1. Discover Lexus
  2. Luxury Standard
Kiirtee
IMELINE KOGEMUS

LUKSUSLIK STANDARD

1989. aastal müügile tulnud LS kehastas meie pühendumist käsitööle ja tippkvaliteedile ning muutis pöördeliselt inimeste ootusi luksusautode suhtes. Tutvu meisterlikkuse, läbimõelduse ja mugavusega, mis muudavad LS-i ainulaadseks.

STANDARDI SEADMINE


Käsitöö, hoolikuse ja pühendumise sümbolina eristub LS viimase kui detaili poolest. Meelierutav võimsus, visionäärlikud uuendused ja traditsiooniline tehnika on täiuslikus tasakaalus, pakkudes Sulle ainulaadset ning haaravat sõidukogemust.

LS on igas mõttes täiuslik ning seab tõelisele käsitööle ja esmaklassilisele kvaliteedile kogu Lexuse tootevalikus uued standardid.

LUKSUSLIKU AUTO KOGEMUS

TÄIUSLIK TERVITUS

Omotenashi on jaapanlik mõtteviis, mis keskendub külalislahkusele ja innustas meid looma LS-i ehk maksimaalselt luksuslikku sõidukit. LS tervitab Sind personaalselt, valgustades uksekäepidemed ja tõustes kolme sentimeetri võrra kõrgemale, et saaksid mugavalt siseneda.

VÄLJENDUSRIKAS

JAAPANIST INSPIREERITUD

LS-i uus polstrilahendus inspireeris ühendama traditsioone ja tipptasemel tootmist. Käsitsi volditud uksepaneelid on saanud inspiratsiooni origamist, mustast ja hõbedasest riidest nishujin’i ning haku uksepaneelid aga simulatsioonikunstist.

KÄSITÖÖKUNST

TAKUMI-KÄSITÖÖ

LS-i laitmatu kvaliteedi ja täiuslike õmblustega nahkistmed on takumi-käsitöö musternäide. Saadaval on kolm nahavarianti: Smooth, Semi-Aniline, L-Aniline. Lisaks kuulub LS-i Premium-paketti ning standardsetesse takumi-varustustasemetesse nahast ja puidust elementidega rooliratas.

LÕÕGASTAV SÕIT

KIRIKO-KLAASIKUNST

Jaapani traditsioonilise käsitöö tõlgendusena tähistab sõna „kiriko“ käsitsi lõigatud klaasi kunstitehnikat, mis on pärit enam kui 200 aasta tagant.

Valguse ja varju igapäevane taevalik mäng inspireeris meid tegema koostööd tunnustatud kiriko-klaasikunstnikuga. Imeline tulemus? Käsitööna valminud ornamentpaneel, mis tervitab juhti ja kaassõitjaid rahustavalt maheda atmosfääriga ning on tõeliselt muljetavaldav.

TUNNE ENNAST AUTOS NAGU KODUS

KÄSITÖÖNA LOODUD MUGAVUS

Taas Jaapani omotenashi-külalislahkuse põhimõttest inspireeritud LS-i salong lausa kutsub enda rüppe aega veetma. Reisijaid ümbritsevad läbimõeldud detailid ning salong reageerib juhi vajadustele kiiresti ja intuitiivselt, keskendudes üldisele sõidukogemusele. Luksuse uut standardit luues teadsime, et terviklik lähenemisviis on ülioluline.
LÕÕGASTAV SÕIT

LUKSUSLIKUD TAGAISTMED

LS-i tagaistmel istuvad reisijad saavad nautida maksimaalset mugavust. Enda sirutamiseks võid valida lõõgastusasendi, milles iste pikeneb automaatselt, et Su jalgu toetada. Ühtlasi liigub iste mugava 48° nurga alla – see kaldenurk valiti välja eri kehatüüpidega tehtud põhjalike katsetuste käigus.

Väsimuse vähendamiseks ja mõnusama lõõgastuse pakkumiseks on LS-i mõlemad tagaistmed saadaval hästi läbimõeldud massaažifunktsiooniga, mis töötati välja koostöös Jaapani shiatsu-massaaži asjatundjaga. Massaažifunktsiooni surve ja rütm pakuvad sügavat rahulolutunnet ning on värskendavalt ainulaadsed.

REVOLUTSIOONILINE SÕIT JÄTKUB

ÜLILUKSUSLIK LM

Ühest revolutsioonilisest sõidukist järgmiseni kulgeval teekonnal on LM Lexuse luksusliku sõidu järgmine samm. Professionaalsele autojuhile mõeldud hübriidajamiga LM-is on ühendatud kahe mootorisüsteemi parimad omadused ja see muudab iga sõidu esmaklassiliseks. Täielikult taha kallutatavate istmete ja 14-liitrise külmiku, kokkupandavate istmelaudade ning kõrge eraldusvõimega meelelahutussüsteemiga LM hellitab reisijaid imelise sõiduelamusega.