1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Safety Features
Kiirtee
KINDLUSTUNNE SÕIDU AJAL

OHUTUSE JÄRGMINE TASE

Tänu nutikatele kaitse-, ennetus- ja abifunktsioonidele arendame oma turvasüsteeme pidevalt, et saaksid sõita paremini ning ohutumalt. Saa teada, kuidas me Sinust, Sinu kaasreisijatest, jalakäijatest ja teistest liiklejatest hoolime ning Sulle kindlustunde anname.

TEHNIKA VIIMANE SÕNA

TUNNE END TURVALISELT

Mitte miski pole Lexuse jaoks tähtsam kui see, mis tunde meie ohutusfunktsioonid Sinus tekitavad. Näiteks Lexus Safety System+ ja juhiabi parandavad kindlustunnet ning mugavust olemasoleva sõiduintuitsiooni täiustamisega. Tipptasemel ohutus tagab Sulle puhta sõidurõõmu.
MEELERAHU

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Lexus Safety System+ funktsioonid loodi selleks, et suurendada juhi teadlikkust ja ennetada võimalikke õnnetusi. Kindlustunnet annab meie kokkupõrke ennetussüsteem, mis aitab tuvastada vastutulevaid sõidukeid ja jalakäijaid ning vältida kokkupõrkeid.

* Viimased versioonid erinevad mudelist olenevalt.

ABIKÄSI

JUHIABI

Meie juhiabi ohutusfunktsioonid täiustavad juhi oskusi uue tehnoloogia abil ja toovad meelerahu igasse sõitu. Praktiline ja mugav pimeala monitor ning kohanduvate kaugtulede süsteem hoiavad Sind ümbrusega kursis ning kaitsevad peale juhi ja kaasreisijate ka teisi liiklejaid.