1. Uued autod
 2. lc-convertible
Kiirtee
Hind alates
141 300 €

Kütusekulu

11.7 - 11.7 l/100km

CO₂

275 - 275 g/km
Ükskõik kas sõidad mööda päikeseküllast rannikumaanteed või kurvilist teed üle Alpide, avatud katusega Lexus LC 500 Convertible kehastab enneolematut luksust ja V8 võimsust. Pane tähele, kuidas erakordset ja sensuaalset kogemust pakkuva kabrioleti lahtikäiv katus liugleb sama elegantselt nagu LC kupee oma. Avamisel klapitakse katus kauni pakiruumikatte alla, mis täiendab auto elegantseid jooni.

LC 500 CONVERTIBLE'I GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Lexuse esindusega.

SALONG: ESIOSA

 

 • JUHIKESKNE KOKPIT

  Silmade liikumise ja tähelepanu hajumise vältimiseks on kõik olulised näidikud ja ekraanid paigutatud otse esiklaasile.

 • KATUSELÜLITI

  Lahtikäivat katust langetades või tõstes tekib põnev ootusärevus – katuse avamise ja sulgemise lüliti on meelega paigutatud peopesatoe alla.

 • KLIIMAVALVUR (CLIMATE CONCIERGE)

  Ükskõik kas sõidad üle Alpide või mööda tuulist rannikuteed, Climate Concierge mitte ainult ei reguleeri LC 500 Convertible'i kliimat nii lahtise kui ka kinnise katusega, vaid tõstab automaatselt temperatuuri lahtise katusega kiirendamisel. Kliimaseadme, istme- ja kaelasoojenduse ning roolisoojenduse kooskõlastamine toimub meie omotenashi ehk külalislahkuse vaimus ning õhuvool soojendab koguni roolil olevaid käeselgi.

Esiistmete peatugedesse sisseehitatud reguleeritav soojendus suunab õhu Sinu kaelale, tekitades kohe sooja ja rahustava tunde. Kaelasoojendus, mis on loodud sobima eri kasvu inimestele, aktiveerub automaatselt, ent selle saab ka käsitsi seada kolme soojusrežiimi abil.

Kolme kodara ja soojendusega rool on kaetud nahaga ning sobib täpselt ja mugavalt Sinu kätte. Roolil olevate lülititega saab juhtida helisüsteemi, telefoni, universaalnäidikut, dünaamilist radariga kiirushoidikut ja sõidurajal püsimise abisüsteemi.

Kaunilt tepitud nahkistmed pakuvad parimat võimalikku kombinatsiooni toetusest ja mugavusest. LC 500 Convertible'i peainsener aitas isiklikult välja töötada istet, mis valiti 50 istmekujunduse seast.

Uksepaneelide eksklusiivne geomeetriline efekt ning nahkistmete perforatsioonide paigutus on veel ühed nüansid, mis näitavad selle imelise luksusauto detailideni läbimõeldust.

Kõrglahutusega 10,3-tollise keskse ekraani ideaalne paigutus tagab lõõgastava sõidu. Ekraani saab kasutada häälkäskluste või keskkonsoolil paikneva puuteplaadi abil. Ekraani saab kaheks jagada ning korraga juurde pääseda mitmesugusele teabele, näiteks Lexuse esmaklassilisele navigatsioonisüsteemile ja kliimaseadme andmetele.

10,3-tollist ekraani saad juhtida ka keskkonsoolile paigutatud puuteplaadi abil. Puuteplaadi kasutajaliides toimib sarnaselt nutitelefoni ekraaniga – seda saab sõrmedega kerida, toksata jms.

Lisaks äärmiselt tugevale kerele ja aktiivsetele turvakaartele kaitsevad sõitjaid ka kuus turvapatja. Juhi ja kõrvalistuja kaitse tagavad kaheastmelised peaturvapadjad, samuti põlveturvapadi ja pikendatud külgturvapadjad. Kõigil turvavöödel on ka eelpingutid.

SALONG: TAGAOSA

 • AKTIIVSED TURVAKAARED

  Tugeva kokkupõrke korral või kabrioleti üle katuse rullumisel aktiveeruvad aktiivsed turvakaared, et toetada sõidukit ning kaitsta Sind ja Su kaassõitjaid. 

