1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Pioneering technology
Kiirtee
TEHNOLOOGIA

TEEDRAJAV TEHNOLOOGIA

Tehnoloogia kujundab sõiduelamuse põhjalikult ümber. Me võtame selle läbimurde omaks igas kurvis. Tänu uutele funktsioonidele ja innovatsioonile on meie ülesanne panna sind liikuma nii nagu ei kunagi varem.

ÜMBERKUJUNDATUD SÕIDUELAMUS

Uusimad täiustused muudavad seda, mida tähendab juhiks ja mida kaassõitjaks olemine. Kuna uuendused kujundavad sõiduelamuse põhjalikult ümber – üha kiirenevas tempos -, uurime nende täiustuste võimalusi. Meie ideeautod kehastavad seda kujuteldavat tulevikku.

LEIDLIKKUSE PIIRIDE UUELE TASEMELE VIIMINE

Meie ideeautod tuginevad tulevikutehnoloogiale ja annavad omakorda ideid sellise tehnoloogia loomiseks. Ideeautod LF-FC ja UX ning kineetiline istmekontseptsioon on tulevikuväljavaated, kuid need on ühtlasi ka teedrajavad laborid, kus oleme uued julged ideed proovile pannud, andes loomingulisele mõtteviisile vabaduse teha tehnoloogilisi hüppeid.

ÜMBERKUJUNDATUD ISTE

Uuenduslikku Lexuse kineetilist istmekontseptsiooni esitleti 2016. aasta Pariisi autonäitusel. Me lähenesime istmetele värske pilguga ja arendasime suurema mugavuse huvides välja uudse võrgukonstruktsiooni.

Murrangulised kiud stabiliseerivad sinu liigutusi kindlustunde sisendamiseks ja toetamiseks. Nii saad istet võttes lõdvestada nii oma meeli kui ka keha.

NUTIKAD LIIDESED

Ideeautod UX ja LF-FC loovad ettekujutuse pingevabamatest, loomulikumatest ja inimlikumatest sõidukiga suhtlemise viisidest.

Peagi suudavad need sõidukid sinu liigutusi ja puudutusi tõlgendada ning neile reageerida. Silmapiiril on ka hologrammid.

LS-I TEEDRAJAVAD FUNKTSIOONID

Uus LS viib ohutustehnoloogiat julgelt edasi. Selle aluseks on ohutussüsteem Lexus Safety System+, millega lisanduvad uued täiustatud funktsioonid, pakkudes läbi aegade parimat juhiabi. Täiustatud on nii kokkupõrke ennetussüsteemi (PCS), sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteemi (LDA) kui ka dünaamilist kiirushoidikut. LS aitab vältida kokkupõrkeid uudsel viisil selliste funktsioonide abil nagu jalakäijate hoiatussüsteem ja aktiivne roolimisabi, et parandada ja täiustada sinu sõiduaistinguid intuitiivselt ja nutikalt.