1. Uued autod
 2. LS
Kiirtee
Hind alates
110 800 €
Kütusekulu
9.3 l/100 km
CO₂
211 g/km
Piisab vaid ühest pilgust Lexus LS 500h efektsele kupeelikule profiilile ning kohe on selge, et see pole tavaline auto. Uuenduslik hübriidmootoriga esindussedaan tekitab Sinus erilise tunde iga kord, kui sellega sõidad. Kui ärev maailm väljaspool autot ka poleks, oled Sina luksusliku LS-i embuses. Olulised juhtelemendid paiknevad nii, et need ei viiks Sinu tähelepanu teelt kõrvale. Rabavalt ruumika salongi on valmistanud meie üle 15-aastase kogemusega takumi-meistrid, mistõttu valitseb LS-i sõitjateruumis eriliselt elegantne hõng.

LS-I GALERII

Tutvu LS-i luksusliku ja läbimõeldud välimusega lähemalt.

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Lexuse esindusega.

SÕIDUOMADUSED

 • MITMEASTMELINE HÜBRIID

  Uus LS 500h viib hübriidsõiduki sõiduomadused uuele tasemele tänu Lexuse mitmeastmelise hübriidi veoskeemile, mis parandab juhitavust ja muudab sõidu vaiksemaks. Meie insenerid lisasid selle 3,5-liitrisele V6 täishübriidajamile mitmeastmelise käiguseadme, luues sellega murrangulise auto, millel on uskumatult lineaarne kiirendus, paindlik võimsus ja M-režiimis sõltuvust tekitavad 10-käigulised käiguvahetuslabad. Kõige selle juures on Lexuse hübriid endiselt sujuv ja tõhus. LS 500h on saadaval nelikveoga.

  Uusima LS 500h tagumine katalüüskonverter, mis tavaliselt asub summutil, on viidud mootorile lähemale, mis tähendab, et kaks katalüsaatorit paiknevad nüüd tandemina ja see parandab katalüsaatori soojenemist. Lexuse insenerid suurendasid ka elektrimootori tuge ning timmisid gaasipedaali sisendeid, tänu sellele on jõuülekanne veelgi sujuvam.

 • AERODÜNAAMIKA

  LS 500h kere kujundamisel on hoolikalt järgitud aerodünaamilisust. Esimese kaitseraua küljed on kujundatud selliselt, et õhuvool liiguks mööda rattakoopaid. Lisaks on sõiduki alla paigaldatud aerodünaamilised ribad, mis juhivad õhuvoolu eest tahapoole. LS 500h õhutakistustegur on 0,26 (AWD-versiooni puhul 0,28).

 • ÜLIJÄIK JA KERGE KERE

  LS 500h on varustatud äärmiselt jäiga kerega, mis muudab sõidu erakordselt meeldivaks ja stabiilseks. Kergete materjalide, näiteks alumiiniumi ulatuslik kasutamine ning täiustatud ühendustehnoloogia on aidanud vähendada kaalu ning parandada kütusesäästlikkust ja sõiduomadusi. Jäikuse parandamiseks on tagumist vedrustuselementi ja keret ühendavate jäikusvarraste tugevust peaaegu kahekordistatud, mis parandab juhitavust ja sõidumugavust.

Kohanduva jäikusega vedrustus parandab sõiduomadusi tervelt 650 seadistuse abil. Kaasa aitavad ka tagavedrustuse täiustus, mis parandab stabiilsust ja sõidumugavust, ning uus toetav istmedisain. Tulemuseks on suurepärased sõiduomadused. Viimistletust on tunda LS-i igas detailis, alates stiilsest kujust kuni ülisujuvate sõiduomadusteni, mida Lexuse professionaalsed autojuhid, disainerid, insenerid ja käsitöömeistrid on katserajal ning maailma teedel kuude kaupa timminud.