 • MARK LEVINSON®-i 13 KÕLARIGA HELISÜSTEEM

  GreenEdge™-i tehnoloogiat kasutava 13 kõlariga tipptasemel helisüsteemi Mark Levinson® Premium Surround häälestamisel on lähtutud LC 500 Convertible'i salongi akustilistest omadustest ning see reguleerib isegi katuse avamisel automaatselt heli- ja kõlariseadistust. Süsteem pakub digitaalse kodukinosüsteemi elamust. Kvaliteeti aitab parandada Clari-FI™ funktsioon, mis taastab digitaalselt tihendatud MP3-failide heli.

 • NUTITELEFONI SIDUMINE

  Apple CarPlay® ja Android Auto® abil saab LC 500 Convertible'i 10,3-tollisel ekraanil hõlpsalt kuvada ja kasutada nutitelefoni rakendusi.

Uuenduslik nanoe® tehnoloogia paiskab salongi negatiivse laenguga ioone, mis puhastavad õhku ja eemaldavad istmetelt ebameeldiva lõhna. Lisaks niisutab see õhupuhasti ka Su nahka ja juukseid.

VÄLIMUS: ESIOSA

 • KOLME LED-LAMBIGA ESITULED

  Ülikompaktsed kolme lambiga LED-esituled töötati välja spetsiaalselt selleks, et LC 500 Convertible'il oleks erakordselt lühike esiülend, mis on ülioluline kurvide läbimisel suurel kiirusel.

 • 21-TOLLISED SEPISTATUD VALUVELJED

  Sepistatud ja poleeritud viie topeltkodaraga valuveljed parandavad juhitavust ja sõiduomadusi veelgi.

  Ees: 21 tolli x 8,5/2J, paigaldussügavus 25 

  Taga: 21 tolli x 9,5/2J, paigaldussügavus 25 

 • ERAKORDNE V8 VÕIMSUS

  Takumi käsitöömeistrid on käsitsi häälestanud LC 500 Convertible'i 5,0-liitrise V8 bensiinimootori, et pakkuda uskumatut sõiduelamust tänu näiliselt lõputule kiirendusele ja võimsusele. Nürburgringi 24 tunni sõidul viimse piirini proovile pandud mootor arendab võimsust tiheda ülekandearvuga 10-käigulise automaatkäigukasti Direct Shifti abil. 

Tänu sellele, et kõik põhiosad, sh katuse hüdraulika, on seatud madalale, on LC 500 Convertible'i raskuskese madalam kui LC kupeel. Insenerid ei jäta midagi saatuse hooleks ning määrasid isegi magneesiumi ja alumiiniumi erakordse kombinatsiooni, et katuseraami mass püsiks väike.

Kui eesmises põrkerauas olevad andurid annavad märku jalakäijale otsasõidust, tõuseb kapott pisut ülespoole, nii et kapoti ja selle all oleva mootori kõvade osade vahele tekib rohkem ruumi. See vähendab jalakäija vigastamise ohtu.

LC 500 Convertible'i roolis olles annab kindlustunde teadmine, et sõidad ühe kõigi aegade turvalisima autoga, mis on varustatud ohutussüsteemiga Lexus Safety System+. See sõiduabisüsteem aitab vältida tagant otsasõite, sõidurajalt lahkumisi ja jalakäijatele otsasõite. Lexus Safety System+ kuulub LC 500 Convertible'i standardvarustusse ning sisaldab kokkupõrke ennetussüsteemi koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga, sõidurajal püsimise täiustatud abisüsteemi, automaatseid kaugtulesid, mis parandavad pimedal ajal nähtavust, ja dünaamilist radariga kiirushoidikut, mis kohandab Su sõidukiirust eesoleva sõiduki kiiruse järgi.

VÄLIMUS: TAGAOSA

 • HOLOGRAAFILISED LED-TAGATULED

  Hävituslennuki forsaažikambritest inspireeritud pilkupüüdvad metallraamidega tagatuled kujutavad Lexuse katkematut L-kujulist motiivi. Lähemal vaatlusel selgub, et pakiruumi lukk on märkamatult integreeritud tagatule liistu sisse.

