1. Uued autod
 2. All-New RX
Kiirtee
Kiirtee
OLE SAMMU VÕRRA EES

RX

TEHNIKASÜMBOL

RX on varustatud inimkeskse tehnika ja tehnoloogiaga, mis täiustavad intuitsiooni uuenduste kaudu. Tunnetad uuenduslikku mõtteviisi, mis seab Sind esikohale ja aitab Sul rohkem näha.

image - no description

UHIUUS LEXUS RX

RX on esmaklassiline luksusmaastur, mis köidab pilku ja millega oled alati teistest sammu võrra ees. Lexus RX pakub meeliülendavat sõiduelamust – tegu on imeliselt mugava sõidukiga, mille dünaamilisus ilmneb isegi jõudeolekus.

 • KERE TÜÜP
  Suur linnamaastur
 • HIND ALATES
  71 800 €
 • ISTMED
  5
 • VARUSTUSTASEMED
  4
UHIUUS LEXUS RX

IKOONILINE VÄLIMUS

5. põlvkonna RX kiirgab tohutut enesekindlust. Pilku köidavad uus voolujooneline kere, pikk mootorikate ja suured, 21-tollised rattad. Uus, omapärane radiaatorivõre sulandub auto esiossa ja elegantsed kolme lambiga LED-esituled rõhutavad julget hoiakut. Dünaamilisust lisavad veelgi RX-i pikem teljevahe ja iseloomulikud vormikad jooned.

 • RABAV VÄLIMUS
 • DÜNAAMILINE DISAIN
 • TÕELINE KOHALOLEK
RX-I VÄLIMUS

KOLM JÕUALLIKAT

Sõiduks saab valida kolme põneva jõuallika vahel. RX 450h+ Plug-in Hybridiga saab sõita üle 65 km heitevabalt. Lexus RX 500h pakub tõelist põnevust – tegu on Lexuse esimese turbohübriidiga.

RX-I VÄLIMUS

ÜLIM SÕIDUELAMUS

Selles autos tunnetad loomulikku kahekõnet auto ja juhi vahel. RX-il on kergem ja jäigem kere, madalam raskuskese ja uus mitmikhoob-tagavedrustus. Tulemuseks on täiuslik võimsus, erakordne mugavus ja rafineeritus ning suurepärast naudingut pakkuv sõiduelamus.

RX-I VÄLIMUS

IKOONILINE VÄRSKENDUS

RX jääb teedel tõeliseks ikooniks. Uute omaduste hulgas on kupeelik katusejoon koos iseloomuliku musta tagumise piilariga. Auto hoiakut ja silmapaistvust rõhutab omakorda veelgi tagumine üherealine LED-tunnustuli.

RX-I VÄLIMUS

FUNKTSIONAALNE ILU

Sellest täiesti uuest autost, mis ometi on selgelt maineka RX-i mantlipärija, õhkub dünaamilisust, ilu ja enesekindlust.

UHIUUS LEXUS RX

AINULAADNE LUKSUS

RX-i luksuslikus salongis olles saad kohe aru, et siin on tegutsenud Lexuse kuulsad Takumi meistrid, kes on loonud juhile ja sõitjatele mugava Omotenashi-tunde.

 • SÕIT ESIMESES KLASSIS
 • FUTURISTLIK VÄLIMUS
 • PRAKTILINE TEHNOLOOGIA
RX-I SALONG

TURVALISUSE IDEAAL

Insenerid on loonud maasturi, millega sõidad muretult ja rahulikult. Juhiabifunktsioonide hulka kuulub täiustatud kokkupõrkeennetussüsteem, mis tuvastab ka mootorrattad ja muud auto teel olevad esemed. Kohanduv kiirushoidik tunneb nüüd ettereastuva sõiduki kiiremini ära.

RX-I SALONG

PRAKTILINE JA INTUITIIVNE

RX-i minimalistliku disainiga salong on avar ja seal on kõigile rohkesti jalaruumi. Suur esiklaasiekraan koos intuitiivsete näidikutega võimaldab juhil täielikult juhtimisele keskenduda. Meeleoluvalgustust saab seada 64 värvis ja täielikult kohandada oma meeleolu järgi.

RX-I SALONG

LEXUSE MOODI LUKSUS

Kogenud meistrid on parimaid materjale kasutades loonud moodsa ja luksusliku autosalongi. Esimest korda on valikus ka nahavaba sisustus ning istmed, rool ja käigukanginupp on kaetud kvaliteetse Tahara viimistlusega.

RX-I SALONG

ERAKORDNE SÕIT

RX-i salongis on traditsioonid ühendatud tulevikuvisioonidega. Tulemuseks on ainulaadne luksuslik stiil ja võrratu sõiduelamus.

UHIUUS LEXUS RX

SINU ELUSTIILIGA SOBIV AUTO

image - no description
RX 450h+

PISTIKHÜBRIID

Erakordselt vaikne ja väikese CO₂-heitega Lexus RX 450h+ Plug-in Hybrid viib elektrifitseeritud sõidukite standardid uuele tasemele. Oma 309 DIN hj võimsusega võimaldab see meelierutavat kiirendamist 0–100 km/h 6,5 sekundiga tänu jõulisele pistikhübriidajamile, mis ühendab 2,5-liitrise bensiinimootori elektrimootor-generaatoriga ja 18,1 kWh mahutava liitiumioonakuga. Elektrirežiimis kaasneb üle 65 km küündiva sõiduulatusega kiirus kuni 135 km/h. Kütusekulu on suurepärane, vaid 1,1-1,2 l / 100 km.

image - no description
image - no description
RX 500h

VÕIMAS HÜBRIID

Kõrgetasemeliseks elektrifitseeritud jõudluseks loodud stiilne uus RX 500h Performance Hybrid on esimene Lexuse turbolaaduriga hübriid. Täiesti uue hübriidarhitektuuriga, mis koosneb 2,4-liitrisest turbomootorist ja 6-käigulisest automaatkäigukastist, arendab see võimsust 371 DIN hj (273 kW), et kiirendada 0–100 km/h 6,2 sekundiga. Veojõukontrollisüsteem DIRECT4, mis võimaldab paremini tunda tee ja rooli vahel toimuvat, tagab suurepärase juhitavuse ka suurel kiirusel.