Silmade liikumise ja võimaliku tähelepanu hajumise vähendamiseks on kõik olulised elemendid ja näidikud paigutatud otse esiklaasile. Sageli kasutatavad juhtelemendid, näiteks sõidurežiimi valikulüliti, 12,3-tolline puuteekraan ja olulised lülitid on paigutatud rooliratta ümbrusse. Parema ergonoomika ja kasutuslihtsuse tagamiseks on istmesoojendusel, ventilatsioonil, roolisoojendusel ja tagaakna päikesekattel eraldi lüliti. Uuenduste hulgas on veel uus keskkonsooli laegas, kus on nutitelefonitasku, mugavamalt paigutatud USB-pesad, rohkem hoiuruumi ja uue kujundusega topsihoidikud.

OHUTUS

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  LS 500h täiustatud Lexus Safety System+ aitab võimalikke ohte vältida. Näiteks tuvastab kokkupõrke ennetussüsteem nüüd jalakäijaid ja jalgrattureid ning vajaduse korral kuvab hoiatuse või rakendab automaatselt piduri. Samuti on sellel sõiduraja abisüsteem, mis aitab takistada sõidurajalt väljasõitu, ning automaatsed kaugtuled öise nähtavuse parandamiseks. Ristmikul pööramise abi tuvastab nüüd ristmikul pöörde sooritamise ajal lähenevad sõidukid ja jalakäijad. Peale selle aitab ohuolukordade roolimisabi juhtida rooliliigutusi, kui mõni sõiduk, jalgrattur või jalakäija on Sinu sõidurajal või sellele väga lähedal. LS 500h teine uuendus on kurvis kiiruse vähendamine, mis aeglustab autot automaatselt, kui dünaamiline radariga kiirushoidik tuvastab liiga suure kiiruse.

 • KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM

  Lisaks päevasel ajal vastutulevate sõidukite ja jalakäijate tuvastamisele suudab kokkupõrke ennetussüsteem tuvastada öösel jalakäijaid ja päeval jalgrattureid. Kaamera tundlikkus ja dünaamiline tööulatus aitavad pimedal ajal õnnetusi ära hoida, näiteks kui vastutuleva sõiduki tulede tõttu on eesolevat jalakäijat raske näha. Lisaks on millimeeterlaineradari tuvastuspiirkonna nurk laiem ja võimaldab tuvastada päevasel ajal jalgrattaid. Kui süsteemi hinnangul on kokkupõrkeoht suur, rakenduvad automaatselt pidurid, et toetada kokkupõrke vältimise abi või vähendada kokkupõrke tagajärjel tekkivat kahju.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + A

  Veelgi parema kaitse tagamiseks pakub Lexus Safety System+ A ohutussüsteem Lexus Safety System+ ohutussüsteemiga võrreldes lisafunktsioone:

  • kokkupõrke ennetussüsteem koos aktiivse roolimisabiga
  • eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
  • BladeScan®-i kohanduvate kaugtulede süsteem (AHS)
  • digitaalne tahavaatepeegel
  • esiklaasinäidik koos jalakäijate hoiatusega

   

  Lisaks pakuvad LS 500h varustustasemed AWD Executive ja Luxury järgmist:

  • Advanced Parki süsteem

12 LED-tule valgusvihud projitseeritakse ümmargusele peeglile, mis pöörleb kiirusel 6000 p/min, ning läbi klaasi aitab see tipptehnoloogia tuvastada jalakäijaid ja liiklusmärke selgemini, ilma vastutulevaid liiklejaid pimestamata.

LS 500h on varustatud kuni 12 turvapadjaga. Kokkupõrke korral moodustub kõrvalistuja eesmise turvapadja keskel lohk, mis kaitseb õrnu piirkondi, nagu nina ja suu. Lisavarustuses olevate elektriistmete juurde kuuluvad istme turvapadjad.

