1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. F SPORT
Kiirtee
SÕIDUOMADUSED

F SPORT

Iga F SPORTi mudeli loomisel on inspiratsiooniallikaks olnud LFA superauto, RC F ja GS F, täiustades Lexuse mudelivaliku juba pilkupüüdvat välimust sportlikuma kujundusega. Lexuse F-filosoofiat on segatud igasse F SPORTi jõulise välisilme, sportliku juhikoha ja spetsiaalselt täiustatud juhitavuse kaudu, et parandada sinu kui juhi jaoks meelierutavat välimust ja tunnetust.

F SPORTI VÄLISKUJUNDUS

F SPORTi kujundus on loodud pilke püüdma tänu omanäolisele iluvõrele, võrgumustrile ja kroomdetailidele. Alumisel esispoileril olevad suured pidurite jahutusavad ja aerodünaamilised uimed rõhutavad sihikindlat ja jõulist ilmet ning samal ajal suruvad sõidukit tugevamini vastu maad. Eripärased valuveljed ja diskreetsed F SPORTi logod täiendavad kujundust ning samas vihjavad selgelt kuulsa Fuji ringraja võidusõiduautolikule päritolule.

AINULAADSED VELJED JA ERIHÄÄLESTUSEGA VEDRUSTUS

Kergete valuvelgede juurde kuuluvad madala profiiliga rehvid, mis tagavad suurepärase haarduvuse kurvides. Nii esi- kui ka tagavedrustust on spetsiaalselt häälestatud, et parandada juhitavust ja sõidukvaliteeti.

 

AINULAADNE EESMINE PÕRKERAUD JA ILUVÕRE

Eripärase liivakella meenutava iluvõre ja ainulaadse põrkerauaga F SPORTi esiosa on pilkupüüdev ning mõjub julgelt ja enesekindlalt. Sügavamal alumisel osal torkab silma sisseehitatud spoiler, mida täiendavad kaks eraldiseisvat välimist iluvõret.

F SPORTI SALONGIEHISED

Meie F SPORTi mudelite salongist, mis on inspireeritud võidusõiduautost, leiab luksuslikud keret toetavad istmed, töödeldud alumiiniumpedaalid ja F SPORTi rooli. Võta istet hoolikalt valmistatud salongis ja näed, kuidas iga detaili eesmärk on ühendada sind intuitiivselt sõiduki ja selle sportlikuma elamusega.

VÕIMEKAD ISTMED

F SPORTi istmed, mis toetavad sind kurvides puusadest õlgadeni, on täpsema profiiliga ja sobivad kehaga paremini. Kaunid tepitud detailid on käsitsi õmmelnud meie tipptasemel käsitöömeistrid ehk takumi’d.

 

VÕIDUSÕIDURAJAST INSPIREERITUD NÄIDIK

Dünaamilise kujundusega F SPORTi näidikupaneelil kuvatakse kõik peamised sõiduandmed, nii on näitajad näha täpselt seal, kus sa neid vajad. Sõidurežiimi valikulülitiga ühendamisel muutub mitmetasandilise näidikupaneeli ilme valitud sõidurežiimi järgi.

Tähelepanu! Saadaval Lexuse mudelivaliku valitud mudelitel.

SPORTROOL JA -PEDAALID

F SPORTi logo kandev ergonoomilise kujuga sportrool on perforeeritud nahaga täiuslikult viimistletud ja harmoneerub käigukangi omaga. Sinu jalge all olevad eritöötlusega alumiiniumpedaalid peegeldavad F SPORTi mudelite mootorispordist saadud mõjutusi, ei lase jalal libiseda ja tagavad parema tunnetuse.

Tähelepanu! Saadaval Lexuse mudelivaliku valitud mudelitel.

VALI OMA F SPORTI MUDEL

Eksimatult äratuntava kujundusega F SPORTi varustustase on saadaval kogu Lexuse mudelivalikus, kaasa arvatud CT kompaktauto, RC kupee ja RX-i linnamaasturi puhul. On aeg muljet avaldada; avasta meie F SPORTi mudelid enda jaoks.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?model=rx%2Cnx