1. Uued autod
  2. RZ
  3. Ülevaade
Kiirtee

RZ Executive

SUV 5-ust

Lexus RZ
Hind alates
72 400 €
  • 18-tollised eritöötlusega valuveljed, 235/60 (ees) ja 255/55 (taga) R18 rehvid
  • Kiirgussoojendusega esiistmed
  • 14-tolline puuteekraan
17 - 18.7 kWh/100 km
395 - 436 km
Lexus Electric Drive
71.4 kWh
Nelikveoline (4WD)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

PÕHIOMADUSED

DIRECT4 VEOJÕUKONTROLL

RZ 450e on varustatud uue DIRECT4 veojõukontrollisüsteemiga, mis kasutab kaht e-telge. DIRECT4 on Lexuse ainulaadne tehnoloogia, mis kujutab endast nutikat süsteemi, mis tasakaalustab pidevalt esi- ja tagatelje veojõudu, jagades seda automaatselt ja märkamatult. Tänu sellele on auto roolimine stressivaba ja sõiduk on stabiilselt juhitav, intuitiivne kasutamine aga tugevdab juhi ja auto vahelist sidet. Eesmist ja tagumist pöördemomenti saab reguleerida nullist sajani või sajast nullini millisekunditega – kiiremini kui ükskõik millises mehaanilises süsteemis. Tänu paremale kommunikatsioonile tee ja rooliratta (või roolihargi) vahel paraneb ka rooli reaktsioonivõime.

LEXUSE KOLMANDA PÕLVKONNA OHUTUSSÜSTEEM SAFETY SYSTEM +

RZ 450e on varustatud uusima, kolmanda põlvkonna ohutussüsteemiga Lexus Safety System +, mis sisaldab täiustatud ja lisafunktsioone, mis võimaldavad õnnetusohu paremat avastamist. Uue RZ 450e varustuse uuenduste hulgas on lisaks proaktiivne sõiduabi koos rooliabi ja uue juhimonitoriga, mis jälgib juhi väsimuse ja tähelepanu hajumise märke. Lisaks määrab ennetav sõiduabi Proactive Driving Assist esikaamera abil kurvi nurga ja reguleerib kurvile lähenedes ja kurvis asjakohaselt roolimisjõudu.

ÜLILAI 14-TOLLINE PUUTEEKRAAN / 10-TOLLINE TUULEKLAASINÄIDIK

Suure resolutsiooniga 14-tolline puuteekraan on üks suurimaid praegu saadaolevaid ekraane. Selle ideaalne paigutus võimaldab seda kasutada sõidu ajal ning pääseda hõlpsalt juurde funktsioonidele, nagu navigeerimine, helisüsteem ja kliimaseade. Lisaks projitseeritakse sõiduki andmed värviliselt otse tuuleklaasile suure, 10-tollise esiklaasinäidiku abil, millelt saad vaadata navigeerimisinfot, turvafunktsioone, autoandmeid ja heliseadistusi, ilma et peaksid pilgu teelt kõrvale pöörama. See töötab tänu roolirattal olevatele puutelülititele sujuvalt.

RZ-I GALERII

360° VAADE

Täisekraan Sulge