1. Owners
  2. Maintenance
  3. Oil change
Kiirvalik
Kiirvalik

MOOTORIÕLI VAHETUS

Õlivahetus on tähtis Sinu Lexuse mootori toimimiseks. Lexuse tehnikud valivad Su auto mootori jaoks õige õli, mis on hea mootorile ja säästlik kütusekulule.

SINU AUTO ÕLIVAHETUS

Õli vahetatakse iga Lexuse teeninduse ajal, kuid õlivahetuse regulaarsuse määrab ka Sinu auto läbisõit. Täpsemaks informatsiooni saamiseks külasta lähimat Lexuse edasimüüjat.

MIKS MA PEAN AUTO MOOTORIÕLI VAHETAMA?

Õlivahetuse ajal eemaldatakse automootorist vana õli ning vahetatakse see uue vastu. Mootori eluea pikendamise ja kuumusest tingitud korrosiooni vältimiseks on õlivahetus väga tähtis. Lisaks tagab õigeaegne õlivahetus ka õlifiltri toimimise, et suured ja mootorit vigastavad osakesed mootorisse ei pääseks.

KUIDAS MA VAHETAN OMA MOOTORIÕLI?

 

Et mootoriõli vahetus kulgeks korrektselt ning sellega ei kaasneks täiendavaid kahjusid Su Lexusele, võta ühendust Lexuse edasimüüjaga, kus õlivahetuse teevad väljaõppinud tehnikud.

0W20 sünteetilise õliga töötavatel Lexuse mootoritel on pikendatud intervall, mis lubab sõita 10 000 km või 12 kuud. Siiski pead ka ise auto õlitaset jälgima ning vajadusel õli mootorile juurde lisama.

5W20 või 5W30 õli kasutavad mootorid töötavad ka 0W20 sünteetilise õliga. Sel juhul on intervall 5000 km või 6 kuud (olenevalt kumb enne täitub).

Kui autot kasutatakse sageli näiteks maastikul või mudastel teedel sõites, haagise vedamiseks, 0'C oludes või sõidetakse tihti tühikäiguga, siis tuleb õli vahetada iga 5 000 km tagant olenemata õlitüübist.

Mootoriõli tüüp sõltub auto mootorist. Õige mootoriõli kasutamiseks soovitame ühendust võtta kohaliku Lexuse edasimüüjaga ning broneerida õlivahetuse aeg.

Naudi ülimat hoolitsust ja teenindust meie Lexuste edasimüüjate võrgustikus. Lexuse väljaõppinud tehnikutel on spetsiaalne varustus ning tööriistad, mis on loodud just Sinu Lexuse jaoks. Õlifilter vahetatakse iga kord, kui tood oma auto õlivahetusse.

Hoolitse oma Lexuse eest parimal moel ning broneeri aeg kohaliku Lexuse edasimüüja juures.

Meie Lexuse hoolduste hinnakiri katab kõik vajalikud teenused kogu auto eluea jooksul. Külasta lähimat Lexuse edasimüüjat ja saa osa hoolduse käigus pakutavatest võimalustest.