1. Uued autod
 2. LS
Kiirtee
Hind alates
116 200 €
Kütusekulu
9.4 - 9.6 l/100 km
CO₂
213 - 217 g/km

Piisab vaid ühest pilguheitest Lexus LS 500h efektsele kupeed meenutavale profiilile ja kohe saab selgeks, et tegemist pole tavalise autoga. Uuenduslik hübriidmootoriga esindussedaan tekitab Sinus erilise tunde iga kord, kui sellega sõidad. Ükskõik kui ärev maailm väljaspool autot ka poleks, oled Sina luksusliku LS-i embuses ja Sind kaitseb meie uusim Lexus Safety System+. Olulised juhtelemendid paiknevad nii, et need ei viiks Sinu tähelepanu teelt kõrvale.

Rabavalt ruumika salongi on valmistanud meie üle 15-aastase kogemusega takumi-meistrid, mistõttu valitseb LS-i salongis eriliselt elegantne hõng.

LS-I GALERII

Tutvu LS-i luksusliku ja läbimõeldud välimusega lähemalt.

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Lexuse esindusega.

SÕIDUOMADUSED

 • MITMEASTMELINE HÜBRIID

  Uus LS 500h viib hübriidsõiduki sõiduomadused uuele tasemele tänu Lexuse mitmeastmelise hübriidi veoskeemile, mis parandab juhitavust ja muudab sõidu vaiksemaks. Meie insenerid lisasid selle 3,5-liitrisele V6 täishübriidajamile mitmeastmelise käiguseadme, luues sellega murrangulise auto, millel on uskumatult ühtlane kiirendus, paindlik võimsus ja M-režiimis sõltuvust tekitavad 10-käigulised käiguvahetuslabad – kõige selle juures on Lexuse hübriid endiselt sujuv ja tõhus. LS 500h on saadaval tagasilla- või nelikveoga.

 • LÄBIMÕELDUD AERODÜNAAMIKA

  LS 500h kere kujundamisel on hoolikalt järgitud aerodünaamilisust. Eesmise põrkeraua küljed on kujundatud nii, et õhuvool liiguks mööda rattakoopaid. Takistusjõu vähendamiseks on auto põhi peaaegu täielikult kaetud ja sõiduki alla on paigaldatud aerodünaamilised ribad, mis juhivad õhuvoolu eest tahapoole. LS 500h takistusjõu koefitsient on 0,28.

 • ÜLIJÄIK JA KERGE KERE

  LS 500h on varustatud äärmiselt jäiga kerega, mis muudab sõidu erakordselt meeldivaks ja stabiilseks. Kergete materjalide, näiteks alumiiniumi ulatuslik kasutamine ning täiustatud ühendustehnoloogia on aidanud vähendada kaalu ning parandada kütusesäästlikkust ja sõiduomadusi. Jäikuse parandamiseks on tagumist vedrustuselementi ja keret ühendavate jäikusvarraste tugevust peaaegu kahekordistatud – see tagab veelgi parema juhitavuse ja sõidumugavuse.

Parem roolitunnetus ja täiustatud kohanduva jäikusega vedrustus parandavad sõiduomadusi tervelt 650 seadistuse abil. Kaasa aitavad ka tagavedrustuse täiustus, mis parandab stabiilsust ja sõidumugavust, ning uus toetav istmedisain. Tulemuseks on suurepärased sõiduomadused. Viimistletust on tunda LS 500h igas detailis, alates stiilsest kujust kuni ülisujuvate sõiduomadusteni, mida Lexuse professionaalsed autojuhid, disainerid, insenerid ja käsitöömeistrid on katserajal ning maailma teedel kuude kaupa timminud.

Silmade liikumise ja võimaliku tähelepanu hajumise vähendamiseks on kõik olulised elemendid ja näidikud paigutatud otse esiklaasile. Sageli kasutatavad juhtelemendid, näiteks sõidurežiimi valikulüliti, 12,3-tolline puuteekraan ja olulised lülitid on paigutatud rooliratta ümbrusse. Parema ergonoomika ja kasutuslihtsuse tagamiseks on istmesoojendusel, ventilatsioonil, roolisoojendusel ja tagaakna päikesekattel eraldi lüliti. Uuenduste hulgas on veel uus keskkonsool, kus on parem nutitelefoni hoida ja laadida, mugavamalt paigutatud USB-pesad, rohkem hoiuruumi ja uue kujundusega topsihoidikud.

