Kiirtee
SEOTUD TEENUSED JA MULTIMEEDIA

BLUETOOTH

Rikasta oma sõidukogemust Bluetoothi tehnoloogiaga. Lihtsalt ühenda nutitelefon oma Lexusega ning muuda iga reis paremaks.

ÜHENDA TELEFON LÄBI BLUETOOTHI

Personaalne elu ei pea teel olles pausil olema, sest ühendades oma telefoni Bluetoothiga, saad teha käed-vabad kõnesid ning kasutada ka muid telefoni funktsioone.

BLUETOOH

 

Bluetoothi tehnoloogia kohta tekkinud küsimustele vastuste leidmiseks loe meie korduma kippuvate küsimuste sektsioonist või võta ühendust lähima Lexuse esindusega.

Bluetooth on juhtmevaba tehnoloogia, millega erinevad seadmed saavad vahetada informatsiooni. Süsteem kasutab info vahetamiseks erilisi raadiolaineid. Bluetoothi tehnoloogia on turvaline lahendus informatsiooni ülekandmiseks ning on esindatud paljudes seadmetes, alates nutitelefonidest kuni digikaamerateni.

1. Lülita telefonis Bluetooth sisse.

2. Paigal seisvas ning sisselülitatud PARK funktsiooniga Lexuses vajuta korra "POWER" nupule, et sisse lülitada heli- ning multimeedia süsteem.

3. Kui süsteem on aktiivne, vajuta menüü avamiseks keskkonsoolil "MENU" nuppu.

4. Remote Touch liidest kasutades liigu "SETUP > BLUETOOTH > ADD DEVICE" ning vali nimekirjast oma nutitelefon.

5. Ühendamise lõpetamiseks järgi oma seadme ekraanil antud juhiseid. Süsteem võib Su telefoni tuvastamiseks paluda koodi. Kui mitte, ühendatakse telefon autoga automaatselt.

6. Kui telefon on ühendatud, mine tagasi "BLUETOOTH" menüü juurde ning vali, kas tahad seda kasutada telefoni, muusikamängija või mõlema kooslusena.

7. Kui telefon on Lexusega ühendatud, tuvastab auto selle järgmine kord automaatselt. Selleks lülita Bluetooth oma telefonis lihtsalt sisse.

8. Süsteemiga ühendatud nutitelefoniga kõnede tegemine on lihtne ja turvaline ning lisaks saad oma seadmetelt esitada ka muusikat. Selleks mine oma auto multimeedia süsteemis "AUDIO" menüüsse.

Kui Sul on siiski raskuseid, loe neid soovitusi enne kohaliku Lexuse edasimüüjaga kontakteerumist.

1. Kontrolli, et Su seade oleks Lexuse Bluetoothiga ühendamiseks sobilik. Selleks loe uuesti eespool olevat juhendit.

2. Kontrolli, et telefon või auto ei tuvasta läheduses teisi seadmeid. Vali menüüst "Settings", seejärel "Bluetooth" ning siis "Add phone". Nii tagad, et Su auto tuvastab ja lisab Sinu telefoni .

3. Eemalda ajutiselt üks seadmetest, kui see ei tuvasta mõlemat seadet korrektselt.