1. Uued autod
 2. NX
 3. Ülevaade
Kiirtee

NX Business

SUV 5-ust

Lexus NX
Hind alates
59 100 €
 • 18-tollised 15 kodaraga eritöötlusega valuveljed, 235/60 R18 rehvid
 • Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
 • Automaatsed kaugtuled (AHB)
5.7 - 5.9 l/100 km
129 - 133 g/km
2.5 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

 • HÜBRIIDI JA PISTIKHÜBRIIDI UUDSED AJAMID

  NX on varustatud Lexuse uusimate pistikhübriidile* ja Lexuse iselaadivale hübriidile* mõeldud jõuallikatega ning tänu sellele on auto ökonoomsem kui bensiini- või diiselmootoriga keskmise suurusega linnamaasturid. NX 350h keskmes on ligi 20-aastase elektritehnoloogia arendamise tulemusena valminud iselaadiv hübriidajam. See võimaldab veelgi paremat võimsust ja kiirendust koos esmaklassilise ökonoomsuse ja vähese heitega. 

  NX 450h+ on veelgi efektiivsem ja seab pistikhübriidi sujuvale sõidule ja läbimõeldud tehnoloogiale uue standardi: lisaks muljetavaldavale täiselektrilisele sõiduulatusele linnaliikluses on sellel maasturil ka 309 DIN hj võimsus ning ergas kiirendus. See on oma klassi parim hübriidajami tõhusus, mis on tänu veojõuaku vähenenud kaalule ja uuele paigutusele saavutatud ilma jalaruumi või kütusepaagi mahtu ohverdamata. See auto annab pistikhübriidile uue tähenduse.

  * Lexuse iselaadivas hübriidis ja Lexuse pistikhübriidis on kasutusel bensiinimootor ning üks või mitu elektrimootorit.
 • SÕIDUREŽIIMI VALIMINE

  Mugavalt rooliratta läheduses paiknev sõidurežiimi valiku nupp võimaldab valida režiimide Eco, Normal ja Sport vahel, et saaksid parimal moel ära kasutada auto tõhusust, dünaamikat ja rafineeritust. Mudelil NX F SPORT on sõidurežiimide valikus ka Custom, Sport S ja Sport S+, NX Overtrailil aga uus režiim Trail, mis on mõeldud konarlikele teedele.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Kõikide Lexuste keskmes olev heaolutunne on nüüd viidud uuele tasemele ja kuulub iga NX-i standardvarustusse.  Kõigil NX-i mudelitel on meie uusim Lexus Safety System +, mis on kiirem ja vähendab õnnetusi 36%. Uusim Lexus Safety System + on justkui Su kaasjuht, kes tagab Sinu ohutuse igas sõiduolukorras: linnaliikluses või maanteel, päevasel või pimedal ajal, ristmikel, kurvides või sõiduraja vahetustel. Seda tänu tehnoloogiale, mis tähistab õnnetuste ennetamise uut ajastut.  NX muudab ka ristmikel sõitmise ohutumaks, sest tuvastab vasakult ja paremalt lähenevad sõidukid, mis võivad jääda pimealasse, ning hoiatab juhti. 

NX-i GALERII

360° vaade

Täisekraan Sulge