1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Automatic high beam
Kiirtee
TURVALISUS

AUTOMAATSED KAUGTULED

Lähi- ja kaugtulede vahetamine on suur osa öisest sõidust, kuid automaatsete kaugtuledega saad sõita ilma nähtavust vähendamata. Automaatsed kaugtuled reageerivad vastutuleva sõiduki tuledele ning vähendavad valgusvoogu. Kui tee on vaba, taastavad tuled valgusvoo automaatselt.

Kasutades sisseehitatud kaamerat, tuvastavad automaatsed kaugtuled objekte juba enne Sind. Vahetades parajal hetkel kaugtuled lähitulede vastu, aitab süsteem vältida teiste sõidukijuhtide pimestamist, valgustades samas teed piisavalt kaua. See annab Sulle hea ülevaate nii jalakäijatest kui muudest võimalikest takistustest eespool.

Nii väheneb pidev vajadus tulefaaside muutmiseks ning juht saab keskenduda pimedal ajal sõitmisele, olles täielikult teadlik eespool toimuvast.

Hoiatus: ära jää kunagi sõitmisel lootma vaid Lexuse ohutussüsteemidele ja enne süsteemi kasutamist loe läbi juhised. Sõidu turvalisuse eest vastutab alati juht.

SELLE TEHNOLOOGIAGA MUDELID

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?model=ux%2Cnx%2Crx%2Crxl%2Ces%2Cll%2Cls%2Crf