1. Business Plus
  2. Lexus Business Plus
  3. How Lexus business plus works
Kiirtee
LEXUS BUSINESS PLUS

KUIDAS LEXUS BUSINESS PLUS TÖÖTAB

LEXUS BUSINESS PLUS EELISED

 

Sinu äri on meie prioriteet. Seetõttu koostasime programmi, mis pakub mugavust, paindlikkust ja meelerahu, et muuta Sinu elu lihtsamaks. Olgu Sul tarvis personaalset teenindust, autoabi või tulla kiiresti hooldusesse, oleme Sinu jaoks olemas.

KVALITEETNE LEXUSE TEENINDUS

Sulle määratakse isiklik ärikliendi konsultant, kelleks on professionaalne Lexuse töötaja, kes abistab Sind kogu ostuprotsessi vältel.

Sulle saadetakse eksklusiivsed kutsed ja mudeli eelvaated.

KOGE LOOMINGULIST TEHNOLOOGIAT

Pakume Sulle võimalust veeta 48 tundi koos Lexusega, et saaksid tunda meie sõidukite luksuslikkust ja hübriidtehnoloogia eeliseid.

KUNA IGA LEXUSE KLIENT ON ERILINE

Me määrame Sinu ärikontole teeninduskonsultandi, kes koordineerib Sinu Lexuse hoolduse kõiki aspekte ja tutvustab Sulle soovi korral varuosade, lisaseadmete ja muude detailide hindasid.

Hoolduse meeldetuletused ja veebipõhised teated muudavad esinduses teostatava hoolduse mugavaks kogemuseks.

NAUDI OMOTENASHI LAHKUST

Garanteerime, et hooldusesse saabumisest alates saad oma Lexuse uuesti kätte maksimaalselt kahe tunni jooksul. Samal ajal, kui meie tehnikud töötavad Sinu Lexusega, saad Sina nautida mugavat puhkeala koos turgutavate jookide ja WiFi võrguga.

SEAME SINU ALATI ESIMESEKS

Maanteeabi saad kasutada 24 tundi päevas ja 365 päeva aastas ehk millal iganes oled hädas ja vajad abi.

Kui rikke korral vajab Sinu Lexus pukseerimist ja parandustööd ei ole samal päeval võimalikud, siis antakse Sulle maksimaalselt viieks päevaks rendiauto. Vajadusel võib seda pikendada veel viie päeva võrra, vastavalt LEA+ kindlustusele.

LEXUSE EELIS

 

Käsitöö meisterlikkust ei ole kasutatud ainult viimistluses, vaid see on meie kvaliteedi kese. See täidab soovi pakkuda Omotenashi külalislahkust, mis pakub sujuvat sõiduelamust ja samas ka turvalisust. Oleme välja arendanud uuendusliku tehnoloogia õnnetuste vältimiseks.

OMOTENASHI

Mida tähendab Omotenashi teenindus, seda saad kogeda enda kohalikus Lexuse esinduses. Sinu auto hooldused teostatakse kõrgkvaliteediliselt hübriidtehnoloogia ekspertide poolt. Omotenashi tähendab, et me teeme rohkem, kui et ainult vastata Sinu ootustele.

TAKUMI MEISTERLIKKUS

Meie Takumi käsitöölised kombineerivad tootmises traditsioonilised tehnikad modernse tehnoloogiaga – alates sõiduki kerest kuni sisustuseni, andes kindluse igale ettevõtte või autopargi juhile.

UUENDUSLIK TURVALISUSE TEHNOLOOGIA

Lexus Safety System+ esindab meie kõige uusimat autoturvalisuse saavutust. Pärast põhjalikku autoõnnetuste põhjuste uurimist tegelevad Lexus Safety System+ süsteemid kolme peamise õnnetuste valdkonnaga: eesmised kokkupõrked, sõidurajalt kõrvalekaldumine ja öised õnnetused.