1. Electrified
  2. Self-Charging Hybrid
  3. Benefits
Kiirtee
ISELAADIV HÜBRIID

EELISED

Lexuse iselaadiva hübriidi tehnoloogia säästab keskkonda ja Sinu rahakotti. Efektiivsem kütusekulu ja väiksemad heitkogused vähendavad ka sõiduki hoolduse kulusid.

ROHELISEM

Meie iselaadivad hübriidsüsteemid on keskkonnasõbralikud ja eritavad heitgaase vaid ühe kümnendiku 2014 Euro Disel 6 Standardist.

Mitmed suuremad Euroopa Liidu linnad on lähtuvalt liidu missioonist rohelisema tuleviku suunas kehtestanud madala heitkoguse tsoonid.

Suurte heitkogustega sõidukeid takistatakse piirkonda sisenemast või tuleb selle eest täiendavalt tasuda. Madala heitkogusega sõidukid nagu Lexuse iselaadiv hübriid võivad siseneda tasuta.

MADALAMAD KULUD

Iselaadivate hübriidsõidukite ostmine, omamine ja hooldamine on tavaliselt kuluefektiivsem kui samaväärsete diiselmudelite puhul.

Madalamad hoolduskulud

Pikas perspektiivis on võimalik hoolduskuludelt märkimisväärselt kokku hoida, kuna hübriidsüsteemil ei ole sidurit, hammasrihma, starterit, generaatorit jne.

Samuti vähenevad oluliselt varuosade kulud, sest Lexuse hübriidid võimaldavad väiksemat piduriklotside ja rehvide kulumist, mille tulemuseks on täiendav kokkuhoid.

Iga-aastane hübriidi kontrollimine on parim viis, kuidas veenduda, et Lexus teenib Sind just kõige parimal viisil. Hübriidi kontrollimine on Lexuse hoolduse osana Sulle tasuta. Kui planeeritud hoolduseni on aga palju aega, võid meelerahu heaks paluda eraldi hübriidsõiduki kontrolli.

 

LIHTNE KASUTADA

Lexuse iselaadiva hübriidiga ei ole Sul vaja teha kompromisse pistikute või diisli arvelt. Lexuse hübriidi ei ole kunagi tarvis ühendada toitepistikuga – see on alati valmis sõitma, kuhu iganes soovid.

MUGAV

Lexuse iselaadivatel hübriididel on automaatne käigukast, mis muudab sõiduki juhtimise lihtsamaks ja sujuvamaks. Kõik testitud sõidukid on saanud 5-tärnilise Euro NCAP reitingu ja kindlustunde suurendamiseks on sõidukitel 5-aastane / kuni 100 000 km* garantii HV süsteemile**.

 

Olenevalt sellest, kumb täitub enne.
** HV aku, HV aku juhtimismoodul (ECU), HV juhtimismoodul (ECU), inverter koos muunduriga.