1. Uued autod
  2. SUVs
Kiirtee
UUED AUTOD

LEXUSE LINNAMAASTURITE VALIK

Lexuse linnamaasturite valikut iseloomustab muljetavaldav disain, luksuslikkus ja käsitöömeisterlikkus. Iga iselaadimist toetava hübriidtehnoloogiaga ja ohutussüsteemiga Lexus Safety System+ varustatud mudel aitab vähendada heitkoguseid ja muuta meie teed ohutumaks.

TUTVU LEXUSE LINNAMAASTURITE VALIKUGA

 

Kutsume Sind tutvuma meie auhinnatud luksuslike linnamaasturitega ja vastame mõnele tähtsamale küsimusele. Kas see mahub minu varjualusesse või garaaži? Kas see on minu pere, järgmise puhkuse või ärireisi jaoks piisavalt ruumikas? Lisaks saad vaadata iga mudeli kohta lühikest tutvustusvideot.

VALI ENDALE LEXUSE LINNAMAASTUR

 

Olgu see meie kompaktne UX, disainiga rabav NX või luksuslik lipulaev RX (saadaval ka kuue- või seitsmekohalises versioonis RX L) – iga Lexuse linnamaasturi südameks on iselaadimist toetav Lexuse hübriidtehnoloogia, mis lülitub väiksematel kiirustel sageli nullheite režiimi. Vali oma elustiilile vastav mudel ning tutvu täpsema teabega heitkoguste, kütusekulu ja hindade kohta.

RX
RX Comfort
Alates 73 800 €
NX
NX Comfort
Alates 53 900 €
UX
UX Comfort
Alates 43 500 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?sortOrder=modelIndex&model=ux%2Cnx%2Crx%2Crxl

LEXUSEGA KOGED MIDAGI ERILIST

 

Lexuse linnamaasturite valik eristub kõigist teistest tänu kõrgele käsitöömeisterlikkusele, teedrajavatele hübriidjõuallikatele, täiustatud ohutustehnoloogiale ja sõbralikule Jaapani omotenashi filosoofiale. Tutvu linnamaasturite mudelivalikuga, mis on loodud juhtidele, kes hindavad stiili, mugavust, ruumikust ja sõiduomadusi.

OMOTENASHI

Kohalikus Lexuse esinduses ootab Sind omotenashi tasemele vastav teenindus, kus hübriidtehnoloogia asjatundjad hooldavad Sinu autot kõrgeima võimaliku kvaliteediga. Omotenashi tähendab, et me mõtleme ette ja teeme rohkem, kui meilt oodatakse.

TAKUMI KÄSITÖÖMEISTERLIKKUS

Meie takumi käsitöömeistrid ühendavad traditsioonilisi töövõtteid nüüdisaegse tehnoloogiaga igal tootmisetapil, alates sõiduomadusi parandava raami väljatöötamisest kuni käsitsi valmistatud viimistlusdetailide ja salongisisuni – kõik selle nimel, et tulemus oleks laitmatu. See tagab kindluse igale kutselisele juhile ja sõidukipargi haldurile.

TEEDRAJAV OHUTUSTEHNOLOOGIA

Ohutussüsteem Lexus Safety System+ on meie uusim saavutus autode ohutuse vallas. Aastakümnete pikkuse innovatsiooni ja õnnetuste põhjuste süvitsi uurimise tulemusena valminud Lexus Safety System+ tõhustab õnnetuste ennetust kolmes põhivaldkonnas: laupkokkupõrked, sõidurajalt välja kaldumine ja öised õnnetused. Selleks kasutatakse järgmisi innovaatilisi süsteeme.