1. Discover Lexus
  2. Design
Kiirtee
AVASTA LEXUS

DISAIN

Julge. Erinev. Suunav. Meie disain on kohe äratuntav, tekitab alati emotsioone ja innustab piire nihutavaid uusi ideid.

ARVAMUSEGA DISAIN

Lexuse disain on tahtlikult väljakutsuv ja provokatiivne. Mõtte- ja väljendusvabadus on meie jaoks ülimalt tähtsad. Otsime ja ajame püsimatult taga uusi ideid. Alustame julgete kontseptsioonidega – nendega, mis on tõeliselt originaalsed, julged ja väga lennukad – ning muudame need igati fantaasiarikkaks unistuste sõidukikujunduseks.

ISELOOMULIK KUJUNDUS

Meie disainikäsitlust määrab L-finesse’i disainikeel. Mida see tähendab? Toome sinuni uusima kujunduse ja tehnoloogia ning püüame saavutada täpsust kõiges, mida loome.

01

Sujuvalt ettenägelik

Omotenashi – jaapanliku külalislahkuse – idee kohaselt teeme enamat, kui rahuldame lihtsalt juhtide vajadusi ja soove. Me aimame neid sujuvalt ette, et saaksid hämmastava kogemuse osaliseks.
02

Vahe lihtsus

Kogu meie loomingu kasutamine ja vaatamine peab olema intuitiivselt nauditav. Kõik liiga keerukad omadused tuleb kõrvale jätta, et saaksime esile kutsuda ehtsa ja puhta emotsiooni sõiduelamuses.
03

Intrigeeriv elegants

Kõik meie sõidukid panevad pilku pöörama ja järele vaatama. Ent need tõmbavad ja hoiavad ka tähelepanu. Mida enam vaatad, seda rohkem see sind kaasa haarab. Pole ime, et meie disainerid räägivad „visuaalsetest rännakutest”.

ILUVÕRE

Meie iluvõre on silmapilkselt äratuntav Lexuse disaini märk. Seda julget kujundust ei saa märkamata jätta. Selle ikooniline kuju püsib, kuigi aja jooksul on seda kogu meie mudelivalikus töödeldud veidi erinevalt.

L-KUJULISED ESITULED

Meie L-kujulised tuled sobivad täielikult kokku meie iluvõrega, luues muljetavaldava hoiaku. Iga sõiduki esi- ja tagaosa tuletab meelde meie nime. Pidevalt muutuvaid tulesid kujundavad tehnoloogilised täiustused ja stiili areng.

ÄRATUNTAV SILUETT

Iga Lexus pakub pilkupüüdvat külgvaadet. Siluetid on voolujoonelised ja esitlevad täiustatud aerodünaamikat, samal ajal kui sügavad voldid peegeldavad meie nime esitähte. Disainil, vilumusel, inseneritööl ja sõiduomadustel on ühine eristav eesmärk.

TULEVIKUVISIOONID

Julge ja jõuline lennukas mõtteviis annab Lexuse disainile jõudu. Vaata mõningaid projekte, mis on pannud meid liikuma tuleviku poole, igaüks oma ettearvamatu energiaga. Muutes näiliselt võimatu võimalikuks.

SPORTJAHT

Kirgliku ja kogenud võidusõitjana ei sõida Akio Toyoda lihtsalt autodega. Ta on lõputu avastaja, kellele pakuvad huvi kõik sõidukid. Jahid pole mingi erand. Teda on juba pikka aega inspireerinud parimate mudelite võimsus ja muljetavaldavalt sujuv juhitavus.

Ta teadis, et oskuslikult kujundatud võimsast jahist saaks meeliülendav ülimalt luksuslik täiendus Lexuse elustiilitoodete valikusse. Tänu Lexuse sportjahile sai see võimalikuks. Kõik pardale!

IDEEAUTOD

Meie julged ja vaprad ideeautod annavad Lexusele jõudu. Need panevad meid liikuma tuleviku poole oma ettearvamatu energiaga. Need muudavad näiliselt võimatu võimalikuks.

ISELOOMULIK KUJUNDUS

Kogu Lexuse mudelivalikut ühendab L-finesse'i põhimõte. Uuendusmeelne disain ja tehnoloogia, mida on rakendatud stiilselt.