 • LAHTIKÄIV KATUS

  Meie disainimeeskond seisis LC 500 Convertible'i puhul silmitsi topeltkatsumusega: luua maailma ilusaim kabriolett nii kinnise kui ka avatud katusega. Erakordne tehniline saavutus – lahtikäiv katus liugleb sama elegantselt nagu LC kupeel. Neljakihilise (1. välimine akrüülkangas; 2. isoleeriv kummi; 3. sisemine PET-kangas; 4. heli summutav materjal) katuse tõstmiseks ja langetamiseks kulub kõigest 15 sekundit ning seda saab teha kiirusel kuni 50 km/h.

 • V8 HÄMMASTAV HELI

  Lexuse LFA superauto legendaarsest mürinast inspireeritud heligeneraator, mis teeb LC 500 Convertible'i V8 lahtise katusega sõitmisel nauditavamaks, edastab sensuaalseid mootorihelisid läbi armatuurlaua, samal ajal kui väljalaskeklapp võimendab võimsat mootorimüra.

Müra ja vibratsiooni miinimumini vähendamiseks on Lexus loonud ülijäiga kere, kasutades selleks ülikõrge tõmbetugevusega terast, kerget alumiiniumi ja süsinikkiuga tugevdatud plasti. Seejärel paigaldasid meie insenerid erksama juhitavuse tagamiseks tagavedrustuse jäikusvardad, põhjaaluse tugevduse ja tagumiste istmete taha jäikusplaadi.

LC 500 Convertible'il on tasapinnalised uksekäepidemed ja autokere on üleni sile. Sellised käepidemed on ilusad, aga nende aerodünaamiline kuju parandab ka sõiduomadusi.

LC 500 Convertible'i jaoks välja töötatud tagaspoilerit on külgsuunas pikendatud ja see rõhutab auto laia hoiakut.

Shinkanseni kiirrongiga Tokyost kahe tunni kaugusel asuvas Motomachi tehases valmistas Lexus käsitsi LFA – ühe kõigi aegade kiidetuima superauto – ning nüüd toodavad Takumi käsitöömeistrid seal LC-d ja LC 500 Convertible'i. 

Proovi, mis tunne on sõita
LC 500 Convertible'iga

Broneeri proovisõit Lexus LC 500 Convertible'iga ja koge tõeliselt nauditavat sõitu.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

2 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 •  
  LC 500 Convertible - Luxury - Kaks kabrioletiust

  LC 500 Convertible Luxury

  Kaks kabrioletiust
  • +
   21-tollised kahetoonilise viimistlusega sepistatud valuveljed, 245/40 (ees) ja 275/35 (taga) R21 rehvid
  • +
   Kombineeritud tagatuled, LED
  • +
   Küljepeeglid, elektriliselt ja automaatselt kokkuklapitavad
  Vali mootor

  Alates

  141 300 €

  AT 2WD | 4X2
  • Kütusekulu
   11.7 - 11.7 l/100km
  • CO₂
   275 - 275 g/km
 •  
  LC 500 Convertible - Bespoke - Kaks kabrioletiust

  LC 500 Convertible Bespoke

  Kaks kabrioletiust
  • +
   Kombineeritud tagatuled, LED
  • +
   Küljepeeglid, elektriliselt ja automaatselt kokkuklapitavad
  • +
   Päevatuled (DRL), LED
  Vali mootor

  Alates

  143 300 €

  AT 2WD | 4X2
  • Kütusekulu
   11.7 - 11.7 l/100km
  • CO₂
   275 - 275 g/km
Mudeli funktsioonid sõltuvad varustustasemest.
Hind sisaldab kuvatava värvi hinda.

VAATA LISAKS

 • SUURE RINGREISI GRAND TOUR TAIESED, MILLEL ON KUJUTATUD LC 500 CONVERTIBLE'I

  Vaata, kuidas Lexus tähistab suure ringreisi traditsiooni kaunite reisiplakatitega, millel on kujutatud pilkupüüdvat LC 500 Convertible'i.

 • AUHINNATUD KOKK KOKK SÕIDAB LC 500 CONVERTIBLE'IGA

  Loe, kuidas Michelini tärniga pärjatud kokk Lionel Beccat, kes hindab toiduvalmistamisel sidet loodusega, armus LC 500 Convertible'i esimesest silmapilgust. 

 • MAANTEESÕIT LC 500 CONVERTIBLE'IGA

  Avasta LC 500 Convertible'iga Sevillast Marbellasse sõitmisel lõputu võimsus ja nauding.