OHUTUS

 • LEXUSE VIIMASE PÕLVKONNA OHUTUSSÜSTEEM SAFETY SYSTEM+

  LS-is on kasutusel viimase põlvkonna ohutussüsteem Lexus Safety System+, mis sisaldab aktiivseid ohutus- ja juhiabisüsteeme ning täiustatud ja lisatud funktsioone, mis võimaldavad muu hulgas ka õnnetusohtu paremini tuvastada. Ohutussüsteem sisaldab ennetavat sõiduabi koos roolimisabiga, mis määrab esikaamera abil kurvi nurga ja reguleerib kurvile lähenedes roolimisjõudu. Selleks et kaitsta teisi liiklejaid, suudab jalakäijate tuvastamise funktsioon tuvastada ka sõiduki ees olevaid inimesi ja anda sellest juhile märku esiklaasinäidikul.

 • KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM

  Lisaks mootorratturite tuvastamisele päevasel ajal võimaldab Lexuse kokkupõrke ennetussüsteem avariisid veel paremini vältida, näiteks vasak-/parempöörete tegemisel ettesõitmise korral. Samuti tuvastab see ristmikul pööramisel, kas on ohtu kokku põrgata vastutulevate sõidukite või teed ületavate jalakäijatega. Kokkupõrke vältimise võimet parandab omakorda ka ohuolukordade roolimisabi Emergency Steering Assist.

 • DÜNAAMILINE RADARIGA KIIRUSHOIDIK

  Kiirushoidik kasutab eessõitva sõiduki tuvastamiseks ja sobiva pikivahe hoidmiseks  millimeeterlaineradarit ja kaamerat. Kui eessõitev sõiduk peatub, peatub ka LS 500h. Kui eesolev sõiduk hakkab uuesti liikuma, liigud ka Sina. Kiirushoidik tunneb kiiresti ära ettereastuva sõiduki ning järgib koos sõiduraja hoidmise abisüsteemiga Lane Trace Assist kurvides loomulikku sõidujoont. Dünaamiline radariga kiirushoidik aitab vältida ka välimisel sõidurajal liikuvale aeglasemale sõidukile otsasõitmist.

Meie uusima takistuste tuvastamise süsteemiga varustatud uudne ennetav sõiduabi koos aktiivse sõiduabitehnoloogiaga jälgib teisi liiklejaid ja eesolevaid objekte ning rakendab ennetavalt pidureid ja juhib roolikasutust, et püsida neist ohutus kauguses. Lisaks aitab aeglustusabi juhti gaasipedaali lahtilaskmisel enne kurvi või eesolevat sõidukit ning võimaldab sujuvamat ja ohutumat kiirendamist. Süsteem tuvastab ka eesolevad kurvid ning reguleerib roolimisabi jõudu, et hõlbustada ohutut ja täpset roolikasutust.

Meie uuenduslik BladeScan®-i kohanduvate kaugtulede süsteem (AHS) loob juhile võrreldes tavaliste LED-esituledega täiustatud nägemisvälja. See projitseerib 12 LED-tule valgusvihud ümmargusele peeglile, mis pöörleb kiirusel 6000 p/min, ning seejärel läbi läätse, mis moodustab laia esilaternate valgusvihu. Põhjalikud testid on näidanud, et jalakäijaid ja liiklusmärke on võimalik tuvastada varem ja ilma vastutulevaid liiklejaid pimestamata.

LS 500h on varustatud kuni 12 turvapadjaga. Kokkupõrke korral moodustub kõrvalistuja eesmise turvapadja keskel lohk, mis kaitseb õrnu piirkondi, nagu nina ja suu. Lisavarustuses olevate elektriistmete juurde kuuluvad istme turvapadjad.

