1. Uued autod
  2. RX
  3. Ülevaade
Kiirtee

RX Comfort

SUV 5-ust

Lexus RX
Hind alates
81 600 €
  • 19-tollised 5 laia kodaraga eritöötlusega valuveljed, rehvid 235/60 R19
  • Esituled, kolmekordne LED
  • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
1.1 - 1.2 l/100 km
25 - 27 g/km
2.5 Lexus Plug-in Hybrid

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Read timed out

Suurepärased omadused

LEXUSE KOLMANDA PÕLVKONNA OHUTUSSÜSTEEM SAFETY SYSTEM+

Uhiuues RX-is on kasutusel kolmanda põlvkonna ohutussüsteem Lexus Safety System+, mis sisaldab aktiivseid ohutus- ja juhiabisüsteeme, ning täiustatud ja lisafunktsioonid, mis parandavad ohutust. Nende hulgas on proaktiivne sõiduabi koos rooliabi ja uue juhimonitoriga, mis jälgib juhi väsimuse ja tähelepanu hajumise märke. Lisaks määrab ennetav sõiduabi Proactive Driving Assist esikaamera abil kurvi nurga ja reguleerib kurvile lähenedes roolimisjõudu.

VOOLUJOONELINE KERE / ISELOOMULIK RADIAATORIVÕRE / KOLME LED-LAMBIGA TULED

Elektrifitseerimisega võtsid meie disainerid vastu väljakutse disainida uusimale RX-ile uus voolujooneline kere. Iseloomulik radiaatorivõre on nüüd paremini auto esiosaga integreeritud ja rõhutab elektrifitseeritud võimsuse tunnetust ja madalat raskuskeset. Kompaktsemad ja kitsamad esituled, õhuvõtuavad ja laiem rööbe (15 mm) rõhutavad stabiilset ja jõulist ilmet. Kolme projektoriga LED-esituled on voolujoonelisemad, teravamad ja horisontaalsemad ning koos automaatsete kaugtulede süsteemiga BladeScan® Adaptive High-Beam System (AHS) mõjuvad need oma läbimõeldud disainiga väga pilkupüüdvalt.

DIRECT4 / E-FOURI VÕIMSUSJUHTIMINE

RX 500h jõujaotust juhib Lexuse eksklusiivne veojõukontrollisüsteem DIRECT4. See tasakaalustab igasuguses sõiduolukorras pidevalt esi- ja tagatelje võimsust ja pöördemomenti ning teeb seda täpsemalt, kui ükski mehaaniline süsteem kunagi suudaks. DIRECT4 võimaldab teed ja rooliratast paremini tunnetada ning tagab suurel kiirusel parema juhitavuse ja suurepärase sõidudünaamika. Uutel mudelitel RX 350h ja RX 450h+ pakutavat elektrilist nelikveosüsteemi E-FOUR on täiendatud nii, et 40 kW tagumine elektrimootor on alati töös ja võimaldab suuremat pöördemomenti ning paremat haarduvust.

RX-i GALERII

360° vaade

Täisekraan Sulge