1. Electrified
Kiirvalik
Kiirvalik

LEXUS ELECTRIFIED

Lexus on oma 15-aastase elektritehnoloogia kogemusega valdkonna teerajaja, kelle järjepideva arendustöö tulemusena valmivad põnevad, efektiivsed ja vastupidavad sõidukid. Äärmiselt vaiksed jõuallikad võimaldavad jõulist sõidukogemust, säästes samal ajal keskkonda. Maailmatasemel tehnoloogia muudab kõik turvaliseks, sujuvaks ja luksuslikuks. Järgmine põlvkond on kohal ja see põlvkond on suurepärane.

UHIUUS RZ

UHIUUELE AKUTOITEGA ELEKTRIAUTOLE LEXUS RZ VIIMASE LIHVI ANDMINE

Sõiduk on ehitatud täiesti uuele e-TNGA platvormile ning on loodud pakkuma uskumatut sõidukogemust, mis loob uue standardi akutoitega elektriautodele – see on kombinatsioon Lexusele omasest mugavusest ja suurepärastest dünaamilistest sõiduomadustest.

Tänu põnevate tipptehnoloogiliste lahenduste (nt ainulaadne veojõukontrolli süsteem DIRECT4) lisamisele püsib RZ teel ja läbib kurve uskumatu kindlusega, andes juhile suurema meelerahu- ja kontrollitunde.

UHIUUS RZ

DIRECT4

DIRECT4 süsteem juhib veojõu dünaamiliselt ratastele, optimeerides pidevalt jõujaotust. See võimaldab RZ-il sujuvalt vaid hetkega lülituda esiveolt tagaveole või mitmesugustele nelikveokombinatsioonidele.

Uus RZ saab olema saadaval ka tipptasemel steer-by-wire-süsteemiga, mis on mugav ja käepärane (väiksel kiirusel sõitmisel või parkimisel pole roolimisel vaja käsi üksteisest üle tõsta).  Kujuta ette, et saad täielikku tagasipööret teha ühe lihtsa rooliliigutusega. Samal ajal võimaldab rooli mugav ja ainulaadne kuju selgelt näha kogu näidikupaneelil ja esiklaasinäidikul kuvatud teavet.

Uhiuut RZ-i tutvustatakse avalikkusele 2022. aasta esimeses pooles.

*One Motion Grip tuleb turule 2024. aasta esimeses pooles

UHIUUS LEXUS RZ

Saa osa tulevikulisest sõidukogemusest.

UUS PÕLVKOND ON KOHAL

Lexus on olnud elektrimootorite vallas teerajajaks juba viimased 15 aastat. Selle aja jooksul on Lexus end pidevalt täiustanud, luues autosid, mis on põnevad, efektiivsed ning vastupidavad. Vaiksed elektrimootorid hoiavad planeeti ning pakuvad meeldivalt sujuvat sõiduelamust, samas kui maailma juhtiv tehnoloogia muudab sõitmise turvalisemaks ja luksuslikumaks. Lexuse elektriauto annab selge signaali, et järgmine põlvkond on kohal.

ELEKTRIAUTO JÕUDLUS

 

Vali täiselektriline või hübriidsõiduk. Lexus pakub Sulle elektrilise tuleviku jaoks erinevaid võimalusi.

TÄISELEKTRILINE

Kuidas luua tõeliselt ainulaadseid ja põnevaid sõidukeid? Idee teostust tuleb viimistleda võidusõidurajal. 

ISELAADIV HÜBRIID

Võid sõita ka laadimata, sest siis lülitub auto sujuvalt elektri pealt üle bensiinile.

Pistikhübriid

Lexuse pistikhübriidil on kaks jõuallikat: eriti sujuv bensiinimootor ja suur liitiumioonaku, mis annab energiat elektrilisele mootorile/generaatorile.

TUTVU VALIKUGA

Kuidas sooviksid end Lexuse autos tunda? Pakume elektritehnoloogial sõidukeid iga elustiili ja seikluse jaoks.

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
Alates 42 100 €
UX EV
UX EV Comfort
Alates 52 900 €
NX
NX Comfort
Alates 50 200 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
Alates 70 200 €
ES
ES Comfort
Alates 50 100 €
LS
LS Comfort Sedan 4 Doors  (LWB)
Alates 103 200 €
RC F
RC F Luxury
Alates 90 800 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
Alates 116 950 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et