1. Uued autod
 2. UX-300e
Kiirtee
Hind alates
52 900 €

Kütusekulu

0 l/100km

CO₂

0 g/km
Lexuse esimene täiselektriline UX 300e on suurepärase juhitavuse ning kiirendusega premium-klassi elektriauto, mis lubab ühe laadimisega sõita kuni 300 km (WLTP). UX 300e-l on kümneaastane veojõuaku garantii ning hinnas sisalduvad hooldused kuni viieks aastaks või kuni 100 000 km täitumiseni.

UX 300e GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Lexuse edasimüüjaga.

VÄLIMUS

 • KOLMEKORDSED ESITULED

  Kolmeosalised LED-tuled ning L-tähe kujulised päevasõidutuled presenteerivad uhkelt Lexusele omast nooleotsa motiivi. Need erinevateks ilmastikuoludeks mõeldud tuled aitavad tagada hea vaatevälja isegi udu korral.

 • KATUSELUUK

  Elektriline kallutatav ja libistatav katuseluuk annab UX 300e salongi valgust ja ruumikust.

 • ALUMIINIUMIST KATUSEREELINGUD

  Alumiiniumist katusereelingud kulgevad võluvalt üle UX 300e katusejoone.  

UX 300e uus 150 kW elektrimootor/generaator ei anna jõudu vaid sõiduki esiratastele, vaid kasutab "regeneratiivset pidurdamist", et toota elektrit pidurdamisel või mäest alla veeremisel. Tegemist on ühe kõige kompaktsema ja keerukama mootoriga omataoliste seas, mis on samaaegselt võimas ja efektiivne. 

Suurema võimsuse ja sõiduulatuse tagamiseks on UX 300e-l uus kompaktne PCU, mille kõik komponendid on loodud taluma elektrisõidukiga seotud suurt pinget. PCU tagab sujuva kiirenduse isegi siis, kui gaasipedaali vajutused on veidi ebaühtlased. 

UX 300e on varustatud meie teedrajava Lexuse ohutussüsteemiga Lexus Safety System +, mille kokkupõrke ennetussüsteem sisaldab nüüd ka päeva/öö jalakäijate tuvastust ja jalgratturite tuvastust päevasel ajal. See tagab UX 300e oma klassi tipptasemel turvalisuse.
 • AERODÜNAAMILINE TAGATULI

  Uue UX 300e kombineeritud tagatule disain ei ole üksnes pilkupüüdev, vaid ka aerodünaamiliselt tõhus. Tulesse sisseehitatud ribid vähendavad õhurõhu muutusi ligi 16 protsenti, suurendades tagaosa stabiilsust nii kurvide võtmisel kui ka külgtuules.

 • KÄED-VABAD LUUGIAVAJA

  Pagasiruumi täitmise ja tühjendamise lihtsustamiseks on UX 300e saadaval koos käed-vabad luugiavajaga. Avamiseks ja sulgemiseks piisab sellest, kui nutivõtit kandev kasutaja liigutab jalga tagumise põrkeraua all asuva anduri ees.

 • AC/DC LAADIMISPESAD

  UX 300e tagaosa paremale küljele on paigaldatud kodus laadimist võimaldav 6,6 kW AC-voolupesa (tüüp 2 / Mennekes-ühendus) ja vasakul küljel on kiirlaadimiseks kasutatav 50 kW DC-voolupesa (CHAdeMO-ühendus).

Uus UX 300e on ergas ja hea otsekiirendusega, mis tagab juhtimisel suurema kindluse ja täpse juhitavuse. Madal raskuskese ja kõikide raskemate osade paiknemine auto keskel muudab kurvide võtmise veel nauditavamaks, samal ajal kui tugevdatud raam ja akust tulenev täiendav jäikus soodustavad täpset juhtimist.

Oma klassi juhtiva roolimis- ja sõidutäpsuse saavutamiseks on UX-i platvormi GA-C jäikust veelgi suurendatud UX 300e akuga, mis on põranda alla kinnitatud risttalade abil.