JULGE DISAIN

 • JULGE ESINDUSDISAIN

  Esindussedaani ruumikuse dünaamika ühendamine pani disainerite võimed korralikult proovile. Sama kehtib läbimõeldud detailide kohta. Ainuüksi signatuurradiaatorivõre viimistlemine koos selle 5000 individuaalse pinnaga võttis aega mitu kuud.. Reaalsuses on auto saabumine nagu esitlus punasel vaibal – see tekitab just sellise ootuse. Lisaks elegantsele välimusele viitab radikaalne katusjoon dünaamilisele elamusele. LS on auto, mis tekitab erilise tunde nii rooli taga kui ka kaassõitjana.

 • ERITÖÖTLUSEGA 20-TOLLISED VALUVELJED

  • 20-TOLLISED VALUVELJED
   Auto jõulist hoiakut võimendavad ja müra vähendavad rehvid on erilise musta pinnaviimistlusega.
  • 20-TOLLISED VALUVELJED
   Need uued 20-tollised valuveljed on loodud rabavalt esindusliku ilme loomiseks.
 • KOLME LED-LAMBIGA ESITULED

  LS 500h briljandikujulised LED-esituled paiknevad nüüd vertikaalis kitsaste, kolmest projektorist koosnevate üksustena, L-kujulised silmatorkavad päevatuled on aga Lexuse legendaarsete signatuurtulede stiilis. Peale selle, et need valgustavad just siis, kui seda kõige rohkem vaja on, on neil ka järjestikused suunatuled ja iga ilmaga sobivad tuled udu jaoks.

LS 500h tagumised LED-liittuled moodustuvad mitmest LED-tulest. Koos uue piaanomusta kaunistusega annavad need autole kohe äratuntava visuaalse signatuuri koos kristalli meenutava lineaarse valgustusega.

Et LS 500h pakiruumi oleks võimalikult mugav kasutada, on see elektriline ja avatav käte abita. Selle avamiseks ja sulgemiseks peab Sinu läheduses olema nutikas võti ning Sul tuleb lihtsalt jalga tagumise põrkeraua all asuva anduri ees viibutada.

UUENDUSLIK TEHNOLOOGIA

 • TÄIUSTATUD JUHIABISÜSTEEMID

  Rahulik ja enesekindel autojuht tähendab vähem õnnetusi. Seetõttu töötasime LS 500h jaoks välja tipptasemel juhiabisüsteemid, nagu Advanced Park, mis võimaldab autot ilma käte abita parkida. Tõrgeteta linnasõidu jaoks loob digitaalne panoraamvaatemonitor auto ümbrusest 360° vaate. Kurvivaade loob Sinu LS-ist virtuaalse 3D-kujutise koos ekraanil kuvatavate sõidujuhistega, aidates Sul vältida äärekivile sõitmist, külgvaade aga aitab teisest sõidukist mööduda.

 • KEERULINE KESKKOND

  Sinu külalised saavad luksusest ja takumi-käsitööst ümbritsetuna lõõgastuda ees massaažiistmetel ning taga avara jalaruumi ja jalatoega shiatsu-massaaži istmel. Kliimavalvur aga reguleerib iga sõidukis viibija jaoks ideaalse kliima. Lisaks eraldab see ka väikseid nanoe™ X-osakesi, aidates hävitada viiruseid ja baktereid* ning vähendades ebameeldivaid lõhnu ja samal ajal niisutades sõitjate juukseid ning nahka. Sukeldu Lexuse luksusesse.

 • LEXUS LINKI ÜHENDUVUS

  Täiustatud Lexus Linki rakendus pakub standardvarustusena hulgaliselt digiteenuseid. Sõiduanalüüs jälgib Sinu sõite ja tõstab esile töösõidud. Funktsioon „Leia minu auto“ juhatab Sind auto juurde tagasi. Kui jätad akna lahti või unustad esituled välja lülitada, saadetakse Sulle vastav teavitus. Esiklaasi sulatada, õhukonditsioneeri temperatuuri eelseadistada, ohutulesid aktiveerida ning koguni autouksi lukustada ja lukust avada saad aga mugavalt oma kodust.

