1. Discover Lexus
  2. Flagship finish
Kiirtee
MEISTERLIKKUS

LIPULAEVA VIIMISTLUS

Kui Lexus esitles 1989. aastal esimest korda LS-i, tõi meie pühendumine vilumusele ja ülimale kvaliteedile suuri muutusi selles, mida inimesed ootavad luksusautodelt.

LS-I STANDARD

Iga detaili poolest eristuv LS on vilumuse, hoole ja pühendumise ikoon. Meeliülendavaid sõiduomadusi ning illusoorset uuenduslikkust ja ajatut stiili ühendav LS on loodud ja valmistatud pakkuma sulle ainulaadset ja kaasahaaravat sõiduelamust.

LS-i iga detaili on põhjalikult täiustatud, seades tõelise meisterlikkuse ja esmaklassilise kvaliteedi lati uuele kõrgusele kogu Lexuse mudelivalikus.

ERAKORDNE VIIMISTLUS

INSPIREERITUD JAAPANIST

LS-i kaunistamisel naasime oma juurte juurde. Ammutasime jaapani kultuurist inspiratsiooni salongielementide täiesti uue käsitlusviisi jaoks. Traditsioonilised mõjud on ühendatud jalustrabava efekti saamiseks moodsate tootmisvõtetega.

Salongivalgustuse eeskujuks on Jaapani laternad ning käetoed näivad uksepaneelide kõrval vabalt hõljuvat.

TAKUMI PUUTÖÖ

Kuigi LS on kõige uuenduslikuma autotootmistehnoloogia kodu, on see ka ruum, kus looduslikke materjale kasutatakse lugupidavalt ja maitsekalt, et luua sõitjateruum, mis on ühtaegu rahulik ja stiilne.

Kõrgetasemelised puiduhööveldus- ja laserlõiketehnoloogiad muudavad muljetavaldavad mustrid ja viimistlused võimalikuks. Valida saab kolme ainulaadse viimistlusvariandi vahel, mille algse kujunduse on loonud hoolsalt takumi’d ehk meie kõige vanemad käsitöölised.

KIRIKO KLAAS

Valguse ja varjude igapäevane õrn mäng andis inspiratsiooni luua partnerlus kuulsa klaasikunstniku Kirikoga.

Selle koostöö tulemus? Peenelt käsitsi valmistatud salongipaneel, mis võtab juhti ja kaassõitjaid vastu õhkkonnaga, mis on ühtaegu aupaklikult õrn ja jalustrabavalt muljetavaldav.

KÄSITSI PLISSEERITUD VIIMISTLUSED

ORIGAMI ELEGANTS

LS-i uste käsitsi plisseeritud siseviimistlus, mille on loonud meie takumi käsitöömeistrid ja mis on inspireeritud jaapani origami traditsioonist, on kunstiteos.

Rabavalt kolmemõõtmeline muster tabab oma voltides Lexuse L-kujulise motiivi. Efekt on päeval ja öösel sootuks erinev, sest hoolikalt valmistatud kangatahud reageerivad valgusele.

KUI PÄIKE LOOJUB, MUUDAB KANGAS OMA ILMET. PÄEVAL MÄNGIVAD PÄIKESEKIIRED ÕRNALT SELLE GEOMEETRILISTE VORMIDEGA. ÖÖSEL VALGUSTAB VOLTE LS-I SALONGIVALGUSTUS.

MUGAVAKS LOODUD

Kõrgeimal tasemel luksuse loomiseks ei piisa alati lihtsalt uute funktsioonide lisamisest. Oluline on terviklik vaatenurk. Uue LS-i puhul andis meile inspiratsiooni jaapanlik omotenashi põhimõte - külalislahkuse reegel.

Lõime üldisele kogemusele keskendudes salongi, mis on tõeliselt külalislahke ja mässib sõitjad endasse, kuid samas reageerib otsekohe ja intuitiivselt autojuhi vajadustele.

LUKSUS IGAS DETAILIS

Nii nagu täiuslik võõrustaja juhatab LS-i tagaiste su sisse ning julgustab sind lõdvestuma ja lõõgastuma. Valida saab soojenduse, jahutuse ja isegi shiatsu-massaaži vahel. Samuti saad nautida kadestusväärset jalaruumi – suurem kui ükskõik millises praegu pakutavas LS-i mudelis.

Soovi korral saad valida ka kallutatava istme. Kalluta kuni 48 kraadi taha koheseks lõõgastumiseks või tõsta seda kuni 24 kraadi autost väljumise abistamiseks