SISEMUS

 • JUHILE KESKENDUV SALONG

  Meie disainerid soovisid uue UX 300e-ga kõrvaldada tavapärase piiri auto välis- ja sisekülje vahelt. Tänu sellele avaneb juhile suurepärane vaateväli, mis annab selge ülevaate auto mõõtmetest. Lisaks kasutatakse UX 300e-s nn juhtiva istme kontseptsiooni, mille kohaselt on peamised juhtseadised koondatud salongi juhipoolsele küljele.

 • SOOJENDUSEGA ROOL

  Selle klassi sõiduki kohta uskumatult luksusliku UX 300e kolme kodaraga rool on üle võetud lipulaevalt LS. Suurema juhtimismugavuse saavutamiseks mõõdeti meie Takumi meistrite peopesadele avalduvat survet ja viimistleti selle põhjal haardeprofiili.

 • LABALÜLITID

  Sagedaste peatumiste ja kohaltvõttudega linnasõidul ja tuulistel teedel sõitmise hõlbustamiseks saab UX 300e rooli taga asuvate labalülidega valida nelja aeglustustaseme vahel.

UX 300e juhtseadiste üks oluline osa on oskuslikult valmistatud käiguvalits. See traditsioonilise käigukangi asendus istub mugavalt peopessa ja selles kasutatakse meie uusimat elektroonilise käiguvahetuse tehnoloogiat, mis annab tagasi-, tühi- ja sõidukäigu valimisel suurepärase tunnetuse.

Juhi käsutuses on armatuurlaud Optitron koos keskse 7-tollise TFT LCD-ekraaniga. Lisasime esimesele täiselektrilisele Lexusele sportliku välimusega digitaalse spidomeetri, sõiduulatuse indikaatori ja neljaastmelise aeglustuse indikaatori.

UX 300e 13-kõlariga Mark Levinson® Premium ruumilise helisüsteemi võimsus on 915 W ja see tekitab suurepärast heli. Süsteemi iga elektriosa jaoks püüti leida ideaalset tehnilist lahendust, et harmoonmoonutuse (THD, signaali moonutuse näitaja) väärtus jääks alla 0,1%.

UX 300e peaekraani saab juhtida nii keskkonsoolile kinnitatud puuteplaadi kui ka häälkäskluste abil. Puuteplaadi liides on varustatud nutitelefoni intuitiivse tunde saamiseks selliste toimingutega nagu kerimine, sõrmede kokkusurumine ja koputamine.

Navigatsioonisüsteem sisaldab erksavärvilist 3D-graafikat ja rohkeid kaardivalikuid, näiteks huvipunktide otsingut ning võimalust värskeimaid kaarte juhtmevabalt alla laadida. Navigeerimiskogemuse parandamiseks saab kasutada näiteks selliseid võrguteenuseid nagu liiklusteave, parklaotsing, ilmateade, Google’i otsing ja Google’i tänavavaade.

UX 300e on esimene Lexuse mudel, mille salongi viimistluse eeskujuks oli Jaapani traditsioonilistes liugustes kasutatava paberi muster washi.

Mudelile UX 300e pakutava sileda nahkpolstri loomisel oli eeskujuks Jaapani traditsiooniline õmblustehnika sashiko, mida kasutatakse ka võitluskunstide harrastajate rõivaste valmistamisel. Tepitud nahk on kaunistatud uute perforatsioonimustritega, mis kujutavad matemaatiliselt täpseid kõveraid ja astmeid, et istmete ilu veel rohkem esile tõsta.
 • SOOJENDUSEGA ISTMED

  Premium ja Luxury standardvarustusse kuuluvad soojendusega esi- ja tagaistmed pakuvad külma ilmaga maksimaalset mugavust ja lõõgastust.

