1. Uued autod
 2. UX
 3. Ülevaade
Kiirtee

UX Comfort

SUV 5-ust

UX - Comfort - SUV 5-ust
Hind alates
44 200 €
 • 17-tollised valuveljed, mustad, viie laia kodaraga, 215/60 R17 rehvid
 • Kombineeritud tagatuled, LED
 • Päevatuled (DRL), LED
5 - 5.3 l/100 km
113 - 119 g/km
2.0 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Read timed out

 • LEXUSE 5. PÕLVKONNA ISELAADIV HÜBRIID

  UX 300h jõuallikaks olev uus iselaadiv hübriidajam saab energia ülitõhusalt 2,0-liitriselt bensiinimootorilt ja võimsalt elektrimootorilt, suurendades süsteemi võimsuse 199 DIN hj. Tänu esmaklassilisele kütusesäästlikkusele ja elektri jõul sõitmisele – ei mingeid probleeme sõiduulatusega! – on kiirendus nüüd tänu uuele liitiumioonakule veel kiirem ja sujuvam. Kohaltvõtul ja väiksemal kiirusel töötab UX 300h võimsa eesmise elektrimootori jõul (ja nelikveolistel mudelitel tagumise elektrimootoriga). Sellel ajal saad nautida täiselektrilist sõitu.

 • F SPORT / F SPORT Design

  Uued värvivalikud muudavad UX-i meeliköitvamaks kui eales varem. UX-i värvivalikusse lisavad uut särtsu Sonic Copper, Sonic Titanium ja Sapphire Blue koos musta katuse, mustade piilarite ja mustade katusekaartega – mudelitel F SPORT ja F SPORT Design on need saadaval vaid lisavarustuses.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + / NCAP-i 5 TÄRNI

  UX 300h on varustatud täiustatud aktiivohutus- ja juhiabisüsteemidega, mis on koondatud ohutussüsteemi Lexus Safety System + uusima põlvkonna ohutuspaketti. Olemas on näiteks juhi jälgimise funktsioon, mis kontrollib juhil väsimusmärke, ja proaktiivne sõiduabi, mis piduri ja rooli abil hoiab ohutut vahet teiste liiklejate ja objektidega.

  UX on saanud NCAP-i testis viietärnise hinnangu ning sõiduki standardvarustuses on 8 turvapatja. Teiste liiklejate ohutus on oluline ka sihtkohta jõudes: ohutu väljumise abi annab kaassõitjaile esi- ja tagauste avamisel märku, kui tagant läheneb auto või jalgrattur.

UX-i GALERII

360° vaade

Täisekraan Sulge