JULGE DISAIN

 • LIPULAEVA JULGE DISAIN

  Esindussedaani ruumikuse ja dünaamika ühendamine pani disainerite võimed korralikult proovile. Sama kehtib läbimõeldud detailide kohta. Ainuüksi signatuurradiaatorivõre viimistlemine võttis aega mitu kuud. Reaalsuses on auto saabumine nagu esitlus punasel vaibal – see tekitab just sellise ootuse. Lisaks elegantsele välimusele viitab radikaalne katusejoon dünaamilisele elamusele. LS on auto, mis tekitab erilise tunde nii juhile kui ka kaassõitjatele.

 • KÄTE ABITA AVATAV ELEKTRILINE PAKIRUUMILUUK

  Selleks et LS 500h pakiruumi oleks võimalikult mugav kasutada, on see elektriline ja avatav käte abita. Pakiruumi avamiseks ja sulgemiseks peab nutikas võti Sinu juures olema ja Sa pead lihtsalt jalga tagumise põrkeraua all asuva anduri ees viibutama.

 • KOLME LED-LAMBIGA ESITULED

  LS 500h briljandikujulised LED-esituled paiknevad nüüd vertikaalis kitsaste, kolmest projektorist koosnevate üksustena, L-kujulised efektsed päevatuled on aga Lexuse legendaarsete signatuurtulede stiilis. Peale selle, et need valgustavad just siis, kui seda kõige rohkem vaja on, on neil ka järjestikused suunatuled ja iga ilmaga sobivad udutuled.

LS 500h tagumised LED-liittuled koosnevad mitmest LED-tulest. Koos uue süsimusta kaunistusega annavad need autole kohe äratuntava visuaalse signatuuri koos kristalli meenutava lineaarse valgustusega.

20-TOLLISED VALUVELJED

Hüperkroommetallikkate, mitmikkodarad, 245/45 R20 rehvid

 

20-TOLLISED VALUVELJED

Freesitud viimistlusega tumehall metallikvärv, mitmikkodarad, 245/45 R20 rehvid

UUENDUSLIK TEHNOLOOGIA

 • TÄIUSTATUD JUHIABISÜSTEEMID

  Rahulik ja enesekindel autojuht tähendab vähem õnnetusi. Seetõttu töötasime LS 500h jaoks välja tipptasemel juhiabisüsteemid, nagu Advanced Park, mis võimaldab autot ilma käte abita parkida. Tõrgeteta linnasõidu jaoks loob digitaalne panoraamvaatemonitor auto ümbrusest 360° vaate. Kurvivaade näitab Sinu LS-ist virtuaalset 3D-kujutist koos ekraanil kuvatavate sõidujuhistega, aidates Sul vältida äärekivile sõitmist, külgvaade aga aitab teisest sõidukist mööduda.

 • LÄBIMÕELDUD KESKKOND

  Sinu külalised saavad luksusest ja takumi-käsitööst ümbritsetuna lõõgastuda ees massaažiistmetel ning taga avara jalaruumi ja jalatoega shiatsu-massaaži istmel. Kliimavalvur aga reguleerib iga sõidukis viibija jaoks ideaalse kliima. Lisaks eraldab see ka väikseid nanoe™ X-osakesi, mis aitavad hävitada viiruseid ja baktereid, vähendavad ebameeldivaid lõhnu ning niisutavad sõitjate juukseid ja nahka. Naudi Lexuse luksust.

 • LEXUS LINK+ ÜHENDUVUS

  Täiustatud Lexus Link+ rakendus sisaldab rikkalikult digiteenuseid. Sõiduanalüüs jälgib Sinu sõite ja tõstab esile töösõidud. Funktsioon „Leia minu auto“ juhatab Sind auto juurde tagasi. Kui jätad lahti akna või unustad esituled välja lülitada, saadetakse Sulle vastav teavitus. Esiklaasi sulatada, õhukonditsioneeri temperatuuri eelseadistada ning koguni autouksi lukustada ja lukust avada saad aga mugavalt oma kodust.

Uusim LS 500h on varustatud uue, 12,3-tollise täisdigitaalse näidikuplokiga. Näidikute kujundus, silmatorkavus ja kuvatavad andmed olenevad valitud sõidurežiimist. Et teave oleks eriti selgelt näha, kuvatakse käivitamise ajal omotenashi-animatsioone värvilisel LCD-ekraanil. Mugavuse lisamiseks võimaldab universaalnäidik eri teavet korraga projitseerida.