 • TÄIUSTATUD PAGASIRUUM

  Turvaliselt tagaistmete ja salongi põranda alla paigaldatud kompaktne liitium-ioonaku ei vähenda peaaegu üldse tagaosa pearuumi ja pagasiruum mahutab 367 liitrit (kuni pagasikatteni). Suhtega 60:40 allaklapitav tagaiste lisab veelgi paindlikkust.

 • 8 TURVAPATJA

  Veel suurema ohutuse tagamiseks on uue UX 300e standardvarustuses kaheksast turvapadjast koosnev põhjalik kaitse. See hõlmab juhi ja kaassõitja turvapatju, põlvede ja esikülgede turvapatju ning kõiki külgaknaid katvaid kardin-turvapatju.

Koos akujahutussüsteemiga toimiv Climate Concierge juhib nutikalt Sinu UX 300e sisekliimat vastavalt ümbritseva keskkonna tingimustele ning tagab suurepärase mugavuse ja energiasäästu. Näiteks suudab süsteem S-Flow tuvastada, kas istmed on hõivatud, ja reguleerida kliimat selle järgi.

Proovi, mis tunne on sõita UX 300e-ga

Broneeri proovisõit Lexus UX 300e-ga ja koge tõeliselt nauditavat sõitu.

Murranguline ühenduvus

Uus Lexus Linki äpp muudab UX 300e ühendatud autoks ja toetab kogu "Lexus Electrified" kogemust. Intuitiivne äpp võimaldab mitmesuguseid EV-teenuseid, näiteks laadimise ja konditsioneeri kaugjuhtimist, samuti laadimisjaama leidmist.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

3 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 •  
  UX 300e - Comfort - SUV 5-ust

  UX 300e Comfort

  SUV 5-ust
  • +
   17-tollised valuveljed, töödeldud, 5 laia kodaraga disain, 215/60 R17 rehvid
  • +
   Esituled, bi-LED
  • +
   Küljepeeglid, elektriliselt kokkuklapitavad
  Näita rohkem
  Vali mootor
  Elektriline

  Alates

  52 900 €

  Automatic Transmission | 4X2
  • Kütusekulu
   0 l/100km
  • CO₂
   0 g/km
 •  
  UX 300e - Premium - SUV 5-ust

  UX 300e Premium

  SUV 5-ust
  • +
   17-tollised valuveljed, töödeldud, 5 laia kodaraga disain, 215/60 R17 rehvid
  • +
   Esituled, bi-LED
  • +
   Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  Näita rohkem
  Vali mootor
  Elektriline

  Alates

  58 600 €

  Automatic Transmission | 4X2
  • Kütusekulu
   0 l/100km
  • CO₂
   0 g/km
 •  
  UX 300e - Luxury - SUV 5-ust

  UX 300e Luxury

  SUV 5-ust
  • +
   17-tollised valuveljed, töödeldud, 5 laia kodaraga disain, 215/60 R17 rehvid
  • +
   Esituled, kolmekordne LED
  • +
   Intelligentsed parkimisandurid, ees ja taga
  Näita rohkem
  Vali mootor
  Elektriline

  Alates

  63 600 €

  Automatic Transmission | 4X2
  • Kütusekulu
   0 l/100km
  • CO₂
   0 g/km
Mudeli funktsioonid sõltuvad varustustasemest.

VAATA LISAKS

 • ESIMENE TÄIELIK ELEKTRELINE LEXUS

  "Olles peaaegu 20 aastat elektriliste hübriidsõidukite arengu teerajaja, oleme esimese täielikult elektrilise Lexus EV lansseerimise üle väga põnevil."

  Takashi Watanabe, UX-i peainsener            

 • 10 AASTAT MEELERAHU

  Selleks, et võiksid meie UX 300 akutehnoloogia peale kindel olla, pakume 10-aastast (või 1 miljoni km jagu) aku lisagarantiid.                                                                                                                                                                                    

 • LÕÕGASTU JA LAE

  Laadimiseks saad kasutada mugavat Lexuse kodust laadimisjaama või üleeuroopalist kiirlaadimiste võrku, millele pääseb ligi Lexus Link äpi kaudu.