1. Electrified
  2. All-Electric
Kiirtee
LEXUS ELECTRIFIED

TÄIELIKULT ELEKTRILINE

Astu autosõidu tulevikku täiselektrilise Lexusega, mis on võimas, tõhus, tulvil põnevat tehnoloogiat ja mis kingib Sulle enneolematu sõidukogemuse. Muu hulgas rõõmustavad Sind väiksem kütusekulu, väiksem CO₂ heitkogus ning sujuv ja intuitiivne sõit.

TÄIELIKULT ELEKTRILINE

MIS ON TÄISELEKTRILINE SÕIDUK

Meie lihtsalt laetavad ja sõidurõõmu pakkuvad täiselektrilised sõidukid ühendavad endas keskkonnasõbraliku jõu ja lummava täpsuse – seda kõike saad nautida meistrite valmistatud salongist, mis on aerodünaamilise välimusega täielikus kooskõlas.

LEXUS TOOB TURULE UHIUUE ELEKTRIAUTO

UHIUUS RZ

2022. aasta aprillis tutvustas Lexus üle maailma oma uue ajastu täiselektrilist mudelit. Uhiuus Lexus RZ 450e peegeldab Lexuse sõidukite ainulaadset disaini ja sõidukogemust, mis on elektritehnoloogia järjepideva arendamise tulemus.

Täielikult elektriline

Lihtne laadida ja põnev sõita - Lexuse täiselektrilised autod ühendavad planeedisõbraliku jõuallika meeliülendava täpsuse ja ekspertide käe all valminud interjööriga, mis sobitub ideaalselt sõiduki aerodünaamilise välimusega.

ÜHENDA END TULEVIKUGA

Mobiilsed tehnoloogiad ja sõidukid ühendavad jõud, et pakkuda erinevaid teenuseid, mis lihtsustavad Sinu jaoks autoga seotud toiminguid. Näiteks “Leia minu auto” või hoolduse broneerimise rakendus.