1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Innovation
Kiirtee
TUTVU TEHNOLOOGIAGA

PIDEV UUENDUSLIKKUS

Lexuse siht on alati olnud pidev uuenduslikkus ja piiritu kujutlusvõime. Tutvu ideedega, mis on aluseks meie tulevikutehnoloogiale – alates audiosüsteemi täiustamisest kuni uutmoodi kontseptsioonideni, mis panevad proovile uusi julgeid mõtteid.

SINU TÄIUSLIK KESKKOND

MUUDA OMA SÕIDUD ISIKUPÄRASEKS

Paljud meie tipptasemel funktsioonid kuuluvad standardvarustusse, kuid Sul on võimalik valida ka uusimaid meelelahutus-, kliima- ja ohutussüsteeme. Sõitmise ajal on kõik Sinu kontrolli all. Lihtsa nupuvajutusega armatuurlaual saad sõitu enda soovide järgi kohendada.

MARK LEVINSON®-I AUDIOSÜSTEEM

TÄIUSLIK AKUSTIKA

Oleme oma jõud ühendanud esmaklassiliste helisüsteemide asjatundja Mark Levinson®-iga ja töötame üheskoos välja kohandatud kuulamislahendusi, mis viivad sõiduki meelelahutusvõimalused uuele tasemele. Mark Levinson®-i spetsialistid on tihedalt kaasatud igas etapis.

REVOLUTSIOONILINE DISAIN

UUE VÄLIMUSEGA ISTMED

Lähenesime istmete disainile värske pilguga ja töötasime suurema mugavuse huvides välja uudse võrgukonstruktsiooni. Uuenduslikud kiud stabiliseerivad Sinu liigutusi, et iste pakuks rohkem turvatunnet ja tuge. Nii saad istet võttes lõdvestada nii oma meeli kui ka keha.

GARANTEERITUD KVALITEET

NUTIKAD MOOTORIKATSED

Laenasime meditsiinivaldkonnast uusima röntgenskanneri ja vaatasime sellega oma mootorid üle. Miks? Et teada saada, kas kõik mootorid vastavad Lexuse rangetele kvaliteedinõuetele. Röntgenskanner loob 3D-kujutise, mis võimaldab puudused tuvastada absoluutse täpsusega.

KATSETAMISE JÄRGMINE TASE

VR-OHUTUSKATSED


Tänu virtuaalreaalsuse kasutuselevõtule oleme viinud oma katsetamise uuele tasemele, et luua kõikehõlmav kogemus, mis simuleerib sõidutingimusi ja juhi reaktsioone. Päriselus võimatute testidega saame tagasisidet, mis aitab meil parandada ning arendada tervet hulka ohutusfunktsioone ja -tehnoloogiat.

Nutika kupli all toimuva testimise ajal on Lexus LS ümbritsetud ekraanidega, millel kuvatakse realistlikke projektsioone linna- ja maanteesõidust. Liikuvad silindrid simuleerivad kurvide võtmist, nõlval tõusmist, kiirendamist ja aeglustamist ning sellega kaasnevad helisalvestusena mootorimüra, vibratsioon ja tuul.