1. Uued autod
 2. LBX
Kiirtee

VÄLJENDA OMA STIILI

LEIA OMA LBX-I STIIL

LBX on saadaval mitmes versioonis, mis on mõeldud eri eluviiside ja isiksuste jaoks. Stiilidel LBX ELEGANT, LBX RELAX, LBX EMOTION ja LBX COOL on igaühel erinevad kerevärvid ning salongikujundused.

arrow right
arrow left
 • LBX ELEGANT

  LBX ELEGANT torkab silma oma imelise takumi-käsitööna valminud värviga. Kauni viimistlusega salongis avaldavad muljet Tahara mitteloomsest nahast istmekatted, mis on tagasihoidlikku pruuni tooni või liivakarva.

 • LBX RELAX

  LBX RELAXi pilkuköitev kerevärv annab autole erakordselt efektse ilme. Salongis saab valida Saddle Tani toonis või musta poolaniliinnaha vahel, millel on silmatorkavad tatami-õmblused. Sellele lisandub 64 värviga meeleoluvalgustus.

 • LBX EMOTION

  Pilke püüavad LBX EMOTION-i eritöötlusega 18-tollised valuveljed ja kahetooniline kerevärv. Sõitjateruumist leiad takumi-käsitööna valminud istmekatted koos punaste aktsentidega istmetel, keskkonsoolil ja ukseviimistlusel.

 • LBX COOL

  LBX COOL paistab silma oma kahetoonilise kerevärvi poolest. Sõitjateruumis on nahkviimistlusega Ultrasuede-kujundus koos vaskdetailidega ja reguleeritav valgustus, mis loob meeleoluga sobiva õhkkonna.

TUTVU LÄHEMALT

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

LBX on Lexuse kõige taskukohasem tippklassi auto, milles ei ole luksuslikkuse arvelt järeleandmisi tehtud. Vaata hinnakirja (Opens in new window)

Jah.

Lexuse iselaadiv hübriid ühendab bensiini- ja elektrivõimsuse, tagades pideva sõiduvalmiduse ilma välise laadimiseta. Süsteem optimeerib tõhusust eri sõidutingimustes, samal ajal laetakse akut pidevalt liikumise ja pidurdamise ajal. See näitab Lexuse pühendumist arenenud tehnoloogiale ja kestlikule sõidule.

Lexuse sõidukivalikus tähendab kompaktne linnamaastur väiksemate linnamaasturite kategooriat, mis on tavaliselt suurem kui ülikompaktsed linnamaasturid, kuid väiksem kui keskmised linnamaasturid. Kompaktne linnamaastur on tänu oma meeldivale ja kiirele sõidustiilile populaarne auto.

LBX-i teljevahe on 2580 mm, pikkus 4190 mm, laius 1825 mm ja kõrgus 1545 mm.

LBX tähendab Lexus Breakthrough Crossoverit.

Jah. LBX-il on uusim Lexus Link Connecti süsteem, mida juhitakse 9,8-tolliselt puuteekraanilt ja mis sisaldab ka Hey Lexuse pardaabilist.

Jah. Nutitelefoni ühilduvus võimaldatakse juhtmevaba või juhtmega ühenduste abil Apple CarPlay jaoks.

Jah. Nutitelefoni ühilduvus võimaldatakse juhtmega ühenduse abil ka Android Auto jaoks.

LBX on saadaval nelja stiilina, mis võimaldavad Sul valida selline LBX, mis väljendab kõige paremini just Sinu isikupära. Valikus on ELEGANT oma läbimõeldud delikaatsuse, RELAX oma ajatuse, EMOTION oma energilise tegutsemisvõime ja COOL oma individuaalsusega.
* Pakkumine kehtib kuni 30.09.2024.
Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.46% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 36 300 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 41%, krediidisumma käibemaksuga 30 855 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 300 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 26 457.52  €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Lexus Liisingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.