1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid
Kiirtee
LEXUS ELECTRIFIED

PISTIKHÜBRIID

Meie uus Lexuse pistikhübriidtehnoloogia ühendab Lexuse iselaadiva hübriidi võimsuse ja elektrisõiduki silmapaistvad omadused, et pakkuda nii elektri- kui ka hübriidautode puhul oma klassi parimat taset, sõiduulatust ja tõhusust.

MIS ON LEXUSE PISTIKHÜBRIID?

Lexuse pistikhübriidil on kaks jõuallikat: eriti sujuv bensiinimootor ja suur liitiumioonaku, mis annab energiat elektrilisele mootorile/generaatorile. Täielikult laetuna on Lexuse pistikhübriid võimeline EV-režiimis läbima üle 64 km ja kui aku on tühjenenud, lülitub sõiduk üle äärmiselt efektiivsele hübriidrežiimile.

MUGAV LAADIMINE

Avasta uut NX-i

PLANEEDI KAITSMISE NIMEL

Lexus usub, et kasvuhoonegaaside vähendamiseks on sõidukite elektrienergiale üle viimine hädavajalik. Sellega seonduvalt on ka Lexus endale seadnud eesmärgiks saada 2050. aastaks heitgaasivabaks ettevõtteks. Pärast maailma esimese elektrifitseeritud luksusauto RX 400h turuletoomist 2005. aastal on Lexus haaranud initsiatiivi, et keskkonnasõbralikud Lexuse iselaadivad hübriidid jõuaksid laialdaselt kasutusse. Tulemuseks on tänaseks müüdud üle 2 miljoni sõiduki. Lisaks autode heitkoguste vähendamisele plaanib Lexus aastaks 2050 tagada tehaste töö nulltasemel CO2 heitkogustega ja minimeerida veetarbimist kõikides Lexuse tehastes.

ELEKTRITEHNOLOOGIA TEERAJAJA

Uus Lexuse pistikhübriid NX 450h+ tugineb üle 15 aasta pikkusel elektritehnoloogia arendamise kogemusel. Sellised läbimurded nagu neljanda põlvkonna Atkinsoni tsükliga mootorid, hübriidsed käigukastid, akuhaldussüsteemid ja võimsuse juhtimisseadmed on loonud täiselektrilise tuleviku standardi.

KULUDE VÄHENDAMINE

Kui laed oma autot kodus või kasutad laiaulatuslikku jaamade võrgustikku üle Euroopa, saad sõita ilma bensiinita kuni aku tühjenemiseni. Selle tulemuseks on nullheide ja märkimisväärne kütusesääst.