1. Electrified
  2. All-Electric
  3. Benefits
Kiirtee
TÄIELIKULT ELEKTRILINE

EELISED

Olematud heitgaasid, madalamad ülalpidamiskulud ja ülim turvalisus. Täiselektriline Lexus pakub kompromissitut võimsust ning tekitab teel olles suurepärase tunde.

01

SAASTEVABA

15 aastat põhjapanevat uurimistööd on andnud tulemuseks elektrimootori, mis ei eralda CO₂ heitgaase. Sellist sõidukit omades muutub maailm puhtamaks paigaks. Aku kasutusaja lõppedes võib ühendust võtta meie tagastussüsteemiga, kus käsitletakse akusid ohutult ja vastutustundlikult.
02

MADALAD ÜLALPIDAMIS­KULUD

Kokkuhoid algab kohe, kui hakkad sõitma. Võid unustada diislikütuse ja bensiini ning Sul pole vaja muretseda enam maailma naftahindade pärast. Elektrikulud on enamasti stabiilsemad ja neid on aja jooksul lihtsam ennustada. Ka hooldus on lihtsam. Elektriautodel on vähem liikuvaid osi, pole väljalaskesüsteemi, neil on väiksemad ja tõhusamad jahutussüsteemid, pole õli, mootorifiltreid ega ajastusrihmasid ning pidurid kuluvad vähem. Veeda rohkem aega teel ja vähem aega hoolduses.
03

ÜLIVAIKNE

Varahommikuised tööleminekud ja hilisõhtused seiklused saavad toimuma naabreid äratamata. Muljetavaldav elektrimootor teeb oma tööd peaaegu lausvaikuses. Juhi jaoks on see ülimalt rahustav kogemus - vaikne rehvimüra asfaldil, mis näitab jõu olemasolu.
EELISED

PROOVITUD JA TESTITUD

Enesekindlus ja usaldus on suurepärase sõiduelamuse lahutamatuks osaks. Lexuse elektrimootorit on miljonite kilomeetrite jagu professionaalsete juhtide poolt proovitud ja katsetatud - just nemad on andnud oma panuse auto täiusliku soorituse hüvanguks.

Kõik autod on varustatud meie uuenenud Lexuse ohutussüsteemiga Lexus Safety System +, mis annab suurema kontrolli auto juhitavuse üle. Elektriline roolisüsteem ei nõua mehaanilist lüli, vaid pakub kiiresti reageerivat rooliratast.

 

EELISED

MAKSUSOODUSTUS JA HÜVED

Valitsused üle maailma julgustavad inimesi kasutama elektriautosid, pakkudes madalamaid makse ning võimalusi paigaldada koju laadimisseade. Nii on Lexuse elektriauto omamine veelgi lihtsam ja mugavam.

ÜHENDA END TULEVIKUGA