garantii kehtima automaatselt pärast ametlikus Lexuse remonditöökojas tehtud korralist hooldust. Lexus Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022.

Lexus Relax garantii tingimused erinevad mõneti Lexuse tootja garantii tingimustest. Kõigi tingimustega saad tutvuda siinOpens in new window.

Lexus Relax garantii hakkab kehtima, kui sõidukil on läbi saanud 3-aastane / 100 000 km tootjagarantii ja sõiduk on läbinud korralise hoolduse ametlikus Lexuse remonditöökojas.

Kõikidele Lexus Select kasutatud autodele kehtib 24-kuuline garantii. Lexus Relax garantii hakkab kehtima niipea kui eelmine garantii lõppeb ja kui sõiduk on läbinud korralise hoolduse ametlikus Lexuse remonditöökojas.

Ei. Lexus Extracare’i ei saa asendada Lexus Relax garantiiga. Olemasolev garantii kehtib kuni Extracare’i lepinguperioodi lõppemiseni. See asendatakse automaatselt Lexus Relax garantiiga, kui Lexus Extracare lõppeb ning sõiduk läbib korralise hoolduse ja vastab Lexus Relax garantii tingimustele.

Ei. Lexus Relax garantii hakkab kehtima automaatselt, kui Sinu Lexus läbib korralise hoolduse ametlikus Lexuse remonditöökojas ning sõiduk vastab kõigile tingimustele, mis on kirjas Lexus Relax garantii tingimustesOpens in new window.

Jah, Lexus Relax kehtib kõigile Lexuse mudelitele, mis on toodetud Euroopa turule.

Lexus Relax garantii ei hõlma hübriidi veojõuaku garantiid. Veojõuaku garantii kehtima hakkamiseks / pikendamiseks tuleb läbida eraldi hübriidi veojõuaku kontroll.

Ei. Lexus Relax garantii hakkab kehtima automaatselt, kui Sinu Lexus läbib korralise hoolduse ametlikus Lexuse remonditöökojas ning sõiduk vastab kõigele, mis on kirjas Lexus Relax garantii tingimustes.

Enamasti, aga esineb mõningaid erandeid. Lexus Relax garantii kehtivuse kohta välismaal leiad infot Lexus Relax garantii tingimustest, mida saad lugeda siitOpens in new window.

Lexus Relax garantii hakkab kehtima iga kord, kui Sinu Lexus läbib korralise hoolduse ametlikus Lexuse remonditöökojas ning sõiduk vastab kõigile tingimustele. Sellel konkreetsel juhul saab sõiduk Lexus Relax garantii, mis kehtib 1 aasta või 15 000 km läbimiseni alates hoolduse läbimise päevast.

Muidugi. Kui müüd oma sõiduki, siis kehtivad kõik Lexus Relax garantii eelised ka uuele omanikule, kui ta viib sõiduki hooldustöödeks ametlikku Lexuse remonditöökotta.

Ei, Lexus Relax garantii ei sisalda maanteeabi.

Jah, peale Lexus Relax garantii pakuvad Lexuse esindused laia valikut eeliseid Sulle ja Sinu sõidukile.

Alustuseks, kõiki töid teevad sertifitseeritud mehaanikud Lexuse originaalvaruosadega, mis vastavad rangeimatele kvaliteedistandarditele. See tagab Sinu Lexuse kaua kestva usaldusväärsuse ja mugavuse ning Sulle meelerahu – kõik, mida oma Lexuse juures juba armastad.

Lexuse hooldustöökodades on varustus, mille on heaks kiitnud tootja, ning mehaanikud läbivad pidevalt koolitusi uute tehnoloogiate, elektriliste jõuallikate, ohutus- ja juhiabide teemal. Lõpuks, meie hooldustöökodade hinnakujundus on alati läbipaistev ja taskukohane ning tänu sellele on välistatud negatiivsed üllatused.