1. Electrified
  2. Experience electrified
Kiirtee
LEXUS ELECTRIFIED

LEXUS ELECTRIFIED KOGEMUS

OLULINE ON SEE, KUIDAS SA ENNAST TUNNED

Lexus on 15-aastase elektritehnoloogia kogemusega valdkonna teerajaja, kelle järjepideva arendustöö tulemusena valmivad põnevad, efektiivsed ja vastupidavad sõidukid. Äärmiselt vaiksed jõuallikad võimaldavad jõulist sõidukogemust, säästes samal ajal keskkonda. Maailmatasemel tehnoloogia muudab kõik sõidud turvaliseks, sujuvaks ja luksuslikuks. Järgmine põlvkond on kohal ja see on suurepärane. 

Täiselektriline

Uus täiselektriline Lexus

Täiesti uuele e-TNGA platvormile ehitatud Lexus RZ on loodud pakkuma suurepärast kogemust, mis oleks BEV-sõidukite uus standard. Sõiduk kombineerib Lexuse mugavuse muljet avaldava jõudlusega. 
Pistikhübriid

Avasta uus NX

Tunne rohkem igal hetkel koos uue põlvkonna Lexus SUV-ga. Uus NX on silmapaistva disaini, erksa jõulisuse ja innovaatiliste omadustega pistikhübriid, mis pakub oma klassi juhtivat efektiivsust. 
Iselaadiv hübriid

UUS ES 300h

Tutvu lähemalt iselaadiva Lexuse hübriidiga, mis köidab pilku iga nurga alt. Elegantsus ja mugavus ühes erakordses sõidukis. 
Tunne rohkem igal hetkel

Koge uhiuut nx-I

Takumi meistrid

Meie elektrisõiduki ülimoodne tehnoloogia on ühendatud Takumi käsitöömeistrite traditsioonidega. Igal pool võib märgata äärmiselt hoolikat tähelepanu detailidele – alates spetsiaalsetest värvitöödest kuni elektriliste komponentide kokkupanekuni. 

Sinu põnev teekond saab alguse mugavatest käsitsi õmmeldud nahkistmetest, mis on inspireeritud sashikost ehk traditsioonilisest Jaapani teppimistehnikast, mis annab polsterdusele tugevuse ja omanäolise stiili. 
 
Enne kui sõiduk jõuab Sinu juurde, kontrollitakse seda mitu korda. Elektrifitseerimise ajastu pakub aegumatut kvaliteeti. 

Valdkonna juhtiv tehnoloogia

Alates meie esimese luksussedaani turuletoomisest üle 30 aasta tagasi on Lexusest saanud erakordse disaini, kvaliteedi ja meisterliku käsitöö sünonüüm. Oleme ka luksusautode elektrifitseerimise teerajaja ning juht. 

Lexus on üle 15 aasta loonud maailmatasemel tehnoloogiat, et parandada juhi kogemust ja tuua kasu ühiskonnale tervikuna. Elektritehnoloogia teerajajana on tehtud olulisi läbimurdeid, näiteks kaheastmeline reduktor ja mitmeastmeline hübriidsüsteem, mis loovad uue standardi täiselektrilise tuleviku jaoks.

 

Ideeauto lf-z electrified

Uus ideeauto LF-Z Electrified tutvustab sõiduomadusi, stiili ja tehnoloogiaid, mille Lexus plaanib ellu viia 2025. aastaks. Lexus Driving Signature kontseptsiooni täiustamise käigus ühendab see sõiduk jõulisemate masinate arendamise kogemuse ja uued võimalused, mida loovad elektrilised jõuallikad. See annab juhile erakordse reageerimisvõime ja tunde, et ta on oma autoga täielikult ühendatud. 

Kõike seda annavad edasi uudne tehnoloogia ja spetsiaalne EV-platvorm. See sisaldab muljet avaldavat jõudlust tänu aku ja elektrimootori ideaalsele asukohale. DIRECT4 nelikveotehnoloogia tagab seejuures suurepärase liikuvuse. Peagi on saadaval ka Lexuse täiustatud info- ja meelelahutussüsteemid.