LS-i varustuses olev Lexus Linki multimeediaekraan on kaasahaarav, erakordselt kiire ja lihtsalt kasutatav. Selle südames on 12,3-tolline suure resolutsiooniga puuteekraan. Selle kategooria autode hulgas üks suurimaid ekraane paikneb ideaalses asukohas ja seda on väga mugav kasutada. Samal ajal kui laadid juhtmevabalt alla uusimaid kaarte või tutvud Mark Levinsoni audiosüsteemiga, on Sul ka juurdepääs navigatsiooni- ja kliimaseadmele. Samuti saad Android Auto® või juhtmevaba Apple CarPlay® abil kuvada ekraanil oma lemmikrakendusi nutitelefonist. 

Tagaistme meelelahutust juhitakse taga asuvalt mitmeotstarbeliselt paneelilt ning see kuvab silmapaistva kvaliteediga videot 11,6-tolliselt LCD-ekraanilt. Miracasti kasutamisel HDMI-ühendusega seadme kaudu näitab süsteem 720p resolutsiooniga pilti või Wi-Fi-ühenduse korral 1080p pilti. See võimaldab esitada sisu Blu-ray-plaadilt ja SD-kaardilt ning Wi-Fi kaudu. Ka käetoes on kõrvaklapiliitmik ja HDMI-pesa.

Uus süsteem 3D Surround Mark Levinson Surround System pakub enneolematut 7,1-kanalilist kodukinoelamust 23 kõlari kaudu, mis paiknevad salongis 16 kohas. Quantum Logic Immersion ja ClariFi on tehnoloogia, mis analüüsib tihendatud heliallikat ja täiendab kaduma läinud andmeid, saavutades erakordse heli. Pakiruumi põhjakatte all asetsev 22 cm bassikõlar esitab rikkalikku heli, mis väljendab elavalt algupärase muusika atmosfääri ja kontuure.  

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

4 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • LS - Comfort - Sedaan, 4 ust

  LS Comfort

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   20-tollised valuveljed, mitme kodaraga disain, 245/45 R20 rehvid
  • +
   Ohutussüsteem Lexus Safety System+
  • +
   Sõidurežiimid: ECO/Comfort/Normal/Custom/Sport S/Sport S+

  Vali mootor

  Alates

  110 800 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | 4X4
  • Kütusekulu
   9.3 l/100 km
  • CO₂
   211 g/km
 • LS - F SPORT - Sedaan, 4 ust

  LS F SPORT

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   F SPORT 20-tollised valuveljed, 245/45 (fr) ja 275/40 (rr) R20 rehvid
  • +
   F-võrgu iluvõre
  • +
   Ohutussüsteem Lexus Safety System+

  Vali mootor

  Alates

  119 000 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | 4X4
  • Kütusekulu
   9.5 l/100 km
  • CO₂
   214 g/km
 • LS - Executive - Sedaan, 4 ust

  LS Executive

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   Ohutussüsteem Lexus Safety System+ A
  • +
   Sõidurežiimid: ECO/Comfort/Normal/Custom/Sport S/Sport S+
  • +
   Täisautomaatne parkimine

  Vali mootor

  Alates

  127 000 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | 4X4
  • Kütusekulu
   9.5 l/100 km
  • CO₂
   215 g/km
 • LS - Luxury - Sedaan, 4 ust

  LS Luxury

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   Ohutussüsteem Lexus Safety System+ A
  • +
   Sõidurežiimid: ECO/Comfort/Normal/Custom/Sport S/Sport S+
  • +
   Täisautomaatne parkimine

  Vali mootor

  Alates

  142 800 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | 4X4
  • Kütusekulu
   9.5 l/100 km
  • CO₂
   215 g/km
Mudeli funktsioonid sõltuvad varustustasemest.
Hind sisaldab kuvatava värvi hinda.

VAATA LISAKS