LS-i varustuses olev Lexus Linki multimeediaekraan on kaasahaarav, erakordselt kiirelt reageeriv ja lihtsalt kasutatav. Selle keskmes on 12,3-tolline suure resolutsiooniga puuteekraan. Oma kategooria autode hulgas üks suurimaid ekraane paikneb ideaalses asukohas ja seda on väga mugav kasutada. Samal ajal kui laadid juhtmevabalt alla uusimaid kaarte või tutvud Mark Levinsoni audiosüsteemiga, on Sul ka juurdepääs navigatsiooni- ja kliimaseadmele. Juhtmevaba Android Auto® või juhtmevaba Apple CarPlay® abil saad ekraanil kuvada oma lemmikrakendusi nutitelefonist.

Tagaistme meelelahutust juhitakse taga asuvalt mitmeotstarbeliselt paneelilt ja see kuvab silmapaistva kvaliteediga videot 11,6-tolliselt LCD-ekraanilt. Miracasti kasutamisel HDMI-ühendusega seadme kaudu näitab süsteem 720 px resolutsiooniga pilti või Wi-Fi-ühenduse korral 1080 px pilti. See võimaldab esitada sisu Blu-ray-plaadilt ja SD-kaardilt ning Wi-Fi kaudu. Ka käetoes on kõrvaklapiliitmik ja HDMI-pesa.

Uus Mark Levinson 3D Surround System pakub enneolematut 7,1-kanalilist kodukinoelamust 23 kõlari kaudu, mis paiknevad salongis 16 kohas. Quantum Logic Immersion ja ClariFi - tehnoloogia analüüsib tihendatud heliallikat ning täiendab kaduma läinud andmeid, saavutades erakordse heli. Pakiruumi põhjakatte alla paigutatud 22 cm bassikõlar esitab rikkalikku heli, mis väljendab elavalt algupärase muusika atmosfääri ja helipilti.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

4 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • LS - Comfort - Sedaan, 4 ust

  LS Comfort

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   20-tollised kroomitud valuveljed, mitme kodaraga disain, 245/45 R20 rehvid
  • +
   Ohutussüsteem Lexus Safety System+
  • +
   Sõidurežiimid: ECO/Comfort/Normal/Custom/Sport S/Sport S+

  Vali mootor

  Alates

  116 200 €

  Multi Hybrid Vehicle | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   9.4 - 9.6 l/100 km
  • CO₂
   213 - 213 g/km
 • LS - F SPORT - Sedaan, 4 ust

  LS F SPORT

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   20-tollised läikivmusta värvi valuveljed, 245/45 (ees) ja 275/40 (taga) FR20 rehvid
  • +
   F-võrgu iluvõre
  • +
   Ohutussüsteem Lexus Safety System+

  Vali mootor

  Alates

  124 900 €

  Multi Hybrid Vehicle | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   9.5 - 9.6 l/100 km
  • CO₂
   216 - 216 g/km
 • LS - Executive - Sedaan, 4 ust

  LS Executive

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   20-tollised tumehallid eritöötlusega valuveljed, mitme kodaraga disain, 245/45 R20 rehvid
  • +
   Ohutussüsteem Lexus Safety System+
  • +
   Sõidurežiimid: ECO/Comfort/Normal/Custom/Sport S/Sport S+

  Vali mootor

  Alates

  130 500 €

  Multi Hybrid Vehicle | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   9.6 - 9.6 l/100 km
  • CO₂
   216 - 216 g/km
 • LS - Luxury - Sedaan, 4 ust

  LS Luxury

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   20-tollised tumehallid eritöötlusega valuveljed, mitme kodaraga disain, 245/45 R20 rehvid
  • +
   Ohutussüsteem Lexus Safety System+
  • +
   Sõidurežiimid: ECO/Comfort/Normal/Custom/Sport S/Sport S+

  Vali mootor

  Alates

  146 600 €

  Multi Hybrid Vehicle | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   9.6 - 9.6 l/100 km
  • CO₂
   217 - 217 g/km
Mudeli funktsioonid sõltuvad varustustasemest.
Hind sisaldab kuvatava värvi hinda.

VAATA LISAKS