1. Lexus Boutique
Kiirtee

LEXUS BUTIIK

Lexus Butiik

Kvaliteet, innovatsioon ja liikuvus – need on Lexuse kollektsiooni põhiväärtused. Kui oled Lexuse sõiduki uhke omanik, saad meie kaubamärgiga rõivaste, aksessuaaride ja kingitustega anda endast märku nii maanteel sõites kui ka mujal.

Tellimuse esitamiseks või lisainfo saamiseks pöördu palun oma Lexuse esinduse poole.

TUTVU LEXUSEGA

Oleme autoettevõte, mis muudab inspireeritud disaini, pideva innovatsiooni ja pidurdamatu jõudluse tundeküllasteks ja meeliköitvateks elamusteks.

 •  

  MIKS?

  Soovime luua imelisi elamusi, mis sütitavad meeli, kütavad kirgi, täiustavad oskusi ning loovad ühenduse juhi, sõiduki ja tee vahel. Meie bränd pole lihtsalt autosalong. Lexus butiigi kollektsioon on üks element, mis toetab meie luksusliku elustiili brändi.

 •  

  KUIDAS?

  Lexus butiigi kollektsioon ja aksessuaarid on nagu kõik Lexuse autod: kvaliteetsed, pikendatud garantiiga, kestlikud, väiksema jalajäljega ning valminud koostöös imeliste brändidega.

 •  

  MIS?

  Lexuse sõiduki omanikule on saadaval Lexus butiigi kollektsioon ja aksessuaarid – suur valik mitmesuguseid tooteid alates reisi-, kodu- ning äritarvikutest kuni kingituste ja üritusteni.

Tellimuse esitamiseks või lisainfo saamiseks pöördu palun oma Lexuse esinduse poole.