1. Lexus Select
Kiirtee
KASUTATUD AUTOD

LEXUS SELECT

Kas otsid kasutatud sõidukit? Lexus SELECTi heakskiidu saanud kasutatud autod on täielikult kontrollitud ja usaldusväärsed. See tagab sõiduki pikaajalise töökindluse ja samad sõiduomadused nagu uuena ostes.

Lexus SELECTi kasutatud autod

Kui otsid suurepärases seisukorras kasutatud sõidukit, leiad selle kindlasti Lexus SELECTi autode valikust. Kõigile Lexus SELECTi sõidukitele kehtib 0,99% liisinguintress (+ 3 kuu EURIBOR) ja et Su meelerahu oleks täielik, anname lisaks ka 2 aastat tasuta garantiid ja maanteeabi. Valikus on sõidukeid igale maitsele ja eelistusele ning kõik on põhjalikult kontrollitud ja koheselt sõiduvalmis.

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/ee/et?carFilter=used&brand=lexus&uscEnv=production&sortOrder=published

Timeout waiting for connection from pool

Lexus SELECTi kasutatud autode eelised

2-aastane garantii

Täieliku meelerahu tagamiseks anname kõigile Lexus SELECTi autodele garantii kaheks aastaks või läbisõiduni 500 000 km (olenevalt sellest, kumb tingimus täitub varem). Meie tehnikud kontrollivad iga sõiduki põhjalikult üle, et saaksid olla kindel selle suurepärases seisukorras.

2-aastane maanteeabi

Iga Lexus SELECTi kasutatud sõidukiga kaasneb Lexuse maanteeabiteenus vähemalt kaheks aastaks. Üleeuroopalist ööpäevaringset maanteeabiteenust pakutakse samadel tingimustel nagu uutele Lexuse autodele.

Intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR*

0,99% + 3 kuu EURIBOR liisinguintress kehtib kogu Lexus SELECTi autode valikule, mis on saadaval üle Baltikumi ja seda auto jõuallikast või vanusest sõltumata.

Täielik hooldusajalugu

Kõikidel Lexus SELECTi sõidukitel on hooldusajalugu, mille Lexuse esindus on heaks kiitnud. Kõik meie kasutatud sõidukid on pärit usaldusväärsetelt partneritelt või meie oma võrgust, et saaksime Sulle tagada sõiduki pikaajalise töökindluse ja suurepärased sõiduomadused.

Põhjalik kvaliteedi-
kontroll

Lexus SELECTi staatuse saavad vaid need kasutatud sõidukid, mis vastavad Lexuse kõrgeimatele standarditele. Selleks kontrollivad meie tehnikud kõik kasutatud sõidukid ja hübriidmudelite hübriidajamid põhjalikult üle.

Liising ja kindlustus

Pakume Lexus Liisingut ja Lexus Kindlustust, mille hulgast aitab esindus leida sobivaima just Sinu kasutatud Lexusele.

Autovahetus

Kui vahetad oma praeguse Lexuse esinduses teise sõiduki vastu, ootab Sind asjatundlik ja läbipaistev teenus, konkurentsivõimeline hinnapakkumine ja – mis kõige tähtsam – täielik meelerahu. Lisateavet küsi Lexuse esindusest.

Lexus Liising

Lexus Liising on kiire ja paindlik liisingulahendus. Meie hoolitseme kogu paberimajanduse eest, seega on liisingu taotlemine Sinu jaoks sujuv ja mugav. See võimaldab Sul kohe rahuliku südamega oma uue Lexusega sõitma hakata. Lisateavet küsi Lexuse esindusest.

Lexus Kindlustus

Saad Lexus Kindlustuse kõigile isiklikus kasutuses olevatele Lexuse sõidukitele, mille vanus on alla 10 aasta. Lexus Kindlustus sisaldab ööpäevaringset maanteeabi ja tasuta asendusautot. Kui Su sõiduk peaks aga remonti vajama, võid olla kindel, et kõik tööd tehakse Lexuse ametlikus remonditöökojas ja kasutatakse üksnes originaalvaruosi. Lisateavet küsi Lexuse esindusest.
* Näidiskalkulatsioon:
Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Krediidi kulukuse määr on 5,89 %, vara hind 41 900,00 €, sissemakse 10,00 %, periood 36 kuud, läbisõidupiirang aastas 20 000 km, jääkväärtus 35,00 %, lepingutasu 250,00 €; intress: marginaal 0,99 % + 3 kuu EURIBOR 3,90 % aastas (27.03.2024 oli 3 kuu EURIBOR 3,90 %, EURIBOR võib muutuda iga 3 kuu järel). Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 37 710,00 € €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Pakkumine on indikatiivne ja võib erineda lõplikest liisingutingimustest. Vajaduse korral konsulteeri spetsialistiga. Kalkulaatori arvutused on informatiivsed ja võivad erineda konkreetsest pakkumisest. Pakkumine kehtib Lexuse ametlikes esindustes kuni 30.06.2024 või kuni kampaaniaautod on saadaval.