1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Premium specification
Kiirtee
TEHNOLOOGIA

ESMAKLASSILINE VARUSTUS

Kõik Lexuse sõidukid on varustatud tipptehnoloogiaga, mille puhul on pööratud väga suurt tähelepanu kvaliteedile. Me püüame parandada sõiduelamuse kõiki aspekte.

ERAKORDNE TEHNOLOOGIA STANDARDVARUSTUSENA

Uusimaid ja kõige täiuslikumaid uuendusi leiab kogu meie mudelivalikust. Parimal võimalikul moel rakendatud tehnoloogia on valmis pakkuma sulle parimaid kogemusi. Kõiges, mida me loome, esinevad tehnoloogia ja luksus üheskoos – alates meie suurepärastest salongidest ning lõpetades nutikate ja intuitiivsete ohutussüsteemidega nagu LSS+.

TÄIUSTATUD LISAVARUSTUS

Paljud meie kõige täiustatumad funktsioonid kuuluvad standardvarustusse, kuid sul on võimalik valida ka uusimaid meelelahutus-, kliima- ja ohutussüsteeme. Tulemus? Täiuslik kogemus iga kord rooli taha istudes.

Sõitmise ajal on kõik sinu kontrolli all. Lihtsa nupuvajutusega armatuurlaual saad keskkonda muuta ja täiustada enda soovide järgi.

TÄIUSLIK AKUSTIKA

Oleme kampa löönud esmaklassiliste helisüsteemide asjatundja Mark Levinson®-iga ning töötame üheskoos välja kohandatud kuulamislahendusi, mis viivad sõiduki meelelahutusvõimalused uuele tasemele.

Mark Levinson®-i on tihedalt kaasatud igal etapil. Nad on kohal juba uue ideeauto esmakordsel ettekujutamisel ja väljaarendamisel, sest nii saavad nad tagada selle, et sõiduki salong on parima võimaliku akustika saavutamiseks täpselt viimistletud. Kõlarite paigutus ja kalibreerimine vastab täielikult salongi keskkonnale.

TÄIELIK SELGUS

Lexus ja Mark Levinson® on ühendanud jõud täiusliku akustika tagamisel. Kuna meie pühendumisel pole piire, oleme töötanud tehnoloogia kallal, mis täiustab digitaalselt tihendatud muusikapalu.

Harman Clari-Fi® süsteemis analüüsivad eelkodeeritud algoritmide jadad helisignaale reaalajas, taastades kõik digitaalsete muusikapalade kadunud nüansid tõeliselt rahuldust pakkuva taasesituse jaoks. Pärast sellisel viisil muusika kuulamist Lexuses ei nõustu sa tõenäoliselt millegi vähemaga.

OPTIMEERITUD ÕHUSTIK

Sõiduki õhustik võib olla nähtamatu, kuid see on oluline. Meie jaoks on see ülioluline – lausa nii oluline, et lisasime auhindadega pärjatud Nanoe® tehnoloogia, mis jälgib ja reguleerib salongi õhu kvaliteeti mikroskoopilisel tasandil. See uuendus, mis ületab kliimaseadme tavapärast mõju, garanteerib alati suurima mugavuse.

SAABU KOHALE VIRGENA

Keerukas Nanoe® tehnoloogia, mille võtsime kasutusele, ei puhasta lihtsalt õhku. See saavutab ka ideaalse niiskussisalduse.

Erinevalt muudest süsteemidest, mis võivad nahka ja silmi kuivatada, tähendab Nanoe® seda, et tunned end iga sõidu lõpus virgena, olles nautinud sõidu ajal optimaalseid tingimusi.

AKTIIVOHUTUS

Kujutle, kui su autol oleks samasugused meeled nagu sul, aga veelgi tugevamad. Meie ohutussüsteem LSS+ muudab selle tegelikkuseks. Ohutussüsteem, mis sisaldab rikkalikult funktsioone, parandab intuitiivselt ja nutikalt inimeste taju, mistõttu võid lõdvestuda ja tunda end sõites kindlalt. Uhiuues LS-is on selle tehnoloogia piire nihutatud veelgi kaugemale, andes märku Lexuse uuendatud ohutuse tulevikust.

NUTIKAS TUGI

Lexuse sõidukid arenevad pidevalt, muutudes ümbrusest veelgi teadlikumaks. Need näevad mitu sammu ette, hoides ära kokkupõrkeid ning kaitstes sind, su kaassõitjaid ja jalakäijaid.

Ent ohjad on sinu käes. Meie ohutussüsteemid üksnes astuvad esile ja pakuvad abi hetkel, mil seda vajatakse. Ülejäänud aja on need tagasihoidlikud, kuid valvel, töötades sinu turvalisuse tagamise ja enesekindluse suurendamise nimel nähtamatult ja väsimatult.

TÄHTSAIMAD TEHNOLOOGILISED UUENDUSED

Lexuse mudelivalik sisaldab parimat tehnoloogiat. Ükskõik millise sõiduki valid, avastad uudseid funktsioone, mille kõigi eesmärk on tagada sulle mugavaim, meeliülendavaim ja ohutum sõiduelamus. Paljud neist kuuluvad standardvarustusse ning paljud muud on saadaval ise komplekteerimiseks. Parim varustus ootab sind.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?model=ll%2Cnx%2Cct%2Ces%2Crx%2Cux