1. Discover Lexus
Kiirtee
AVASTA LEXUS

MEISTERLIKKUS

Täpsus. Pühendumine. Vilumus. Kõik need kuuluvad lahutamatult igale Lexusele iseloomuliku ainulaadse meisterlikkuse juurde.

ÜLIM KVALITEET

 

Lexuse mudelivalikus on iga üksik detail loodud rangeimate standardite kohaselt. Kõik aspektid koos loovad täiusliku pingevaba kogemuse autojuhtidele ja ka kaassõitjatele.

TÄPSED KÄSITSIÕMBLUSED

Järgmisel korral, kui istud ühte meie autodest, võta aega selleks, et imetleda salongi kaunistavaid kaunilt tepitud õmblusi. Nende lihtsus ja elegants ei reeda kuidagi seda, kui raske oli neid luua.

Tepingud tuleb teha täpselt – iga kord. Tulemus torkab silma, sest käsitsi loodud jooned loovad kauni kontrasti auto mõõdikute ja armatuurlaua näidikute tipptasemel tehnoloogiaga.

MITMEKIHILINE VÄRV

Meie värv on keerukas ja omapärane. Kasutame mitmekihilist protsessi, mis muudab täielikult sõiduki väljanägemist ja seda, kuidas välimus reageerib päikesekiirtele. Peale kantakse viis värvikihti ning värvi kuivatatakse neli korda.

Sellist sügavust ja luminestsentsi ei ole lihtsalt võimalik tavalise värvimise käigus saavutada. Kui võtsime selle murrangulise süsteemi kasutusele, oli vaja põhjalikult muuta meie tootmisliini. Tänu visioonile, ajale, hoolele ja peenhäälestusele sai see võimalikuks.

Structural Blue värvitoonis kihilised nanostruktuktuurid, mis on inspireeritud sinise Morpho liblika sillerdavatest tiibadest, aitasid parandada nähtava valguse peegeldust peaaegu 100% (enamik värve peegeldavad umbes 50%), luues värvitooni, mis on erksam ja dünaamilisem kui mis tahes muu sinine värv maailmas.

MÄRGLIHVIMISE PROTSESS

Täiuslik pind on loomulikult kaunis, kuid selle loomine nõuab vaeva. Iga aluskihi järel lihvitakse auto keret märjalt käsitsi.

Seejärel kontrollivad takumi käsitöömeistrid oma terava pilgu ja digiskannerite abil tulemust. Ükski defekt ei jää märkamata. Meie rangetele standarditele vastab ainult laitmatu siledus.

PEENHÄÄLESTATUD INSENERITÖÖ

Meie mootorikatsed ei ole lihtsalt automatiseeritud. Lisaks sellele, et rangeimatele standarditele vastamise tagamiseks kasutatakse uusimat tehnoloogiat, vaatab meister ka kogu kapotialuse oma pilguga üle.

Inimkäed tegutsevad harmoonias tipptasemel süsteemidega (nt kompuutertomograafiga, mis on laenatud arstiteadusest). Erinevalt tavalistest skanneritest näevad need otse iga mootori sisse, tagades selle, et igaüks neist vastab Lexuse rangetele kvaliteedinõuetele.

Samuti kasutavad takumi’d selliseid töövahendeid nagu tavaline stetoskoop, et tagada alati täpsuse ja kvaliteedi säilimine.

 

 

 

TAKUMI MEISTRID

Iidne jaapanikeelne sõna „takumiˮ on lahutamatult seotud kõigega, mida me teeme. Meie takumi käsitöömeistrid on selle käsitööfilosoofia valvurid, kasutades Lexuse disaini ja arendustöö iga aspekti puhul õrna inimlikku puudutust.

Eksperdiks on võimalik saada 10 000 tunniga, kuid Takumi meistri tasemele jõudmiseks kulub 60 000 tundi. See eksklusiivne dokumentaalfilm räägib nelja Takumi käsitöömeistri pühendumisest ja lõputust harjutamisest, et võimaldada täiuslikku tulemust. Film vaatleb seda, miks vajadus inimese tehtud käsitöö vastu jääb alles ka siis, kui tehisintellekt ületab inimvõimete piire.

 

PÕHJALIKKUS

Esmaklassiline meisterlikkus tähendab põhjalikku keskendumist detailidele. Tähelepanu ülalhoidmiseks ja kõrgete standardite säilitamiseks on sõidukite valmistajate ülesandeks leida ka peidetud puudujäägid. Kontrollitud testsõitjatest kuni Takumi meistrite treenimiseni – need lühifilmid näitavad, miks ükski teine viimistlus ei küündi Lexuse tasemeni.

INIMESED & TEHNOLOOGIA

Täiuslik meisterlikkus saab sündida ainult inimeste ja tehnoloogia harmoonilises koostöös. Kvalifitseeritud meistrite taju ja oskuste treenimine on viinud Lexuse laitmatu viimistluseni.

 

VILUNUD MEISTRID

Pärast tundidepikkust praktikat ja treenimist on Lexuse Takumi meistrid arendanud äärmiselt hea taju: oskuse märgata iga pisimatki detaili, kuulda ja häälestada mootorit paremini kui keegi teine ning tajuda isegi millimeetriseid ebatäpsusi.

LIPULAEVA VIIMISTLUS

Legendaarse LS-i igast detailist õhkub meie pühendumist parimale käsitööle. Luksuslikud viimistlused, detailid ja materjalid parandavad sõiduelamust, täiendades ideaalselt meeliülendavaid sõiduomadusi.

ÜLIM KVALITEET

Detailides peitub tõeline jõud. Kogu meie mudelivalikut iseloomustavad käsitsi õmblused, ainulaadsed värvitud pinnad ning inimeste juhitavad ranged kvaliteedikontrollid, mis tagavad täiuslikkuse.

TEEDRAJAV MÕTTEVIIS

Põlvest põlve edasiantava traditsiooni kunst.

TAKUMI ELUSTIIL

Meie Takumi meistrite töö tulemusena saab iga detail viimistletud. Meistrite töö käigus kõrvaldatakse viimsedki puudujäägid.