1. Discover Lexus
  2. F Sport
Kiirtee
IMELINE KOGEMUS

F SPORT

Teatud Lexuse mudelid on saadaval varustustasemega F SPORT, mis on inspireeritud meie F-mudelist RC F. Niigi efektse välimusega Lexuse mudelite valikut täiustav F SPORT on sportlikuma kujundusega. F SPORTis, mis on nii välimuse kui ka tunnetuse poolest vaimustav sõiduk, saad kogeda sõidurõõmu uut taset.

SPORDIST INSPIREERITUD SÕIDUKID

F-I PÕHIMÕTTED

Lexus F-i põhimõtted on peidus igas F SPORTis. Jõulise väliskujunduse, sportliku juhikoha ja eksklusiivse täppishäälestatud juhtimisega autos saad kogeda emotsionaalset ning vaimustavat sõitu nagu ei kunagi varem.

F SPORTI VÄLIMUS


Pilkupüüdev F SPORT on kaunilt omanäoline.

Suured pidurijahutuskanalid ja aerodünaamilised ribad eesmise spoileri alumises osas rõhutavad julget ja jõulist hoiakut ning muudavad auto visuaalselt madalamaks. Tagasihoidlikud F SPORTi logod viitavad ralliminevikule kuulsal Fuji võidusõidurajal. Muude eksklusiivsete omadustega saad tutvuda allpool.

DETAILSELT LIHVITUD OMADUSED

TÄIUSTATUD RATTAD JA VEDRUSTUS

Tõeliselt sportlikule stiilile omaselt on igal F SPORTi varustustasemega mudelil ainulaadse kujundusega valuveljed ja madala profiiliga rehvid, mis annavad kurvides erakordselt hea haarduvuse. Esi- ja tagavedrustus on samuti timmitud selliseks, et see parandaks juhitavust ning sõidukvaliteeti.
AINULAADSED DETAILID

ISELOOMULIK PÕRKERAUD JA RADIAATORIVÕRE

F SPORTi varustustaseme esiosa mõjub oma iseloomuliku kärjemustriga radiaatorivõre ning ainulaadse eesmise põrkerauaga julgelt ja enesekindlalt. Sügavamas, madalamas osas on sisseehitatud spoiler ja kaks eraldi välist võrgust radiaatorivõret.

F SPORTI SALONG


Rallist inspireeritud salongis on eriliselt toetavad istmed, freesitud alumiiniumpedaalid ja F SPORTi rooliratas. Võta istet hoolikalt valmistatud juhikohal ning näed, kuidas iga detail on kujundatud selliselt, et saad intuitiivselt luua sideme sõiduki ja selle sportliku olemusega.

KVALITEETNE VÄLIMUS JA TUNNETUS

TIPPTASEMEL ISTMED

F SPORTi istmed toetavad Sind kurvides puusadest õlgadeni, on detailirohkema profiiliga ja mugavamad. Viimistluses on kasutatud kauneid tikitud detaile, mille on käsitsi valmistanud meie takumi-meistrid.
PAREM ÜHENDUVUS

RALLIST INSPIREERITUD EKRAAN

F SPORTi dünaamiline armatuurlaud edastab kogu vajalikku teavet. Nii näed sõiduomadustega seotud infot ülevaatlikult just seal, kus soovid. Sõidurežiimi valikulülitiga ühendatud kihiline armatuurlaud muutub sõidurežiimi seadistusest olenevalt.


NB! Saadaval Lexuse tootevaliku valitud mudelitel.

ERAKORDNE KVALITEET

SPORTROOL JA -PEDAALID

F SPORTi logo kandev ergonoomiline sportrooliratas on perforeeritud nahaga peenelt viimistletud ja täiendab käigukangi elemente. Freesitud alumiiniumpedaalid väljendavad RC F-i mudeli autospordipäritolu, pakkudes suurepärast haarduvust ja paremat tunnetust.


NB! Saadaval Lexuse tootevaliku valitud mudelitel.

F SPORTI VARUSTUSTASEMEGA MUDELID