1. Business Plus
  2. Lexus Business Plus
Kiirvalik
Kiirvalik
LEXUS BUSINESS

BUSINESS PLUS

Lexus on iselaadivate hübriidide ülemaailmne liider, olles müünud globaalselt rohkem kui 1,45 miljonit mudelit. Seejuures on Lexus valmis pakkuma Sinu ärile jätkusuutlikku lahendust. Kui haldad ettevõtte autosid või tervet autoparki, siis koostame kuluefektiivse paketi, mis on sobilik nii Sulle kui ka Sinu ettevõttele.

LEXUS BUSINESS PLUS EELISED

 
Sinu äri on meie prioriteet. Seetõttu koostasime programmi, mis pakub mugavust, paindlikkust ja meelerahu, et muuta Sinu elu lihtsamaks. Olgu Sul tarvis personaalset teenindust, autoabi või tulla kiiresti hooldusesse, oleme Sinu jaoks olemas.
01

KVALITEETNE LEXUSE TEENINDUS

Sulle määratakse isiklik ärikliendi konsultant, kelleks on professionaalne Lexuse töötaja, kes abistab Sind kogu ostuprotsessi vältel. Sulle saadetakse eksklusiivsed kutsed ja mudeli eelvaated.
02

NAUDI OMOTENASHI LAHKUST

Garanteerime, et hooldusesse saabumisest alates saad oma Lexuse uuesti kätte maksimaalselt kahe tunni jooksul. Samal ajal, kui meie tehnikud töötavad Sinu Lexusega, saad Sina nautida mugavat puhkeala koos turgutavate jookide ja WiFi võrguga.
03

SEAME SINU ALATI ESIMESEKS

Maanteeabi saad kasutada 24 tundi päevas ja 365 päeva aastas ehk millal iganes oled hädas ja vajad abi. Kui rikke korral vajab Sinu Lexus pukseerimist ja parandustööd ei ole samal päeval võimalikud, siis antakse Sulle maksimaalselt viieks päevaks rendiauto. Vajadusel võib seda pikendada veel viie päeva võrra, vastavalt LEA+ kindlustusele.

LEXUSE EELIS

Käsitöö meisterlikkust ei ole kasutatud ainult viimistluses, vaid see on meie kvaliteedi kese. See täidab soovi pakkuda Omotenashi külalislahkust, mis pakub sujuvat sõiduelamust ja samas ka turvalisust. Oleme välja arendanud uuendusliku tehnoloogia õnnetuste vältimiseks.

 

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
Alates 42 100 €
NX
NX Comfort
Alates 50 200 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
Alates 70 200 €
ES
ES Comfort
Alates 50 100 €
LS
LS Comfort Sedan 4 Doors  (LWB)
Alates 103 200 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
Alates 116 950 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?model=ux%2Cnx%2Ces%2Crx%2Crl%2Cll%2Cls