1. Uued autod
 2. UX
Kiirtee
Hind alates
44 200 €
Kütusekulu
0 - 5.7 l/100 km
CO₂
0 - 129 g/km
Uusima Lexus UX-iga sõitmine on midagi palju enamat kui lihtsalt liikumine. Kõikjal Sinu ümber on silmapaistvad tehnilised saavutused alates Lexuse viienda põlvkonna iselaadivast hübriidajamist kuni ülijäiga šassii ja täiustatud vedrustuseni. Auto mootori müratu töö, sujuv ühtlane kiirendus ja täpne erksus linnatänavatel on võrratud. Ka UX-i salongis oleme teinud palju täiendusi. Uute viimistlus- ja polsterdusvalikute hulgas on saadaval ka takumi-käsitööna valminud nahavaba salongiviimistlus. Täiesti eriline sõiduelamus! Sõida täiustatud UX 300h luksusliku kompaktse linnamaasturiga ja mõistad, mida me silmas pidasime.
Kuumakse alates 397 €*
Intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR*
Tasuta talverataste komplekt

UX 300h F SPORT Design

UX-i GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Lexuse esindusega.

SÕIDUOMADUSED

 • LEXUS DRIVING SIGNATURE

  Uus iselaadiv hübriid on ökonoomsem ja keskkonnasäästlikum kui traditsioonilised kompaktsed linnamaasturid ning paistab silma oma erakordse sujuvuse ja peaaegu müratu sõidu poolest. Lexusele omase sõiduelamuse saavutamiseks testiti UX 300h linnamaasturit mitu kuud sama Lexuse takumi ehk meisterjuhiga, kes aukartustäratavast LC kupeest kõik välja võlus. Tulemuseks on sportlikkus, mida kompaktmaasturilt ei oskakski oodata.

 • LEXUSE 5. PÕLVKONNA ISELAADIV HÜBRIID 

  UX 300h jõuallikaks olev uus iselaadiv hübriidajam saab energia ülitõhusalt 2,0-liitriselt bensiinimootorilt ja võimsalt elektrimootorilt, suurendades süsteemi võimsuse näitajani 199 DIN hj. Tänu esmaklassilisele kütusesäästlikkusele ja elektri jõul sõitmisele – ei mingeid probleeme sõiduulatusega! – on kiirendus uue liitiumioonakuga nüüd veel kiirem ja sujuvam. Kohaltvõtul ja väiksemal kiirusel töötab UX 300h võimsa eesmise elektrimootori jõul (ja nelikveolistel mudelitel tagumise elektrimootoriga). Sellel ajal saad nautida täiselektrilist sõitu.

 • TÄIUSTATUD HÜBRIIDI KÄIGUKAST-PEAÜLEKANNE

  See uus hübriid-jõuülekanne ühendab bensiinimootori elektrimootori/-generaatoriga ja on tervelt 25% väiksema sisehõõrdumisega kui eelmised Lexuse süsteemid, saavutades sel moel esmaklassilise kütusesäästlikkuse, mürataseme ja sõiduomadused. Funktsioon Sequential Shiftmatic annab kuueastmelise mootorpidurduse võimaluse ning käsikäigukastiga sarnaneva käiguvahetustunde. Käigukastpeaülekande kaalu on samuti 20% vähendatud.

Uus liitiumioonaku on kompaktsem ja kergem, kuid 15% võimsam kui eelmine nikkelmetallhüdriidaku. Tulemuseks on suurepärane kiirendus ja kütusesääst. Aku asukoht UX 300h tagaistme all muudab pakiruumi tunduvalt suuremaks ning toob ka sõiduki raskuskeskme allapoole.

Täiustatud E-FOURi nelikveosüsteem koos 30 kW elektrilise tagamootoriga parandab teel püsimise võimet ja sõiduomadusi keerulistes oludes. Juhitavuse parandamiseks võimaldab uus elektroonilise käiguvahetusega mehhanism meeldivat ja kiiret tööd. Veojõu sujuv jaotus esi- ja tagasilla vahel tagab stabiilsema sõidu isegi tõusudel või lumistel teedel ning kütusekulu on seejuures väiksem kui tavalistel nelikveosüsteemidel.

JULGE DISAIN

 • ILU JA FUNKTSIONAALSUS

  Lexuse disainerid on näinud kõvasti vaeva, et luua silmatorkav luksuslik kompaktne linnamaastur, millel on meeliköitev dünaamiline välimus. Nende pingutuste tulemused paistavad silma ka pisidetailides, nagu LED-tagatuled, mille stiilne aerodünaamika annab aimu suurepärastest sõiduomadustest ja tippklassi juhitavusest. Siin on ühendatud ilu ja funktsionaalsus ning see on UX 300h põhiolemus. Nüüd ka pilkupüüdvas Sonic Copperi toonis saadaolev UX püüab pilke rohkem kui kunagi varem. Selle dünaamilist, elegantset välimust rõhutavad sportlikud 18-tollised valuveljed ning rattakoobaste kerevärvi liistud.

