1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Innovation with imagination
Kiirtee
TEHNOLOOGIA

FANTAASIARIKKAD UUENDUSED

Mis puutub tehnoloogiasse, siis me kunagi ei puhka. Vaid suhtume tehnoloogilistesse täiustustesse kui pideva uuendamise jätkuvasse inspiratsiooniallikasse.

UUS TEHNOLOOGIA, OOTAMATU RAKENDUS

Erinevalt teistest ei rahuldu me lihtsalt tehnoloogia rakendamisega olemasoleval kujul. Kasutame seda oma kujutlusvõime ergutamiseks ja täiesti uute Lexuse algatuste esilekutsumiseks. Meie jaoks on uusimad funktsioonid hüppelauaks uutele rakendustele, uuendustele ja arengule. Üks asi on kindel – me rakendame tipptasemel saavutusi ootamatul ja teedrajaval viisil.

NUTIKAM JÄLGIMINE

Ebatraditsioonilisel viisil mõeldes laenasime arstiteadusest uusima kompuutertomograafia meetodi. Miks? Sest nägime selles uut üllatavat ja väärtuslikku kasutusviisi Lexuse jaoks.

Mootorite kontrolli traditsioonilised käsitlused tuginevad mehaanilistele ja välistele ülevaatustele. Kuid me Lexuses soovime kindlaks teha, et iga mootori sisemus on täiuslik.

Kompuutertomograafia (CAT) võimaldab meil uurida mootori sisemust kolmemõõtmelisena. Saame kontrollida ebatäiusi ülima täpsusega. Meie ebatraditsioonilisel meetodil on kompromissitud tulemused.

NUTIKAS ABI

Rooli taga olles on su meeled pidevalt valvel, et tagada su ohutus. Mis juhtub aga siis, kui lisada neile ka sinu auto „meeledˮ? Meie täiustatud ohutussüsteem ületab inimtaju piire, et sinu ja su kaassõitjate eest intuitiivselt ja nutikalt hoolitseda.

AKTIIVOHUTUS

Ohutus on üks kõige olulisemaid valdkondi, kus me tehnoloogiat ja uuendusi rakendame. Me arendame alati edasi olemasolevaid funktsioone ning töötame välja uued toetavad süsteemid.

Tulemus? Meie sõidukid muutuvad iga päevaga nutikamaks ja ohutumaks. Lisaks muudele funktsioonidele kaitseb ohutussüsteem LSS+ sind teel olles, pakkudes vajaduse korral nutikat juhtimisabi.

EBATRADITSIOONILISED MATERJALID

Kasutame – loodust ja tehnoloogiat ühendades – ökoloogilisi materjale uudsel viisil planeeti säästvamate lahenduste avastamiseks. Naudi omanäolisi salongielemente, mis toovad esile looduse ilu. Sa avastad stiilsed, ent funktsionaalsed viimistlusmaterjalid ja täiesti uudsed funktsioonid.

BAMBUSEST AKUSTIKA

Loodus ja tehnoloogia loovad koos rabava efekti Lexus CT võimsates kõlarites. Kasutasime bambust täiesti uuel viisil uskumatu akustika tekitamiseks.

Kõlari diafragmad on moodustatud materjalist, kus on omavahel segatud fütoliit (bambuselehtede servadel leiduv mikroskoopiline nõeljas struktuur) ja puusüsi. Kerged, ent valju heli tekitavad diafragmad on piisavalt jäigad, et tabada täpselt kõrgeid noote, ja piisavalt paindlikud, et pehmendada omaenda vibratsiooni.

VIRTUAALREAALSUSE KATSED

Kasutame virtuaalreaalsust, et viia oma katsed uuele tasemele. Nii sõidutingimusi kui ka juhi reaktsioone saab imiteerida enneolematul viisil. Tõeliselt kaasahaarava elamuse loomiseks suutsime reaalsetelt autojuhtidelt koguda rikkalikku tagasisidet mitmesuguste ohutussüsteemide kohta. Kasutame seda oma tehnoloogia parandamiseks ja täiustamiseks, suurendades seeläbi sinu kindlustunnet ja meelerahu.

SÕIDU IMITATSIOON

Nutika kupli sees asub Lexus LS. Seda ümbritsevad ekraanid kuvavad väga realistlikke projitseeritud pilte linnas ja kiirteel sõitmisest. Silindrid liiguvad, kallutavad ja pöörlevad, imiteerides pööramist, tõusmist, kiirendamist ja aeglustamist. Efekti täiendavad mootorimüra, vibratsiooni ja tuule helisalvestised.

Matkimisvõimalused on lõputud. Näiteks võimaldab monotoonsete sõiduolude taastekitamine uurida väsimuse mõju, aidates meil välja töötada nutikat hoiatussüsteemi. Takahiko Murano, kes vastutab eksperimentide väljamõtlemise eest, selgitab: „See on sellist tüüpi katse, mida oleks reaalses maailmas võimatu teostada.ˮ