1. Uued autod
 2. UX
 3. Ülevaade
Kiirtee

UX F SPORT

SUV 5-ust

UX - F SPORT - SUV 5-ust
Hind alates
55 600 €
 • 18-tollised valuveljed, F SPORT, 225/50 RF18 rehvid
 • Eesmine kaitseraud, F SPORT
 • Eesmised udutuled, LED
6 - 6.1 l/100 km
136 - 137 g/km
2.0 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

 • LEXUSE 4. PÕLVKONNA ISELAADIV HÜBRIID

  UX 250h jõuallikaks on Lexuse iselaadiv hübriidajam, mis arendab 184 DIN hj ja saab energia ülitõhusalt 2,0-liitriselt neljasilindriliselt ottomootorilt. Esiveo või nelikveoga E-FOUR saadaval süsteemil on kompaktne sillaga kokku ehitatud käigukast ja juhtseade, mis on loodud soojus- ja hõõrdumiskadude minimeerimiseks. Kasutatakse parendatud konstruktsiooni ja jahutussüsteemiga nikkelmetallhüdriidakut. 

 • F SPORT / F SPORT Design

  Uue värvkattega Sonic Platinum püüab UX pilke rohkem kui eales varem, sõiduki dünaamilist ja saledat välimust rõhutavad sportlikud 18-tollised kergmetallveljed ja rattakoobaste kerevärvi liistud. UX-i mudelisarjale lisab uut särtsu mudeli F SPORT Design stiilne F-võrgust esivõre ja efektne kahetooniline katus, mis omakorda rõhutab auto dünaamilist hoiakut.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + / NCAP-i 5 TÄRNI

  UX on varustatud uuendusliku ohutussüsteemiga Lexus Safety System +, mis sisaldab kokkupõrkeennetussüsteemi. Süsteem suudab nüüd jalakäijaid tuvastada ööpäev läbi ning  jalgrattureid päevasel ajal. Tänu sellele tagab UX oma klassi sõidukite seas parima turvalisuse ja on saanud mainekalt Euro NCAP-ilt viietärnise hinnangu. Lexus Safety System + sisaldab: kokkupõrkeennetussüsteemi koos jalakäijate tuvastamisega, dünaamilist radariga kiirushoidikut, liiklusmärgiabi, rajahoidmisabi, tulede automaatvahetust, ohuolukordade roolimisabi ja ristmikul pööramise abi.

UX-i GALERII

360° vaade

Täisekraan Sulge