1. Discover Lexus
  2. Superior quality
Kiirtee
MEISTERLIKKUS

ÜLIM KVALITEET

Lexuse mudelivalikus on iga üksik detail loodud rangeimate standardite kohaselt. Kõik aspektid koos loovad täiusliku pingevaba kogemuse autojuhtidele ja ka kaassõitjatele.

TEPINGUD NAHKKATTEL

Meie erakordse nahkviimistluse on loonud parimad käsitöölised. Enne kui neil lastakse Lexuse sõidukites kasutatava sisu kallale asuda, peavad kõik praktikandid omandama meie kümneetapilise juhendprogrammi tepingute dojos. Terminit „dojoˮ kasutatakse sageli sõjakunsti õppeklassi puhul. Lexuses tähendab see eraldi ruumi talentide avastamiseks ja põhjalikuks täiustamiseks. Seda kõike tehakse selle tagamiseks, et iga mudel oleks ülimalt kvaliteetne.

TÄPSED KÄSITSIÕMBLUSED

Järgmisel korral, kui istud ühte meie autodest, võta aega selleks, et imetleda salongi kaunistavaid kaunilt tepitud õmblusi. Nende lihtsus ja elegants ei reeda kuidagi seda, kui raske oli neid luua.

Tepingud tuleb teha täpselt – iga kord. Tulemus torkab silma, sest käsitsi loodud jooned loovad kauni kontrasti auto mõõdikute ja armatuurlaua näidikute tipptasemel tehnoloogiaga.

LAITMATU VIIMISTLUS

Iga Lexuse sõiduki välimust on viimistletud täiuslikkuseni. Oleme põhjalikult täiustanud oma värvimis- ja lihvimismeetodeid, et luua uskumatult siledad pinnad, mis helgivad rikkalikus säravas värvitoonis.

Meie pingutuste viljad on kohe näha – märkad kvaliteeti, mis liigutab tõeliselt meeli.

MITMEKIHILINE VÄRV

Meie värv on keerukas ja omapärane. Kasutame mitmekihilist protsessi, mis muudab täielikult sõiduki väljanägemist ja seda, kuidas välimus reageerib päikesekiirtele. Peale kantakse viis värvikihti ning värvi kuivatatakse neli korda.

Sellist sügavust ja luminestsentsi ei ole lihtsalt võimalik tavalise värvimise käigus saavutada. Kui võtsime selle murrangulise süsteemi kasutusele, oli vaja põhjalikult muuta meie tootmisliini. Tänu visioonile, ajale, hoolele ja peenhäälestusele sai see võimalikuks.

Structural Blue värvitoonis kihilised nanostruktuktuurid, mis on inspireeritud sinise Morpho liblika sillerdavatest tiibadest, aitasid parandada nähtava valguse peegeldust peaaegu 100% (enamik värve peegeldavad umbes 50%), luues värvitooni, mis on erksam ja dünaamilisem kui mis tahes muu sinine värv maailmas

MÄRGLIHVIMISE PROTSESS

Täiuslik pind on loomulikult kaunis, kuid selle loomine nõuab vaeva. Iga aluskihi järel lihvitakse auto keret märjalt käsitsi.

Seejärel kontrollivad takumi käsitöömeistrid oma terava pilgu ja digiskannerite abil tulemust. Ükski defekt ei jää märkamata. Meie rangetele standarditele vastab ainult laitmatu siledus.

KÄSITSI KONTROLLITUD KVALITEET

Masinad võivad otsida ebatäiusi, kuid tõelise kvaliteedi peaks üle vaatama inimsilm ning tagama inimpuudutus. Kõiki Lexuse mudelivalikusse kuuluvaid autosid poleeritakse ja kontrollitakse käsitsi. Võrratud takumi’d on suunanäitajaks.

Aastate jooksul on nad lihvinud oma puudutuse jõudu – suurepärast võimet „lugedaˮ pinda oma sõrmede abil, tagades laitmatu viimistluse.

KÕRVALDATUD EBATÄIUSED

Takumi’d hoolitsevad selle eest, et iga auto iga tahk oleks täiuslikkuseni viimistletud. Sageli näed, kuidas nad tõmbavad valged kindad kätte ja tunnetavad pisimaidki defekte, mis pole suuremad kui üks millimeeter.

Neil ei jää midagi kahe silma vahele tänu teravnenud meeltele ja võrratule keskendumisvõimele, mis on sündinud aastatepikkuse väljaõppe ja vilumuse tulemusena.

PEENHÄÄLESTATUD INSENERITÖÖ

Meie mootorikatsed ei ole lihtsalt automatiseeritud. Lisaks sellele, et rangeimatele standarditele vastamise tagamiseks kasutatakse uusimat tehnoloogiat, vaatab meister ka kogu kapotialuse oma pilguga üle.

Inimkäed tegutsevad harmoonias tipptasemel süsteemidega (nt kompuutertomograafiga, mis on laenatud arstiteadusest). Erinevalt tavalistest skanneritest näevad need otse iga mootori sisse, tagades selle, et igaüks neist vastab Lexuse rangetele kvaliteedinõuetele.

Samuti kasutavad takumi’d selliseid töövahendeid nagu tavaline stetoskoop, et tagada alati täpsuse ja kvaliteedi säilimine.