1. Discover Lexus
  2. Craftmanship
  3. Distinctive Design
Kiirtee
TUTVU MEISTERLIKU KÄSITÖÖGA

MEIE SIGNATUURDISAIN

Lexuse legendaarne disain tekitab emotsioone ja avardab piire. Tutvu meie ainulaadse stiili taga oleva ilu ja tunnetusega, mis väljenduvad nii L-finesse’i disainipõhimõtetes, L-kujulistes signatuuresituledes kui ka iseloomulikus radiaatorivõres.

MEIE SIGNATUURSTIILI TAGAMAAD


Meie disainikäsitlust määrab L-finesse’i disainikeel. See tugineb kolmele põhiprintsiibile ning kätkeb endas tipptasemel disaini ja tehnoloogiat ning isikupärastatud luksusel põhinevat kvaliteeti.

01

MÄRKAMATU ENNETAMINE

Lähtume oma tegevuses omotenashi-kontseptsioonist, mis kujutab endast Jaapani külalislahkust. Tänu sellele aimame juhi soove märkamatult ette ja ületame neid täites ootusi, et Sina saaksid imelise kogemuse.
02

RABAV LIHTSUS

Ehedus ja puhas sõidurõõm on Lexuse kesksed omadused, mis tähendab, et kõik liiga keerukad funktsioonid on kõrvale jäetud. Kogu meie loomingu kasutamine ja vaatamine peab olema intuitiivselt nauditav ja pakkuma puhast sõidurõõmu.
03

INTRIGEERIV ELEGANTS

Meie sõidukid paistavad silma ja panevad endale järele vaatama. Mida rohkem Sa vaatad, seda enam köidavad Sind elegantne kere, kaunid detailid ja julge visuaalne väljendusviis. Räägivad ju meie disaineridki nn visuaalsetest rännakutest.

LEGENDAARSED DISAINIOMADUSED

ESMAKLASSILINE VÄLIMUS

ÄRATUNTAV ÜHE HETKEGA

Meie legendaarse radiaatorivõre kuju on endine, kuigi aja jooksul on seda kogu meie mudelivalikus – kuhu nüüd on lisandunud esindusmudel, kompakt-linnamaastur LBX – töödeldud mõnevõrra erinevalt. LBX-i radiaatorivõre on disainitud veidi teisiti ja see annab esiosale uue, värske välimuse, kuid on siiski äratuntavalt lexuslik. Kuju poolest on kõik sõidukid voolujoonelised, läbimõeldud aerodünaamikaga ja kumerustega, mis meenutavad meie nimetähte L. L-kujulistel signatuurtuledel on mitu tehnoloogilist uuendust.
DETAILIDENI TÄPNE

ILUS NII SEEST KUI KA VÄLJAST

Järgmisel korral Lexusesse istudes võta aega selleks, et imetleda salongi kaunistavaid kaunilt tepitud õmblusi. Tepingud on täpsed ning loovad kauni kontrasti auto näidikute ja armatuurlaua elementide tipptasemel tehnoloogiaga. Nende lihtsus ja elegants ei reeda kuidagi seda, kui raske oli neid luua.
RANGEIMAD STANDARDID

TÄHELEPANU DETAILIDELE

Me ei tee tippklassi kvaliteedini jõudmiseks mingeid järeleandmisi. Meie asjatundlikud proovisõitjad pööravad erilist tähelepanu pisiasjadele ja takumi-meistrid läbivad kõige rangemad katsed, et saaksime veenduda nende erakordsetes oskustes.

ENESEKINDLUS TÄNU UUSIMALE TEHNIKALE

JULGEMAD VALIKUD

Imelised kogemused ei sünni seni tuttavast või sarnasest. Need sünnivad soovist teistest erineda ning teha julgeid ja enesekindlaid valikuid. Siit pärinebki meie disainisuunitlus, sest julge disain loob unustamatuid kogemusi.

OTSUSEKINDLA VÄLIMUSE LOOMINE

Käsikäes julge disaini suunitlusega oleme LBX-i kujundamisel kohandanud ja edasi arendanud Lexuse legendaarset otsusekindlat välimust. Sõidukile annavad värske ja efektse ilme ühtlustatud radiaatorivõre, madalam mootorikate ja väljendusrikkad esituled. Samas on Lexus selles üdini lexusliku disainiga esindusmudelis endiselt eksimatult äratuntav. Kompaktne linnamaastur LBX on ootamatult võimas ja elegantne.