 • F SPORT / F SPORT Design

  Uued värvivalikud muudavad UX-i meeliköitvamaks kui eales varem. UX-i värvivalikusse lisavad uut särtsu Sonic Copper, Sonic Titanium ja Sapphire Blue koos musta katuse, mustade piilarite ja mustade katusekaartega – mudelitel F SPORT ja F SPORT Design on need saadaval vaid lisavarustuses.

 • 17-TOLLISED VENTILEERIVAD VELJED AERO

  Nendel musta või metallikhõbedast värvi ventileerivatel velgedel on mõlemal pool kodaraid labad – Lexuse jaoks esimest korda. Laba kuju põhineb Gurney labal, mis paigaldatakse vormel 1 võidusõiduautode tagatiivale, et reguleerida õhuvoolu ja tekitada sobivaid keeriseid, mis suurendavad survejõudu. See uuenduslik veljekonstruktsioon võimaldab kindlamat sõitu – tagab stabiilse pidurdusvõime, tõhustab jahutust ja vähendab turbulentsi.

Esituledel on kompaktsed kolme prožektoriga LED-moodulid ja L-kujulised päevatuled, millel on Lexusele iseloomulik nooleotsa kuju. Need mitmesugusteks ilmastikuoludeks mõeldud tuled aitavad tagada hea vaatevälja isegi udu korral.

UX 250h tagalaternaplokil on täiustatud disain, mis on ühtlasi nii pilkupüüdev kui ka aerodünaamiliselt tõhus. Laternasse integreeritud „uimed“ vähendavad õhusurve muutusi umbes 16%, aidates kaasa auto tagaosa suurepärasele stabiilsusele nii kurvides kui ka külgtuules. Iseloomuliku välimuse saamiseks moodustavad 120 valgusdioodi ühe pideva valgusjoone, mis kitseneb keskpunkti suunas ja on kõige kitsamas kohas 3 mm lai.

UUENDUSLIK TEHNOLOOGIA

 • ELEKTRILINE TAGALUUK

  Et UX 300h pakiruumi oleks võimalikult mugav kasutada, on see elektriline ja avatav käte abita. Pakiruumi avamiseks ja sulgemiseks peab nutikas võti Sinu juures olema ja Sa pead jalga tagumise põrkeraua all asuva anduri ees viibutama.

 • KLIIMASEADE S-FLOW / KLIIMAHALDUR

  Kliimaseade S-Flow haldab nutikalt Sinu UX-i sisekliimat ja reguleerib seda välisolude järgi, tagades suurepärase mugavuse ja säästes kütust. Kliimaseade võib näiteks tuvastada, missugused istmed on hõivatud, ja reguleerida sisekliimat selle järgi. Kliimahaldur eraldab ka väikseid nanoe™ X-osakesi, aidates hävitada viiruseid ja baktereid ning vähendada lõhnu. Ühtlasi niisutab see ka sõitjate juukseid ja nahka.

 • MARK LEVINSON®-i 13 KÕLARIGA AUDIOSÜSTEEM

  UX 300h on varustatud Mark Levinson®-i 13 kõlariga audiosüsteemiga Premium Surround Sound, mille võimsus on 915 vatti ja heli erakordselt kvaliteetne. Süsteemi iga elektrikomponendi jaoks taotleti ideaalset konstruktsiooni, et saavutada heli lineaarmoonutus (THD, signaali moonutuse näitaja) 0,1% või vähem. Süsteem sisaldab 12 kanaliga (8 kanalit kasutatud) D-klassi võimendit, koormusel 4 Ω on iga kanali väljundvõimsus 150 W. Selline suur võimsus võimaldab suuri kõlareid täpselt reguleerida ja luua selge ning võimsa helipildi.

Lexus Link+ multimeediasüsteem kasutab Sinu kaartide ja liiklusandmete korrapäraseks värskendamiseks pilvenavigatsiooni. Uue multimeediasüsteemi kasutamine on kiirem ja lihtsam, sellel on parem lahutusvõime nii 8-tollise (Lexus Link Connect koos pilvenavigatsiooniga) kui ka suure, 12,3-tollise puuteekraani (sisseehitatud navigeerimisfunktsiooniga Lexus Link Pro) puhul. Lisaks funktsioonidele, nagu huvipunktide otsing, sisaldab süsteem ka elektroonilist omaniku käsiraamatut. Liiklemise hõlbustamiseks on saadaval sellised teenused nagu reaalajas liiklusteave, ilmaennustused ning parkimiskohtade ja tanklate otsing.

