1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Dynamic radar cruise control
Kiirvalik
Kiirvalik

KOHANDUV KIIRUSHOIDIK (DRCC)

Õige kiirusega sõites on turvalisus tagatud siis, kui sõiduk on valmis alati ümbritsevatele oludele reageerima. Kiirushoidik tagab, et sõidukil on alati eesolevaga piisavalt suur vahemaa ning vajadusel on süsteem valmis kiiresti pidurdama.

Kohanduv kiirushoidik tuvastab auto esivõres paikneva millimeeterlaine radari ning kaameraga ees liikuvaid aeglasemaid sõidukeid. Kui takistus on kindlaks tehtud, aeglustab auto automaatselt ilma kiirushoidiku tööd segamata. Kokkupõrke vältimiseks pidurdab süsteem automaatselt enne, kui lubab Sinul uuesti kiirust hakata tõstma.

Kohanduv kiirushoidik on abiks igal kiirusel ning erinevates sõidusituatsioonides. Suurema kiiruse jaoks loodud kohanduv kiirushoidik on ideaalne maanteedel liiklemiseks, samas kui tiheda liiklusega igapäevased sõidud saab tehtud kõikidele kiirustele sobiva kiirushoidikuga.

Kohanduva kiirushoidikuga sõit mõjub stressivabalt, sest juht ei pea pidevalt keskenduma eessõitva autoga pikivahe hoidmisele. Suure liiklusvooga sõit tiheda liiklusega linnatänavatel ning tundmatutel teedel raskendab Sinu sihtkohta jõudmist.

Hoiatus: ära jää kunagi sõitmisel lootma vaid Lexuse ohutussüsteemidele ja enne süsteemi kasutamist loe läbi juhised. Sõidu turvalisuse eest vastutab alati juht.

SELLE TEHNOLOOGIAGA MUDELID

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
Alates 42 100 €
NX
NX Comfort
Alates 50 200 €
ES
ES Comfort
Alates 50 100 €
LS
LS Comfort Sedan 4 Doors  (LWB)
Alates 103 200 €
RC F
RC F Luxury
Alates 90 800 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
Alates 116 950 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux