1. Discover Lexus
  2. Concept cars
Kiirtee
AVASTA LEXUS

IDEEAUTOD

Meie julged ja vaprad ideeautod annavad Lexusele jõudu. Need panevad meid liikuma tuleviku poole oma ettearvamatu energiaga. Need muudavad näiliselt võimatu võimalikuks.

SILMARINGI LAIENDAMINE

Meie, kelle pilk on pööratud tulevikku, oleme jätkuvalt pühendunud autodele ja need inspireerivad meid väga. Oma julgete ideeautode kaudu heidame lähema pilgu Lexuse tulevikku. Ideeautod LF-FC, LF-SA ja UX  on tõeliselt julged. Üle kogu maailma autonäitustel esitletud ideeautod tõmbasid pilke ja panid südame kiiremini põksuma.

LF-ZL-i ideeauto

LF-ZL (Lexus Future Zero-emission Luxury) on Lexuse täiselektriline esindusideeauto, mis annab aimu sellest, milline võib näha välja tulevik, kus liikuvus, inimesed ja ühiskond on ühtne tervik.

LF-ZC ideeauto

LF-ZC (Lexus Future Zero-emission Catalyst) täiselektriline ideeauto moodustab meie järgmise põlvkonna elektrifitseeritud sõidukite liini tuuma. Nagu nimi ütleb, et see ka uue elektriajastu katalüsaator.

Lexus ROV

Lexus tutvustab vesinikul põhinevat ROV-kontseptsiooni, mis on loodud põnevateks ja keskkonnasõbralikeks seiklusteks.

LEXUS TUTVUSTAS TULEVIKUVISIOONI JA IDEEAUTOT LF-Z ELECTRIFIED

Lexus tutvustas täna ülemaailmselt uut elektrilist ideeautot LF-Z Electrified, mis ilmestab brändi uue ajastu algust ja tulevasi saavutusi elektritehnoloogia valdkonnas.

KONTSEPTSIOONI LF-30 ELECTRIFIED MAAILMA ESMAESITLUS

Lexus pingutab järjekindlalt innovaatilisuse poole ning selle heaks tõestuseks on äsja avalikustatud uue põlvkonna elektrienergia masinate visioon “Lexus Electrified”.

LF-1 LIMITLESS

Lexus LF-1 Limitless: uus ja luksuslik lipulaevast linnamaastur

LS+ ideeauto

Lexus esitleb lipulaeva LS+ Concept, mis lähtub 2020. aasta automaatsetest sõidutehnoloogiatest.

IDEEAUTO UX

Ideeauto UX loodi meie Lexuse Euroopa disainikeskuses. See oli algusest peale mõeldud täitma nende uuendusmeelsete linnaautojuhtide vajadusi ja soove, kes ihkavad ja ootavad ühendatud keskkondi.

LF-FC

Ideeauto LF-FC, mis on loodud üllatama, väljendab luksuse pidevalt muutuvat tähendust ning meie kirge tuua tulevikuvisioonid praegusesse hetke, et saaksid neid täiel määral nautida.

LF-SA

Julge. Ootamatu. Meelipaitav. Linna jaoks loodud. LF-SA iga tahk – alates selle kompaktsest ja nõtkest välimusest kuni üllatavalt ruumika sõitjateruumini välja – vallutab uusi territooriume.