 

UX 300h linnamaasturil on lisaks ka täiustatud 12,3-tolline täisdigitaalne näidikupaneel. Näidikute paigutus ja esiletõst muutuvad valitud sõidurežiimi järgi ning neid saab kohandada.

Tere tulemast rakendusse Lexus Link – uude ühenduvuse maailma, mis on loodud täiendama meie ainulaadset omotenashi-klienditeenindust. Selle nutikad ja kohandatud funktsioonid aitavad Sul reisi planeerida, parkimiskohti leida, hooldust planeerida või isegi oma sõidustiili parandada. UX-iga liigeldes saad kasutada nutikaid digiteenuseid.

 

 •  Sõiduanalüüs: jälgib Sinu sõite ja sõidustiili ning võimaldab salvestada töösõite.
 • Hübriidisõidu juhendamine: aitab UX 300h-ga tõhusamalt sõita.
 • Leia minu auto: otsib Sinu Lexuse üles ja juhatab Sind selle juurde tagasi.
 • Jaga autoga: võimaldab Sul planeerida marsruuti mõnes muus seadmes ja saata selle oma Lexusele, samas kui funktsioon „Autost ukseni“ juhatab Sind jalgsi lõppsihtkohta.
 • eCare: saad hallata oma UX-i teenindust ja hooldust.
 • Hoiatustuled: selgitab iga hoiatustule tähendust ning toiminguid, mida peaksid tegema.
 • Sõiduki olek: teavitab Sind, kui oled jätnud autoaknad lahti või unustanud esituled välja lülitada. Lisaks saad vaadata, kas auto on lukus.
 • Akuteave: jälgib Sinu auto 12 V aku laetuse taset.
 • Kliimaseadme kaugjuhtimine: kõigis UX-i versioonides on olemas kliimaseadme, roolisoojenduse, istmesoojenduse ja salongi temperatuuri kaugreguleerimise võimalus.
 • Kaugfunktsioonid: saad mugavalt toas olles kaugjuhtimise teel sulatada esiklaasi, aktiveerida ohutuled ning avada ja sulgeda UX-i luku.

Sõiduki andmed projitseeritakse värviliselt otse tuuleklaasile. Tuuleklaasinäidiku 260 × 97,5 mm suurune ekraan võimaldab juhil ilma pilku teelt pööramata vaadata selliseid andmeid nagu navigeerimisjuhised, helisüsteemi seaded või turvafunktsioonid.

OHUTUS

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + / NCAP-i 5 TÄRNI

  UX 300h on varustatud täiustatud aktiivohutus- ja juhiabisüsteemidega, mis on koondatud ohutussüsteemi Lexus Safety System + uusima põlvkonna ohutuspaketti. Olemas on näiteks juhi jälgimise funktsioon, mis kontrollib juhil väsimusmärke, ja proaktiivne sõiduabi, mis piduri ja rooli abil hoiab ohutut vahet teiste liiklejate ja objektidega.

  UX on saanud NCAP-i testis viietärnise hinnangu ning sõiduki standardvarustuses on 8 turvapatja. Teiste liiklejate ohutus on oluline ka sihtkohta jõudes: ohutu väljumise abi annab kaassõitjaile esi- ja tagauste avamisel märku, kui tagant läheneb auto või jalgrattur.

 • KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM / OHUOLUKORDADE ROOLIMISABI

  Silmapaistvad tulemused EuroNCAP-i haavatavate liiklejate kaitse testis on tõendus sellest, et Lexus Safety System + (kõigi UX-ide standardvarustuses) on oma tunnustatud mainet väärt.

  Lexuse täiustatud kokkupõrke ennetussüsteem aitab avariisid veel paremini vältida, näiteks vasak- ja parempöörete tegemisel ning ettesõitmise korral. Kui üritad vältimatu kokkupõrke korral jalakäijast mööda põigata, aitab ohuolukordade roolimisabi Sul rooli nii liigutada, et UX 300h stabiilsus paraneks ja et Sa ei kalduks sõidurajalt kõrvale.

 • DÜNAAMILINE RADARIGA KIIRUSHOIDIK / LIIKLUSMÄRKIDE JÄLGIMISE SÜSTEEM

  Süsteem kasutab eessõitva sõiduki tuvastamiseks ja sobiva pikivahe hoidmiseks millimeeterlaineradarit ja kaamerat. Kui eessõitev sõiduk peatub, peatub ka UX 300h. Kui eesolev sõiduk hakkab uuesti liikuma, jätkad ka Sina liikumist. Kiirushoidik tunneb kiiresti ära ettereastuva sõiduki ning järgib koos sõiduraja hoidmise abisüsteemiga kurvides loomulikku sõidujoont. Liiklusmärkide jälgimise süsteem tunneb ära liiklusmärgid ja annab Sulle väärtuslikku infot. Kui see on ühendatud dünaamilise radariga kiirushoidikuga, saab auto kiirust reguleerida vastavalt liiklusmärkide jälgimise süsteemi tuvastatud piirangule.

