1. Business Plus
  2. Hybrid for Business
Kiirtee
LEXUS BUSINESS

HÜBRIID ÄRIKLIENDILE

Lexuse hübriidtehnoloogia – intelligentne viis oma autopargi võimsamaks muutmisel. Alates 2004. aastast, kui me lansseerisime maailmas esimese luksushübriidi RX 400h, oleme tootnud üle miljoni hübriidauto.

ISELAADIVA HÜBRIIDI EELISED

 

Lexuse iselaadiv hübriid kombineerib võimsa bensiinimootori elektrimootoriga, mis sõites töötavad omavahel sünergias. Neljanda generatsiooni Lexuse iselaadival hübriidil on pidevalt arenev ja paindlik ülekandesüsteem.

Hübriidaku laadimiseks talletab auto energiat nii sõitmisel kui ka pidurdamisel. Lexusel on kõige suurem iselaadivate hübriidide seeria kümne erineva mudeliga, mis vastavad Sinu autopargi vajadustele.

 

Bensiini- ja elektrimootor töötavad omavahel sünergias. Sujuv, vaikne ja puhas elektrimootor on loodud töötama koos bensiinimootoriga.

Tõhusam kui tavalised bensiinimootorid ja pakub võimalust sõita elektritoitel ilma, et oleks vaja ühendust toitepistikuga. Kõigil Lexuse iselaadivatel hübriididel on 5-tärniline Euro NCAPi ohutushinnang ja meelerahu tagamiseks ka 10-aastane garantii hübriidakule ja hübriidkomponentidele.

 

Sujuvaks sõiduelamuseks. Samad eelised nagu elektrisõidukil, kuid ilma vajaduseta sõidukit laadida. Mõnedele mudelitele on lisatud kiire käiguvahetus ja 10-käigulise käigukasti jõudlus, lisaks veel 4-käiguline käigukast, mis annab omakorda lisajõudu.

 

Märkimisväärselt madalam lämmastikoksiidide ja tahkete osakeste sisaldus kui diiselmootoritel ning suurem võime sõita rohkem kilomeetreid, kasutades vähem kütust. Lisaks puuduvad Lexuse hübriididel saastetõrje eeskirjade osas liikumispiirangud.

Lexuse iselaadivatel hübriididel on madalad hoolduskulud ning vähene pidurite ja rehvide kulumine. Varuosade kulud on märkimisväärselt madalamad ilma siduri, hammasrihma, startermootori ja generaatorita.

KAKS JÕUALLIKAT

Sujuv, vaikne ja puhas elektrimootor on loodud töötama koos bensiinimootoriga. Hübriidaku laadimiseks talletab auto energiat nii sõitmisel kui ka pidurdamisel. Mõnedele mudelitele on lisatud kiire käiguvahetus ja 10-käigulise käigukasti jõudlus, lisaks veel 4-käiguline käigukast, mis annab omakorda lisajõudu.

KESKKONNASÄÄSTLIK JA EFEKTIIVNE

Naudi elektrisõiduki eeliseid, muretsemata sõiduulatuse pärast. Iselaadivad hübriidid on tõhusamad kui tavalised bensiinimootoril põhinevad sõidukid ja pakuvad võimalust sõita elektritoitel ilma, et oleks vaja ühendust toitepistikuga. Hübriidsõidukitel on märkimisväärselt madalam lämmastikoksiidide ja tahkete osakeste sisaldus kui diiselmootoritel ning võime sõita rohkem kilomeetreid, kasutades vähem kütust.

ÖKONOOMILINE

Tavaliselt odavam osta, omada ja kasutada kui samaväärset diiselmudelit. Lexuse iselaadivatel hübriididel on madalad hoolduskulud ning vähene pidurite ja rehvide kulumine. Varuosade kulud on märkimisväärselt madalamad ilma siduri, hammasrihma, startermootori ja generaatorita. Lisaks puuduvad Lexuse hübriididel saastetõrje eeskirjade osas liikumispiirangud. Peale selle pakuvad mitmed kohalikud omavalitsused hübriididele tasuta või vähendatud parkimistasu. Lexusel on kõige suurem iselaadivate hübriidide seeria üheksa erineva mudeliga, mis vastavad Sinu autopargi vajadustele.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?carType=d86071d7-c515-4bd7-8777-a5bac5958abd