1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Connectivity
Kiirtee
PERSONAALNE SÕIT

LEXUS LINK+ DIGITEENUSED

Meie taktitundelised ja moodsad ühenduvusvõimalused kehastavad siirast omotenashi-külalislahkust. Tutvu rakenduse Lexus Link+ digiteenuste hulka kuuluvate funktsioonidega, mille eesmärk on luua juhi ja auto vahel sügavam side.

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

PÜSI ÜHENDUSES

Tunneta luksust nii autos kui ka autost väljaspool tänu Lexus Linki digiteenustele, mis ühendavad isikupärastamise ja praktilisuse. Saad kogeda meelerahu, mida annab autoga nutitelefoni kaudu suhtlemine. Rakenduse Lexus Link+ abil saad luua ühenduse ükskõik millisest paigast ning muuta kõik sõidud mugavamaks GPS-funktsiooni, abiliste ja meelelahutuse abil, mida Lexus Link+ multimeedia pakub.
TÄIELIKU KONTROLLI SAAVUTAMISEKS

PAINDLIK RAKENDUS

Kasuta hulga nutikate digiteenuste eeliseid ja naudi sujuvamat sõitu Lexus Link+ rakendusega. Saavuta meelerahu juba enne sõitu, planeerides marsruudi ja saates selle enne lahkumist navigatsioonisüsteemi. Pärast sõitu annab rakendus Sulle aga üksikasjaliku ülevaate sõidustatistikast.
UUS MAAILM

TEEDRAJAV MULTIMEEDIA

Olenemata sellest, kuhu tee Sind viib, saad nautida rakenduse Lexus Link+ multimeediavõimalusi. Saad oma lemmiklugusid kuulata Mark Levinsoni helisüsteemist ning silmade kõrgusel olevalt puuteekraanilt vaadata reaalajas GPS-teavet ja muud. Kõik on võimalik ilma tähelepanu hajumiseta tänu Apple CarPlay®-le ja Android Auto®-le.