UX 300h lisavarustusse kuuluv kohanduvate kaugtulede süsteem ei pimesta teisi liiklejaid. See tuvastab esiklaasi ülaosas paikneva kaameraanduriga eesolevate sõidukite tuled ning optimeerib automaatselt esitulede valgusjaotust, et valgust mitte otse eessõitvatele või vastutulevatele liiklejatele suunata. Esituledes olevad 11 sõltumatut LED-elementi lülituvad vastavalt olukorrale sisse või välja, et valgustada erinevaid alasid auto ees ja ümber.

LEXUS UX JOY CROOKES

LEXUS TEEB OMA UX-I KAMPAANIAS KOOSTÖÖD MUUSIKU JOY CROOKESIGA

PROOVI, MIS TUNNE ON SÕITA UX-IGA

Broneeri proovisõit Lexus UX-iga ja koge tõeliselt nauditavat sõitu.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

5 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • UX - Comfort - SUV 5-ust

  UX Comfort

  SUV 5-ust
  • +
   17-tollised valuveljed, mustad, viie laia kodaraga, 215/60 R17 rehvid
  • +
   Kombineeritud tagatuled, LED
  • +
   Päevatuled (DRL), LED

  Vali mootor

  e-CVT | Esiveoline

  Alates

  44 200 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5 - 5.3 l/100 km
  • CO₂
   113 - 119 g/km
 • UX - F SPORT Design - SUV 5-ust

  UX F SPORT Design

  SUV 5-ust
  • +
   18-tollised valuveljed, F SPORT, 225/50 RF18 rehvid
  • +
   Kombineeritud tagatuled, LED
  • +
   Päevatuled (DRL), LED

  Vali mootor

  e-CVT | Nelikveoline

  Alates

  50 700 €

  e-CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.6 - 5.7 l/100 km
  • CO₂
   127 - 129 g/km
  e-CVT | Esiveoline

  Alates

  49 100 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.2 - 5.3 l/100 km
  • CO₂
   117 - 119 g/km
 • UX - Premium - SUV 5-ust

  UX Premium

  SUV 5-ust
  • +
   Kombineeritud tagatuled, LED
  • +
   Küljepeeglid, elektriliselt ja automaatselt kokkuklapitavad
  • +
   Päevatuled (DRL), LED

  Vali mootor

  e-CVT | Nelikveoline

  Alates

  52 800 €

  e-CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.6 - 5.7 l/100 km
  • CO₂
   126 - 129 g/km
  e-CVT | Esiveoline

  Alates

  51 200 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.2 - 5.3 l/100 km
  • CO₂
   117 - 119 g/km
  Automaatne | Esiveoline

  Alates

  61 900 €

  Automaatne | Esiveoline
  • Kütusekulu
   0 - 0 l/100 km
  • CO₂
   0 - 0 g/km
 • UX - Luxury - SUV 5-ust

  UX Luxury

  SUV 5-ust
  • +
   Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  • +
   Kombineeritud tagatuled, LED
  • +
   Küljepeeglid, elektriliselt ja automaatselt kokkuklapitavad

  Vali mootor

  e-CVT | Nelikveoline

  Alates

  57 900 €

  e-CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.6 - 5.7 l/100 km
  • CO₂
   127 - 129 g/km
  Automaatne | Esiveoline

  Alates

  69 100 €

  Automaatne | Esiveoline
  • Kütusekulu
   0 - 0 l/100 km
  • CO₂
   0 - 0 g/km
 • UX - F SPORT - SUV 5-ust

  UX F SPORT

  SUV 5-ust
  • +
   18-tollised valuveljed, F SPORT, 225/50 RF18 rehvid
  • +
   Kombineeritud tagatuled, LED
  • +
   Küljepeeglid, elektriliselt ja automaatselt kokkuklapitavad

  Vali mootor

  e-CVT | Nelikveoline

  Alates

  61 250 €

  e-CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.6 - 5.7 l/100 km
  • CO₂
   128 - 129 g/km
Mudeli funktsioonid sõltuvad varustustasemest.
Hind sisaldab kuvatava värvi hinda.

Vaata lisaks

* Pakkumine kehtib kuni 30.09.2024.
Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.34% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 41 000 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 34 850.01 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.03.2024 oli 3 kuu Euribor 3.882%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 30 211.25  €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Lexus Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.