1. Owners
  2. Connected Services & Multimedia
  3. Lexus Link
Kiirtee
SEOTUD TEENUSED JA MULTIMEEDIA

LEXUS LINK

Mobiilirakendus Lexus Link võimaldab Sulle juurdepääsu erinevatele aega, raha ja närve säästvatele teenustele.

ÜHENDA ENNAST TULEVIKUGA

Muuda oma Lexus ühendatud autoks. Lexus Linki äpp võimaldab sujuvat ligipääsu sellistele teenustele nagu "Leia minu auto", "Uksest ukseni", "Reisiplaneerija" ja "Elektroonilised hoolduse meeldetuletused". 

MIS ON LEXUS LINK?

 

Lexus Link ühendab Sinu auto. See mobiilirakendus pakub juurdepääsu erinevatele teenustele, näiteks oma auto leidmine, viimase teelõigu jalgsi või ühistranspordiga läbimise teejuht, reisiplaneerija ja elektroonilised hooldusmeeldetuletused. Alustada on lihtne. Registreeru My Lexuse kasutajaks, laadi rakendus alla ja saadki juba võimalustega tutvuda. Lexus Link on praegu saadaval mitmetel 2019. aasta või hilisematel mudelitel.

LEXUS LINK

SIHTKOHA EDASTAMINE

Et teekonna alustamine kulgeks ladusalt, saad planeerida marsruudi juba enne toast väljumist. Rakendus Lexus Link saadab sihtkoha andmed otse Lexuse navigatsioonisüsteemi.
Lexus Link

AUTOST UKSENI

Kas läbid teekonna viimase osa jalgsi? Saada teejuhised navigatsioonisüsteemist otse mobiilirakendusse, et kogu teekond kulgeks sujuvalt ja lihtsalt.
LEXUS LINK

OMA AUTO LEIDMINE

Leia oma Lexus üles ka tihedalt autosid täis parklast. Lexus Link aitab tuvastada auto asukoha ning jagada seda ka teistega, kes seda vajavad.
LEXUS LINK

SÕIDUANDMETE ANALÜÜS

Uuri lähemalt oma sõitude ajalugu. Lexus Link võimaldab vaadata sõidu tõhusust ja stiili iseloomustavaid andmeid, sh kiirust, kiirendust, pidurdust ja läbisõitu.
LEXUS LINK

ÕPI TUNDMA OMA HÜBRIIDSÕIDUKIT

Funktsiooniga Hybrid Coaching saad soovitusi, kuidas parandada oma sõidustiili ja suurendada elektrijõul läbitud kilomeetrite arvu. Nii saad hoida kokku kütusekuludelt ja samal ajal säästa keskkonda.
LEXUS LINK

KAUGJUHITAV LAADIMINE

Rakenduse Lexus Link abil saad mobiilis hoida silma peal oma UX 300e laadimistasemel ja sõiduulatusel ning infot sellest, kas sõiduki aku vajab laadimist. Kodus laadides saad näha aku laadimistaset mugavalt toast lahkumata. Võid ka seadistada taimeri, mille abil võid olla kindel, et aku on enne sõidu alustamist täielikult laetud.

* Saadaval ainult UX 300e mudelil.

LEXUS LINK

KAUGJUHITAV KONDITSIONEER JA JÄÄSULATAJA

See funktsioon võimaldab kontrollida kliimat ja sulatada UX 300e esiklaasi kodust või kontorist lahkumata. Lisaks saab konditsioneeri ajastada tööle enne planeeritud väljumisaega, et sõidu alustamine oleks võimalikult mugav. Jääsulatajat on võimalik sisse lülitada ka kaugjuhtimisega.

* Saadaval ainult UX 300e mudelil.

LEXUS LINK

TÄIUSTATUD ÜHENDUVUS

Lisaks EV-ga seotud funktsioonidele aitab Lexus Link broneerida ka Sinu UX 300e hooldust või kasutada autole jagamise funktsiooni, mille abil saab planeeritud puhkus- või ärireisi edastada mugavalt oma autosse. Lisafunktsioonide abil on näiteks võimalik saada ka juhiseid, kuidas jõuda pärast parkimist jalgsi või ühistranspordiga lõppsihtkohta, ning leida pargitud auto. Sõiduanalüütika funktsioon annab aga ülevaate kõikidest sõitudest ja võimaldab eristada ärisõite.

* Saadaval ainult UX 300e mudelil.

LEXUS LINK

LEIA LAADIMISJAAM

Tegemist on kõikide elektriauto kasutajate jaoks äärmiselt olulise funktsiooniga, mis aitab kiiresti leida laadimisjaamu üle Euroopa. Laadimisjaama jõudmisel saab laadimise alustamiseks tuvastada ennast Lexus Link äpi või RFID-kaardi abil. Läbipaistvuse huvides saad kasutajana igakuise ülevaate oma laadimisseanssidest.

* Saadaval ainult UX 300e mudelil.

 

Muuda hooldus lihtsamaks. Järgmise teeninduse saab rakenduses Lexus Link broneerida vaid loetud sekunditega, olenemata asukohast.

Tänu sõiduki tegelikul läbisõidul põhinevatele hooldusmeeldetuletustele ei jää ükski teeninduskord vahele. Nii püsib auto alati parimas võimalikus korras.

Tagame Sulle kui Lexuse omanikule alati tasemel klienditeeninduse. Oled valinud oma autoks Lexuse ja seega teame, et Sul on kõrged ootused.

Ühenda kuni kümme erinevat seadet oma auto Wi-Fi-ga ja jälgi andmemahu kasutamist äpist.

Hoia pilk peal oma auto 12V aku laadimistasemel.

Teavitab valitud hädaabikontakte vastavalt liiklusõnnetuse raskusastmele.

LEXUS LINK

Laadi rakendus alla