1. Electrified
Kiirtee
ENNEOLEMATU SÕIDUKOGEMUS

LEXUS ELECTRIFIED

Lexus on oma 15-aastase elektritehnoloogia kogemusega valdkonna teerajaja, kelle järjepideva arendustöö tulemusena valmivad põnevad, efektiivsed ja vastupidavad sõidukid. Äärmiselt vaiksed jõuallikad võimaldavad jõulist sõidukogemust, säästes samal ajal keskkonda. Maailmatasemel tehnoloogia muudab kõik turvaliseks, sujuvaks ja luksuslikuks. Järgmine põlvkond on kohal ja see põlvkond on suurepärane.

LEXUS ELECTRIFIED

ELEKTRIAUTO JÕUDLUS

Vali täiselektriline või hübriidsõiduk. Lexus pakub Sulle elektrilise tuleviku jaoks erinevaid võimalusi.

UHIUUS RZ

UHIUUELE AKUTOITEGA ELEKTRIAUTOLE LEXUS RZ VIIMASE LIHVI ANDMINE

Sõiduk on ehitatud täiesti uuele e-TNGA platvormile ning on loodud pakkuma uskumatut sõidukogemust, mis loob uue standardi akutoitega elektriautodele – see on kombinatsioon Lexusele omasest mugavusest ja suurepärastest dünaamilistest sõiduomadustest.

Tänu põnevate tipptehnoloogiliste lahenduste (nt ainulaadne veojõukontrolli süsteem DIRECT4) lisamisele püsib RZ teel ja läbib kurve uskumatu kindlusega, andes juhile suurema meelerahu- ja kontrollitunde.

UHIUUS RZ

DIRECT4

DIRECT4 süsteem juhib veojõu dünaamiliselt ratastele, optimeerides pidevalt jõujaotust. See võimaldab RZ-il sujuvalt vaid hetkega lülituda esiveolt tagaveole või mitmesugustele nelikveokombinatsioonidele.

Uus RZ saab olema saadaval ka tipptasemel steer-by-wire-süsteemiga, mis on mugav ja käepärane (väiksel kiirusel sõitmisel või parkimisel pole roolimisel vaja käsi üksteisest üle tõsta).  Kujuta ette, et saad täielikku tagasipööret teha ühe lihtsa rooliliigutusega. Samal ajal võimaldab rooli mugav ja ainulaadne kuju selgelt näha kogu näidikupaneelil ja esiklaasinäidikul kuvatud teavet.

*One Motion Gripi disain ei ole lõplik. Plaanitav turule toomine alates 2025. aastast.
  • UUS PÕLVKOND ON KOHAL

    Lexus on olnud elektrimootorite vallas teerajajaks juba viimased 15 aastat. Selle aja jooksul on Lexus end pidevalt täiustanud, luues autosid, mis on põnevad, efektiivsed ning vastupidavad. Vaiksed elektrimootorid hoiavad planeeti ning pakuvad meeldivalt sujuvat sõiduelamust, samas kui maailma juhtiv tehnoloogia muudab sõitmise turvalisemaks ja luksuslikumaks. Lexuse elektriauto annab selge signaali, et järgmine põlvkond on kohal.