1. Uued autod
  2. LM
  3. Overview
Kiirtee

LM Executive

Luksuslik mahtuniversaal

Lexus LM
Hind alates
129 700 €
  • 19-tollised mitme kodaraga sepistatud valuveljed, 225/55 R19 rehvid
  • 21 kõlariga Mark Levinson® Reference 3D Surround Soundi helisüsteem
  • Esiklaasinäidik (HUD)
7.2 l/100 km
163 g/km
2.5 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Read timed out

Suurepärased omadused

LEXUSE JULGE ESIOSA

Lexusele iseloomuliku jõulise radiaatorivõre kõrval on teravad kolme LED-lambiga esituled, mis rõhutavad LM 350h pilkupüüdvat ilmet. Külje peal toovad tumendatud piilarid esile aknaid, ruumikust ja voolujoonelisust. Dünaamilisust lisavad veelgi LM-i pikk teljevahe ja 19-tollised sepistatud valuveljed. Tagaosas toonitavad auto futuristlikku olekut tagumine üherealine Lexuse LED-tunnustuli ja uus märk „LEXUS“. Neli kerevärvi – Sonic White, Sonic Titanium, Graphite Black ja Sonic Agate – annavad elegantselt edasi selle auto väärikust. Saadaval on vasak- ja parempoolne klaaskatus, mis võimendab veelgi ruumikuse tunnet tagaistmetel.

NELJAISTMELINE AUTOJUHIGA MUDEL

Neljaistmelises LM-is, mis on mugav nagu avangardistlik elutuba, ent praktiline nagu mobiilne kontor, tekib ainulaadselt ruumika ootesaali tunne. Käsitsi õmmeldud nahkistmetel on puutetundlike juhtpaneelidega käetoed ja reljeefsed Lexuse peatoed. Nutika värskendustehnoloogiaga tagaistmetel on lugemislambid ja kokkupandavad lauad. Ventileeritavad soojendusega istmed on ka esimeses ja teises reas ning ustel ja akendel olevad päikesekatted suurendavad mugavust ja privaatsust. Sinu autojuht saab laes oleva juhtpaneeli kaudu avada tagaluugi ja liuguksed, et külalised elegantselt vastu võtta.

4. PÕLVKONNA ISELAADIV HÜBRIID

Igas sõiduolukorras mugavust ja kindlust pakkuv LM 350h Lexuse iselaadiv hübriidsüsteem juhib sujuvalt 2,5-liitrise bensiinimootori ja elektrimootori(te) jõudu ning saavutab 250 DIN hj või 184 kW. Tänu sellele kiirendab sõiduk nullist sajani vaid 8,7 sekundiga ning on 163 g/km CO₂ heitkoguse ja 7,2 l kütusekuluga 100 km kohta silmapaistvalt säästlik. Kuna süsteem laeb end sõites, vabakäiguga sõites või pidurdades ise, on ka sõiduulatus erakordselt suur.

LM-i galerii

360° VAADE

Täisekraan Sule