1. Lexus Select
Kiirtee
KASUTATUD AUTOD

LEXUS SELECT

Kas otsid kasutatud sõidukit? Lexus SELECTi heakskiidu saanud kasutatud autod on täielikult kontrollitud ja usaldusväärsed. See tagab sõiduki pikaajalise töökindluse ja samad sõiduomadused nagu uuena ostes.

Lexus SELECTi kasutatud autod

Kui otsid suurepärast kasutatud sõidukit, võid usaldada Lexus SELECTi autosid – Su meelerahu on igas olukorras tagatud. Meie heakskiidu saanud kasutatud autodele kehtib kõikehõlmav Lexuse garantii ja maanteeabiteenus. Need sõidukid on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärsed ning Sinu elu muudavad lihtsamaks Lexuse liisingu- ja kindlustusteenused. 

Kasutatud autode otsing

Mudelid

Lexus
0 € - 0 €
400 €
1432 €
0 tulemust
0 tulemust
Lexus
Automark
Mudel
Hind
Kütuse tüüp
Käigukast
Aasta
Läbisõit
Garantii
Asukoht

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/ee/et?carFilter=used&brand=lexus&uscEnv=production&sortOrder=published&brands=22

Lexus SELECTi kasutatud autode eelised

Lexus SELECTi garantii

Täieliku meelerahu tagamiseks anname kõigile Lexus SELECTi autodele garantii kuni kaheks aastaks või läbisõiduni 500 000 km (olenevalt sellest, kumb tingimus täitub varem). Meie tehnikud kontrollivad iga sõiduki põhjalikult üle, et saaksid olla kindel selle suurepärases seisukorras.

Lexuse maanteeabi

Iga Lexus SELECTi kasutatud sõidukiga kaasneb Lexuse maanteeabiteenus vähemalt kaheks aastaks. Üleeuroopalist ööpäevaringset maanteeabiteenust pakutakse samadel tingimustel nagu uutele Lexuse autodele.

Põhjalik kvaliteedi-
kontroll

Lexus SELECTi staatuse saavad vaid need kasutatud sõidukid, mis vastavad Lexuse kõrgeimatele standarditele. Selleks kontrollivad meie tehnikud kõik kasutatud sõidukid ja hübriidmudelite hübriidajamid põhjalikult üle.

Täielik hooldusajalugu

Kõikidel Lexus SELECTi sõidukitel on hooldusajalugu, mille Lexuse esindus on heaks kiitnud. Kõik meie kasutatud sõidukid on pärit usaldusväärsetelt partneritelt või meie oma võrgust, et saaksime Sulle tagada sõiduki pikaajalise töökindluse ja suurepärased sõiduomadused.

Sõiduki ümbervahetamine

Kui Sa ei ole kasutatud Lexuse ostuga mingil põhjusel täielikult rahul, pakub Lexuse esindus Sulle võimalust sõiduk ümber vahetada.

Liising ja kindlustus

Pakume Lexus Liisingut ja Lexus Kindlustust, mille hulgast aitab esindus leida sobivaima just Sinu kasutatud Lexusele.

Autovahetus

Kui vahetad oma praeguse Lexuse esinduses teise sõiduki vastu, ootab Sind asjatundlik ja läbipaistev teenus, konkurentsivõimeline hinnapakkumine ja – mis kõige tähtsam – täielik meelerahu. Lisateavet küsi Lexuse esindusest.

Lexus Liising

Lexus Liising on kiire ja paindlik liisingulahendus. Meie hoolitseme kogu paberimajanduse eest, seega on liisingu taotlemine Sinu jaoks sujuv ja mugav. See võimaldab Sul kohe rahuliku südamega oma uue Lexusega sõitma hakata. Lisateavet küsi Lexuse esindusest.

Lexus Kindlustus

Saad Lexus Kindlustuse kõigile isiklikus kasutuses olevatele Lexuse sõidukitele, mille vanus on alla 10 aasta. Lexus Kindlustus sisaldab ööpäevaringset maanteeabi ja tasuta asendusautot. Kui Su sõiduk peaks aga remonti vajama, võid olla kindel, et kõik tööd tehakse Lexuse ametlikus remonditöökojas ja kasutatakse üksnes originaalvaruosi. Lisateavet küsi Lexuse esindusest.
Näidiskalkulatsioon:
Lexus Liisingu teenuse pakkujateks on Luminor Liising AS, Swedbank Liising AS ja SIA Citadele Leasing Eesti filiaal. Krediidi kulukuse määr on 7,34%, vara hind 30 990,00 €, sissemakse 10,00%, periood 60 kuud, jääkväärtus 25,00%, lepingutasu 200,00 €, intress: marginaal 2,59% + 6 kuu euribor 3,94% aastas (05.09.2023 oli 6 kuu euribor 3,94%, euribor võib muutuda iga 6 kuu järel), tagasimaksete summa 27 891,00 €. Krediidi kogukulu on 27 891,00 €. Läbisõidupiirang aastas on 20 000 km. Pakkumine on indikatiivne ja võib erineda lõplikest liisingutingimustest. Vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga. Kalkulaatori arvutused on informatiivsed ja võivad erineda konkreetsest pakkumisest.