1. Uued autod
  2. LBX World Premiere
Kiirtee
ERAKORDSED ELAMUSED IGA PÄEV

LEXUS LBX-I MAAILMA ESMAESITLUS

Kas oled valmis kogema erakordseid elamusi uhiuue Lexus LBX-iga? Vaata, milline viiest stiilist sobib Sulle kõige paremini.
Uue LBX-i hind algab 36 500 eurost ja mudel jõuab turule 2024. aasta esimeses pooles.
Ole esimeste seas, kellest saab uue Lexus LBX-i omanik!

Reserveeri uus Lexus LBX

Ole esimeste seas, kellest saab uue Lexus LBX-i omanik! Reserveeri Lexus LBX tasuta ja ilma kohustuseta enne ametliku müügi algust.
MAAILMA ESMAESITLUS

HUVITAVAID FAKTE LBX-I KOHTA

Uhiuus Lexus LBX on tõeliselt erakordne auto ning avastamist ootab terve hulk uusi omadusi ja funktsioone. Tutvu sõidukiga lähemalt — uue põlvkonna iselaadiv hübriidajam, värske ja luksuslik disain, ohutus- ning multimeediatehnoloogia ja palju muud.

UHIUUS LEXUS LBX

TUTVU UUTE STIILIDEGA

Valikus on viis ainulaadset stiili, mis kehastavad Lexuse visiooni muuta luksus iga juhi jaoks isikupäraseks. Kõik stiilid on hoolikalt valitud ja just Sinule sobiva kauni välimusega. Sinu erakordsed elamused algavad Sinust.

MEIE PIIRATUD SAADAVUSEGA

LBX ORIGINAL EDITION

Kas tahaksid olla osa millestki, mis on sama ainulaadne kui Sina? Meie LBX Original Edition on saadaval vaid lühikest aega. Ole esimeste hulgas, kes sõidab koju uhiuue LBX Original Editioniga, ja naudi erakordseid elamusi iga päev.

KÕRGETASEMELINE

LBX ELEGANT

Hindad erakordsuse ilu ja eelistad iseenda esteetiliste valikute delikaatsust. Avasta enda täiuslik kaaslane uhiuue LBX Eleganti vaikses enesekindluses.

KÕRGETASEMELINE

LBX RELAX

Sind tõmbab klassikaline stiil ja ajatu siluett, kuid samas soovid leida tasakaalu moodsate tehnoloogiate ja tulevikku suunatud algatuste vahel. Naudi luksust uhiuue LBX Relaxiga.

DÜNAAMILINE

LBX EMOTION

Soovid, et Sinu auto peegeldaks Sinu dünaamilist igapäeva ja linnaelu. Tutvustame uhiuut LBX Emotionit, mis on mõeldud aktiivse elustiiliga juhtidele.

DÜNAAMILINE

LBX COOL

Sulle meeldib näidata oma hoolikalt kujundatud stiili ja olemust ning jätta teele endast märk maha. Tutvustame uhiuut LBX Cooli, mis on mõeldud neile, kes ei karda silma paista.

DÜNAAMILINE

UHIUUS LEXUS LBX COOL

Väljenda ennast uhiuue Lexus LBX Cooli roolis. Kas sportlikuma ja dünaamilisema iseloomu ning kahetoonilise värvipaletiga LBX Cool toob Sinu argipäeva erakordseid elamusi?

  • LOOMULT AKTIIVNE
  • PAISTA TEEL SILMA
  • ERAKORDSED ELAMUSED IGASSE PÄEVA